Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
19 Misafir Kullanıcı, 19 Masaüstü Kullanıcı
260.144
Cevap
2.982
Favori
13.343.824
Tıklama
Giriş
    734 Mesaj

Herkesin sevgilisi bayan olamayabiliyor..
    |
    |
    [email protected] kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Tr Fiyati olan polar 290 kusur idi.
    Digerini dile bile getirmeye gerek yok.

88,66 Lira toplamda.

https://www.amazon.de/gp/aw/d/B01DZXJW16/ref=oh_aui_i_sh_post_o0_img?ie=UTF8&psc=1

-

https://www.amazon.de/gp/aw/d/B01AYDNHNE/ref=oh_aui_i_sh_post_o0_img?ie=UTF8&psc=1

-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JimmyJimmy -- 13 Aralık 2016; 16:16:36 >

• Yüzbaşı
    624 Mesaj
    dotslar laptopuam ram lazımdı üzerinde 8gb ram vardı sonra bu rami gördüm meğer benim laptoptakinin aynısı Crucial 8GB DDR3L 1600 MT/s (PC3L-12800) SODIMM 204-Pin

CT102464BF160B

49 euro vergi düşünce 42 euro 10 mastrecard indirimi 32 euro 120 tl 10 tl paraftan gelecek 110 tl ye 8gb ram almış oldum kapıya kadar teslim bu amazon ocağıma incir

ağacı dikecek herşeyden güzeli ürünü 49 euro olarak indirimsiz halinden düşünüp kargo çıkarmaması çok hoş . burdaki n11 hepsiburada umarım ders alır amazon.de den.
    quote:

Orijinalden alıntı: AlpKhanate

Ney battlefront 10 dolar mı

Aynen siz yazınca bakayım dedim cidden 10 dolarmış.

Star Wars: Battlefront PS4: https://www.amazon.com/Star-Wars-Battlefront-Standard-PlayStation-4/dp/B00W8FYFBA/ref=as_li_ss_tl?s=videogames
    Star Wars: Battlefront - Standard Edition - Xbox One: https://www.amazon.com/Star-Wars-Battlefront-Standard-Xbox-One/dp/B00W8FYFBU/ref=as_li_ss_tl?s=videogames

• Yarbay
    2239 Mesaj

elite en yeni ve üst model iyi bir indirim gelmesi çok zor
    |
    |
    Teemo Erdoğan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

quote:

Orijinalden alıntı: VR_27

- GÜMRÜK SORULARI ve CEVAPLARI -

Arkadaşlar Gümrük Sorularını bitirmek adına bir şeyler yazayım da belki cevap olur merak eden herkese.

- Ürününüz 75 Avro vergi altı dahi olsa Gümrük Kontrolüne tabii olabilir. Bu normaldir. Endişe edecek bir şey yok.

- Ürününüzün vergi üstü/altı olması hiç önemli değil, Gümrüğe tabii olmuşsa -hiçbir ödeme yapmayacaksınız- vergi üstü de olsa. Çünkü Amazon zaten sizden vergi üstü ürünlerin gümrük ücretini alıp sizin adınıza ödüyor.

- Ürün vergi üstü dahi olsa, Gümrüğe takılsa da vergisi alınmayabiliyormuş. Tecrübe edenler var. (Vergi alınmayan (75 Avro vergi üstü) ürünlerin iadesini de 60 gün içerisinde hesabınıza yatırıyor Amazon.)

- Sizi arıyorlar, sizden mail adresi isteyip evrak yolluyorlar. O evrağı doldurup, imzalayıp yollamanızı istiyorlar. Wordden doldurmakla olmaz. Islak imza atmanız gerekiyor. Çıktı alıp, doldurup imza atın, sonra ister tarayıcı ile ister telefondaki tarayıcı programları ile tarayıp, size atılan maile dönüş yapın evrakın taranmış halini maile ekleyerek.

- Bu evrak formalite niteliğinde vekaletname. Sıkıntı yapmayın. İşleri sizin adınıza yapmak için istiyorlar. Bir an önce doldurup yollayın işleme alsınlar yani.

- UPS ile görüştüm. "Gümrük işlemleri 2-3 İş Günü sürebilmektedir" dediler. Takip No ile takip edin, antrepodan çıkınca dağıtım için şubenize gelecektir dediler.

- Takipten bakınca Gümrükte ise ürününüz ve hala aranmadıysanız: (UPS Kargo Uluslararası) 444 00 66 > 1 > 2 Şeklinde sırası ile tuşlama yaparak yardım alabilirsiniz. Size gerekli yönlendirmeleri yapacaklar.

