Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (9283. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
14 Misafir - 14 Masaüstü
5 sn
260.707
Cevap
2.701
Favori
13.892.162
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 92819282928392849285
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: destroy287

Yine de tedbirli olmak lazım. Belliki bir hata var ortada.

ramleri sürekli takip ediyorum geçenlerde aynı indirimi tekrar yaptılar dediğim gibi sadece başlıkta hata amazon temsilcisiyle görüşebilirsiniz!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uExclamation -- 14 Aralık 2016; 4:30:46 >
  • o zaman güzel fırsat hocam. teşekkürler bilgilendirdiğiniz için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi destroy287 -- 14 Aralık 2016; 4:40:17 >
  • Bosch Gluepen Akülü Tutkal Tabancası 29.99 dan sepette 25 e düşüyor. Merhaba kampanyasını kullanırsanız 15 euroya oldukça sıcak bir fiyata inmiş oluyor.
    https://www.amazon.de/...d=b1ecf3f78a7c0acae6915c5d7fefbf46

• steelseries kulaklığı kaçırdığıma çok üzüldüm. alıp pişman olan :) olursa alabilirim
  • Sanırım kullanamıyoruz.. aslında bende merak ediyorum.. mesela evde kablosuz fiber İnternetimiz var ise bunu almak gereksiz oluyor değil mi ? Yada bunu alıp fiberin modeminin WiFi özelliğini kapatip buna baglayacağız ki o zaman da iki iş olacak heralde ?

Edit: fiber de oluyor sanırım modemin wan girişine küçük bi kutudan gelen (esas bu modem diğeri router dır belki) ethernet kablosu var onu lnksys nin wan girişine takınca olur muhtemelen..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rueta -- 14 Aralık 2016; 7:46:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar amazon assistant eklentisinde 5$ indirimim vardı ödeme ekranında düşüyordu 5$ daha önceden. Ama şuan o 5$ indirimi göremiyorum. Daha öncede kullanmamıştım. Sizdede aynı sorun varmı bir kontrol edermisiniz?
  • panter94 P kullanıcısına yanıt
    Hocam çok teşekkürler hemen 4 tane kaptım. İnşallah gönderirler. 8gb kingston 2666mhz ramleri n11 indiriminde 210 - 40 ile 170tlye almıştım. Zaten anakart max 2133mhz çalıştırıyor. 1 ay sonra emekli edecez gelirse

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi babike -- 14 Aralık 2016; 6:41:28 >
  • Bu konuyu seviyorum ya :D gunun her saati aktif. Namaza kalktik hala konu canli devam ediyor

• ipee kullanıcısına yanıt
    Aliexpressten aldim sim kartsiz. Iki ay dayandi anca fazla da kullanmamama ragmen. Pek tavsiye etmem.

• Merhaba arkadaşlar,

Amazon dan laptop bataryası girebiliyor mu Türkiye'ye. Batarya olduğu için gümrükte ve ya uçağa alımda bir sıkıntı olur mu ? Böyle bir sıkıntı yaşayan arkadaşlar vardı ps4 için.

• Tanura kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam teşekkür ederim

• mastercard bitmedi dimi beyler?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lycantrophic

Aliexpressten aldim sim kartsiz. Iki ay dayandi anca fazla da kullanmamama ragmen. Pek tavsiye etmem.

Bulamadim şöyle 300e kadar güzel bir akilli saat tr de :/ heves ettim kullanisliysa iyilerine yonelebilirim diye ama iste once denemek istiyorum.

• Kartopu oynamak icin su gecirmez eldiven lazim.alan var ise beni alintilayabilirmi

• Amazon.de nin 10 dolar indiriminden yararlanmak istiyorum hazır klavye ihtiyacım da var sağlam bi klavye önerir misiniz beyler

• nexusab kullanıcısına yanıt
    Columbia ayakkabı kalıpları genel olarak küçüktür. Ancak bu ayakkabıda normalde ne giyiyorsan tam o numarayı al. Ben 1 numara büyük almıştım gerçekten de 1 numara büyük geldi keçe falan attım hallettim. Bu arada gerçekten güzel ayakkabı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AADUUKET

Duzelir 5-10 gun kadar beklerseniz provizyondaki islemlerden biri silinir digeri hesap ozetine yansir.

Anladım hocam tşk ederim.

• Amazon resmen yılbaşı kıyağı geçmiş oldu bana. 1 Adet Logitech Z506 siparişi verdim. 2 adet Z506 gönderdi sağ olsun
  • 
Sayfa: önceki 92819282928392849285
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.