Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (9289. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
260.707
Cevap
2.701
Favori
13.892.162
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 92879288928992909291
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar yolda olan siparişin adresini değiştirebilir miyim? Yani sadece sokak adı eski ismi ile kalmış onu değiştircem.
  • https://www.amazon.de/gp/product/B00U91FGEU/ref=ox_sc_act_image_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF

linkteki kahve makinesi 49.99 euro gözüküyor fakat sepete attığımda 75 euroya çıkıyor, sebebi nedir acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kirmasti_16

quote:

Orijinalden alıntı: Kingkaan34

Jack wolfskin mont geldi beklediğimden güzel çıktı kargoyla birlikte 60€ geldi

Hayırlı olsun hocam.

Son resimde ki ayrıntıya dikkat.

AYAKKABUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

• Kirmasti_16 kullanıcısına yanıt
    Milli Botumuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erdo4

quote:

Orijinalden alıntı: Faltuner

evet ben iptal ettim hala aktifti kod olmadı telefon açarsın hallederler

Bende şöyle oldu;

İptal ettim, yeni sipariş verirken kod direk promo ya kaydolmuş kendisi çıktı 10 EUR diye. Tekrar kod girmeme gerek kalmadı.

Ben yine de denedim gerçi kodu tekrar girerek, otomatik eklediği için kabul etmedi.

Millete sorduğumuz sorudan cevap alamaz olduk en iyisi kendin halletmek/denemek işte.
    Ben de 100 euro gift alıp 5 euro hesiyesi artı 10 euro merhaba koduyla ürün alımını merak ediyordum. Maaş yatınca direkt merakımı giderecem.
    Sorulan soruya bunca insan arasından cevap bulmak zorlaştı iyice yapacak bir şey yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• https://www.amazon.de/dp/B00N1VKUSM/ref=wl_it_dp_o_pC_nS_ttl?_encoding=UTF8&colid=2QX35UEGP0MTE&coliid=IODKXG1VKUXSY

kapsül gerekmeyen kahve makinası... fiyatı diğerler benzerlerine göre uygun ve çok satış yapan listesinde..

edit; süt köpürtücüsü de var.

indirimler dahil 41,26 euro

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fantasticoo -- 14 Aralık 2016; 10:57:50 >
  • Arkadaslar.ds4 almistim 25inde..bana kargon bize geri geldi dwmisti mailde..param iade oldu.gecen gun ds4 kol bana geldi...bende simdi chate baglandim.parasini odemek istiyorum dedim.adam durustlugun icin saol dedi siparis numarasini istedi..krwdi karti son 4 hanesini istedi..tarihini istedi..bir sikinti cikar mi sizce.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kirmasti_16

quote:

Orijinalden alıntı: Kingkaan34

Jack wolfskin mont geldi beklediğimden güzel çıktı kargoyla birlikte 60€ geldi

Hayırlı olsun hocam.

Son resimde ki ayrıntıya dikkat.

Hahahaha hocam o botsuz olurmu 6 kişiye sipariş ettik herkes birgün o botu giyecek

• quote:

Orijinalden alıntı: visceroid

Hey maşallah hıza bak.

Koli taşıyıcı firma şubesine ulaştı
    ISTANBUL, TR
    Kargo Firması: UPS, Takip No.: xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Krups 510 T TR'ye giriş yapmış bile

Ben pazartesi akşam almıştım perşembe teslim etmişlerdi cidden o makinenin kargo hızı bi değişik
  • mutants kullanıcısına yanıt
    Bugün benim de başıma geldi bu olay şimdi hocam 28 inde aldığım ürünün son günü 7 Aralık teslimat tarihiydi ancak takip numarası bozulduğu için gönderi takip edilemiyodu aradığımda nasıl çözeriz diye söylediğimde yenisi yollamayı teklif etti kabul ettim yolladı geldi ancak bugün az önce bir ayakkabı daha geldi amazonla iletişime geçmedim kargoyuda kabul ettim çünkü badka bi kargo daha bekliyodum o mu diye açmak zorunda kaldım, ne yapmam lazım ki benim şimdi almanyaya yollamaya kalksam bi dünya para bakalim müşteri hizmetlerini arattircam

• quote:

Orijinalden alıntı: Kerasuslu

https://www.amazon.de/JACK-JONES-Herren-Jorbomb-Asphalt/dp/B01HCKEMDG/ref=pd_cart_vw_2_8?_encoding=UTF8&refRID=XJG32YD3D6M82BJD0RS9&th=1&psc=1

Dünden beri yazılıyor ama montun fiyatı çok iyi. Benim 4 sene önce aldığım J&J montum hala sağlam. Boyum 1.75 kilom 65 M beden iyi oluyor. 70-75 kilo olanlara cuk olur. Tabi bu monttan farklı model bedenlerde kalıplarda değişim var mı bilemiyorum.

bende indirimden almıştım boy 182 kilo 82 L beden tam oldu

• harabesin H kullanıcısına yanıt
    bu urunu alabilirsiniz, satici olarak amazon.de secerseniz kargoluyolar.