- Evrak yolladıktan sonra beklemekten başka yapacağınız hiçbir şey yok. Sadece takip edin, işlemler bitince ürününüz gelecektir.

- Tüm prosedürler normaldir. Vergi altı ürün nasıl gümrüğe takılır diye isyan/endişeye de mahal yoktur. Yasaklı Ürünler için de ilk sayfayı okuyunuz...

Arkadaşlar tüm sorulara yanıt vermeye çalıştım. Lütfen gümrük soruları ile daha fazla meşgul etmeyelim konuyu...

Görmeyenlere hatırlatmış olalım dostum vesilenle...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VR_27 -- 13 Aralık 2016; 16:14:32 >
    |
    |
    Bahsedilenler: ChimpyNutz

• Yüzbaşı
    292 Mesaj

Kesin bir bilgi yoksa oradaki yazanlara güvenmeyin, 75€ üzeriyse gümrük bedelini ödeyeceğinizi düşünerek hareket edin. Merhaba kodu için de amazon.de'nin sattığı ürünler olması şartı var, yani başka bir satıcıdan ürün aldığınız taktirde kullanamazsınız.
    |
    |
    canavardr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

EHONOMİ ÇOH EYİ...
  • Yüzbaşı
    419 Mesaj

Teşekkürler,aslında aklımda olan bir marka değildi,ama deneyince birazda araştırınca piyasadaki çoğu ayakkabıdan rahat olduğunu gördüm,inşallah rahatlığı kadarda sağlamda çıkar.
    |
    |
    pastdreamer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Okuduğuma göre, Steam de sadece bölge kısıtlamasından dolayı sorun çıkıyor demek ki.

UPlay, Origin ve Battle.net hesapları ile alakalı sıkıntı yok. Ona göre alalım alacağımızı.

Kartı hesaba ekledim, Overwatch ı görür görmez direk mobil de olsa yapıştırcam. Yakalayamadık 2 dir indirimleri.
    |
    |

PSN ID : KenanK89

• Binbaşı
    1120 Mesaj
    https://www.amazon.de/g...n15-x&th=1&psc=1

Merhaba,linkteki urunu alsam vergi olarak ne kadar oderim ve sorun cikar mi? Daha once hic alisveris yapmadim amazondan ve bu kadar pahali bir urunde tereddut ediyorum.

Bir de sizce Almanya amazon mu daha mantikli yoksa Amerika mi?
  • Teğmen
    127 Mesaj
    Battlefront ve uncharted collection'ın yanında 18$a last of us almaya değer mi ?
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    2 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: m.hüseyin

bu klavye resimde klavye tipi İngilizce ama yorumlardaki fotoğraflarda alman klavye dizilimi sipariş versem hangisi gelir acaba?

https://www.amazon.de/gp/product/B00MWNDUDM/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF

Almanyada satıldığı için Almanca gelir.
    |
    |

Hocam link kırık, düzeltin bakalım ne eder ne tutar.
    |
    |
    The Witcher kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: JimmyJimmy

İlk parti ürünlerim geldi.

Tr Fiyati olan polar 290 kusur idi.
    Digerini dile bile getirmeye gerek yok.

88,66 Lira toplamda.

https://www.amazon.de/gp/aw/d/B01DZXJW16/ref=oh_aui_i_sh_post_o0_img?ie=UTF8&psc=1

-

https://www.amazon.de/gp/aw/d/B01AYDNHNE/ref=oh_aui_i_sh_post_o0_img?ie=UTF8&psc=1

-

Bunu almaktan son anda vazgeçmiştim, rengi beklediğimden daha güzelmiş.

• Yarbay
    2450 Mesaj
    Danke, dass Sie Mastercard als primäres Zahlungsmittel nutzen. Ihrem Amazon.de Konto wurden bereits 10 EUR gutgeschrieben.

Daha önce faydalanmistim yine 10 euro verdi :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

G502 Core eski model tek renk ışık (sanırım mavi sadece) verir. Spectrum modelinde ise RGB led vardır. Dilediğiniz şekilde rengi ayarlayabilirsiniz. Aralarındaki tek fark bu.
    |
    |
    utberkay kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

:) ben de bu ürünü mü alacaksiniz sanmistim.Bf zamanında kaçırmıştım spectrum olanını.simdk bunu alsam mı emin olamadim.36euro ya geliyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Omara kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yapikredide mastercard oluyor mu?
    |
    |
  • Yüzbaşı
    629 Mesaj

Bende kararsiz kalmistim ama harika hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    atesoku kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: wWenTj

Herkesin sevgilisi bayan olamayabiliyor..

Kız arkadaşım demiş arkadaş
    |
    |
haberler
SEO
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,719
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.