Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (9278. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
15 Misafir - 15 Masaüstü
5 sn
260.707
Cevap
2.701
Favori
13.892.051
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 92769277927892799280
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Delayed due to weather
    Unfortunately your shipment was delayed due to weather. We’re working to deliver it as soon as possible.

böyle yaziyor havalardan dolayı gecikmiş yani iptalmi olcak ne demek istiyor ?
  • enigma100 kullanıcısına yanıt
    180 cm boy 90 kilo için L mı XL mı almalıyım ? siz ne öneriyorsunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: imm19

Sipariş durum :

Delayed due to weather
    Unfortunately your shipment was delayed due to weather. We’re working to deliver it as soon as possible.

Amerikada kar fırtınası olduğundan dolayı teslimatlarda gecikmeler olabiliyor.
    İptal olacak bir durum yok, sadece sabır denilen şeye ihtiyaç var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: imm19

Sipariş durum :

Delayed due to weather

Hayır, en kısa sürede göndermeye çalışıyorlarmış.
  • Bot - Postal paylaşır mısınız bütçe 60-70 eur max.
  • Ne bahtsız adamım be, aldığım ekran kartı 20 gündür gelmedi ve sadece koli taşıma durumunda olarak görünüyor, ne nerde olduğu belli, ne de başka birşey, müşteri hizmetlerini aradım yarına kadar gelmezse, isteğiniz doğrultusunda siparşi yeniler veya para iadesi yaparız dediler, para iadesi felan umrumda değilde kart gelsede witcher 3 oynasam, Steamden got verisiyonu aldım 42gb indirdim, kartı bekliyorumki gelsin
  • mrbaronx kullanıcısına yanıt
    link verebilir misin urun icin ?
    bu arada en son sayfada urunu disinda ne oldugu belli olmayan kutuya mi koyun yoksa normal kutuda ne oldugu uzerinde yazan seklindeki kutuya koyun diye secenekler vardi siz hangisini sectiniz oradan. icerisinde ne oldugunu yazmayan kutuyu sectiyseniz de gumrukte kalmis olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maxelll -- 14 Aralık 2016; 0:26:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bu bir kullanıcı adı

Ne bahtsız adamım be, aldığım ekran kartı 20 gündür gelmedi ve sadece koli taşıma durumunda olarak görünüyor, ne nerde olduğu belli, ne de başka birşey, müşteri hizmetlerini aradım yarına kadar gelmezse, isteğiniz doğrultusunda siparşi yeniler veya para iadesi yaparız dediler, para iadesi felan umrumda değilde kart gelsede witcher 3 oynasam, Steamden got verisiyonu aldım 42gb indirdim, kartı bekliyorumki gelsin

bu işte dramdır hocam yarın sabah kalk bi abdest al kuru yer kalmayacak şekilde gelir :)
  • ürün bugun elime ulaştı, güzel ve dinlendirici bir masaj aleti

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]
  • Iptal edilen bi urunun iadesini hediye ceki olarak alabilir miyim alabilirsem nasil?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AmoR_ kullanıcısına yanıt
    sorma hocam, ıvır zıvır, ufak tefek şeyler aldım hepsi 1 hafta olmadan geldi en çok beklediğim parça gelmedi, murphy kanunlarınımı yoksa abdest olaylarımı bilemiyeceğim artık
  • PanikAtak kullanıcısına yanıt
    daha kalın olan var mı şöyle 150 - 200 arası
  • travers kullanıcısına yanıt
    5 gift kart indirimi derken hocam? yeni gift card kampanyası mı var yoksa nedir o? Ayakkabı çok rahat bu arada ben de almıştım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yalnizlik007

ürün bugun elime ulaştı, güzel ve dinlendirici bir masaj aleti

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

.de'den arattım ama bulamadım, link atar mısınız hocam?

mc 810 mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coreay84 -- 14 Aralık 2016; 0:40:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bu bir kullanıcı adı

Ne bahtsız adamım be, aldığım ekran kartı 20 gündür gelmedi ve sadece koli taşıma durumunda olarak görünüyor, ne nerde olduğu belli, ne de başka birşey, müşteri hizmetlerini aradım yarına kadar gelmezse, isteğiniz doğrultusunda siparşi yeniler veya para iadesi yaparız dediler, para iadesi felan umrumda değilde kart gelsede witcher 3 oynasam, Steamden got verisiyonu aldım 42gb indirdim, kartı bekliyorumki gelsin

Benzer bir durum başıma geldi 3 kez son teslim tarihi değişen ürün toplam 42 günün sonunda gelmeyince anca yeni ürünü gönderebildiler o da 12 günde elime ulaştı kısaca bir ekran kartının elime ulaşması 54 gün sürdü. Üstelik bu olayın kahramanı .com yani müşteriyi mağdur etmeyen .com

Tabi 54 gün gibi uçuk bir süre bekledikten sonra ürün üzerinden %35 civarı ortalama 65$ gibi bir geri ödeme de aldım

• Siyah Kalem kullanıcısına yanıt
    Hocam sizin ki bişey değil ben amazon.com dan projeksiyon perdesi aldım 2 nisanda ekim ayında geldi sanırım rekor bende bu konuda:) geçmiş sayfalarda vardır isyan mesajlarım:)
  • AslanAvda kullanıcısına yanıt
    Dikkat etmedim ama bu ürünler güzel bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kripto2n

https://www.amazon.de/g...sc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF
    Arkadaşlar şu valizi merhaba indirimi ile 60 avroya geliyor ne dersiniz alınır mı?

Bu kalitede bir bavul için bu fiyat gayet uygun. Eastpak ürünleri güzel ve dayanıklıdır.

• TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

evet bu günde 3 dolarlık kulaklığın ne kadar uygun fiyata satıldığını gördük.
  • 
Sayfa: önceki 92769277927892799280
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.