Yolladiginiz ekran goruntusunde 34 satici gorunuyor, o listeye girip amazon.de yo secin.

• quote:

Orijinalden alıntı: cio_cio

Bende bunlardan alacam hocam, kalıpları hakkında fikriniz var mı?

Ayakkabiysa eger fikrim yok karambole aldim :)

• Arkadaşlar bu warehouse bölümünden alışveriş yapan var mı nasıldır 100euroya 30 euro düşüyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: bbaydin

https://www.amazon.de/gp/product/B00U91FGEU/ref=ox_sc_act_image_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF

linkteki kahve makinesi 49.99 euro gözüküyor fakat sepete attığımda 75 euroya çıkıyor, sebebi nedir acaba?

cunku indirimi vergiyi ekledikten sonra yapiyor... cunku orjinal fiyati 79 euro. sacma bi durum

• Fantasticoo kullanıcısına yanıt
    Amazonun yaptigi jestlerden de anlayis gosterdigi durumlardan da gayet haberim var.

Senin ve yukarida daha profile bakamadan yas ile ilgili yorum yapan arkadasa cevabim su olacak (kafayi calistiramadigin icin)

Birisi .com (YANI AMERIKA) digeri .de ( yani almanya) . Adamlar hesapliyorlar sen geri gonderdigin zaman ne kadara mal oluyor (kendileri odedikleri icin) ona gore bir politika izliyorlar.

Benim hic anlamadigim ise adamlar hata yapiyor sen Haksiz bir sekilde kazanc elde ediyorsun, ulkende fazla fazla paraya satilan urunleri evine kadar getiriyorlar, almanyanin vergisini bile almiyor adamlar, basit bir tesekkur edecegine yok cinsler yok bilmemneler.

Ben kaldiramiyorum kardesim bu kani bozuk durumlari 10-12 sene once bu forumda senin (ve yukaridaki yasi kucuk diyen ) yorumlarina tepki gosterirlerdi. Simdi herkes kendi derdinde!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: expulse

quote:

Orijinalden alıntı: visceroid

Hey maşallah hıza bak.

Koli taşıyıcı firma şubesine ulaştı
    ISTANBUL, TR
    Kargo Firması: UPS, Takip No.: xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Krups 510 T TR'ye giriş yapmış bile

Teslimat tarihi bekleniyor
    Tahmini teslim tarihini belirlediğimizde size bir e-posta göndereceğiz.

benimki hala bu durumda?

hangi gün almıştınız? ben 12 Aralıkta aldım

Mailden kontrol ettim şimdi..

12 Aralık 2016 19:02 sipariş tarih ve saati..

• quote:

Orijinalden alıntı: finitura

quote:

https://www.amazon.de/JACK-JONES-Herren-Jorbomb-Asphalt/dp/B01HCKEMDG/ref=pd_cart_vw_2_8?_encoding=UTF8&refRID=XJG32YD3D6M82BJD0RS9&th=1&psc=1

Dünden beri yazılıyor ama montun fiyatı çok iyi. Benim 4 sene önce aldığım J&J montum hala sağlam. Boyum 1.75 kilom 65 M beden iyi oluyor. 70-75 kilo olanlara cuk olur. Tabi bu monttan farklı model bedenlerde kalıplarda değişim var mı bilemiyorum.

Nasıl hocam sıcak tutuyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: finitura

quote:

1.80, 78 kiloyum. Normalde M giyiyorum ama siz L demişsiniz

Montun kalıpları küçük mü?

• quote:

Orijinalden alıntı: Fantasticoo

https://www.amazon.de/dp/B00N1VKUSM/ref=wl_it_dp_o_pC_nS_ttl?_encoding=UTF8&colid=2QX35UEGP0MTE&coliid=IODKXG1VKUXSY

kapsül gerekmeyen kahve makinası... fiyatı diğerler benzerlerine göre uygun ve çok satış yapan listesinde..

edit; süt köpürtücüsü de var.

indirimler dahil 41,26 euro

Lavazza mı ekliyoruz içine hocam

• 
Sayfa: önceki 92879288928992909291
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.