Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
14 Misafir Kullanıcı, 14 Masaüstü Kullanıcı
260.129
Cevap
2.985
Favori
13.341.201
Tıklama
Giriş
    1817 Mesaj
    cpu soğutucu önerebilirmisiniz?

bu nasıl mesela

https://www.amazon.de/gp/product/B013WAY9UQ/ref=ox_sc_sfl_title_9?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF

en ucuz bunu buldum.

Ne süreyle, nerede ve ne zaman kamp yapacağına bağlı olarak alacakların değişir. Kamp lambası, kafa lambası, ayı spreyi, kamp ocağı, kap kacak seti, kamp duşu, şişme yatak, mat, balta vs... liste uzar gider.
    |
    |
    Kerasuslu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam başka renginde S beden 34 avroya buldum da indirimle birlikte 32 avro oluyor zaten çünkü kargo ücreti var. Siz nasıl 20 avroya denk getirdiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Arwen Undomiel kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Amazon.com'dan aldığım Garmin epix saat sonunda geldi. Bana maliyeti 280 dolar+25 tl oldu, gerçekten uygun fiyat:) Ürünle ilgili merak edilenler varsa kullandıkça ürünle ilgili deneyimleri paylaşabilirim. Kutu biraz hasarlı üründe bir problem yoktur inşallah:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Brskcr -- 13 Aralık 2016; 14:42:57 >
    |
    |

• Yarbay
    2167 Mesaj
    Arkadaşlar şimdi bende axess sanal kart mevcut.Örnek veriyorum 800 tl lik ürün alacam sanal karta da 900 tl yükledim.Euro üzerinden alacam ürünü.Bu euro dan tl ye cevirme işlemini amazon mu yapıp karttan çekiyor yoksa akbank mı? Eğer akbank çekiyorsa güncel kurdan mı çeker.Akbank kullananlar?
    |
    |
    MSI x370 Gaming Pro Carbon**case:Phankteks P400s Black/White Thermaltake Riing fans**psu:Corsair CX850M**ram:16GB (8*2) Corsair 16 Gb DDR4 2400MHZ**hdd:Samsung 860 Evo 500 GB SSD + Wd Cavier blue 1 tb 7200 rpm 64mb cache**monitor:Viewsonic Vx2757 freesync 75hz**headset:Hyper X Cloud II**

Mobile:Xiaomi Mi A2 Lite 64GB Gold
    Game: PS4 PRO 1 TB BEYAZ
    Wheel:Thrustmaster T300 Ferrari Alcantara
  • Yarbay
    7102 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Deleted User

[Deleted from big topics]

Biri cevaplarsa seviniriz :) toplamda 20euro indirim mi olacak?

|
    |
    Intel i7 8700K / Asus Z370 H Gaming / Gigabyte GTX1080 Turbo O.C / Gskill 2x8GB DDR4 3200Mhz / Kingston KC1000 M2 256GB / Evga BQ 750W 80 / Cooler Master Hyper 212 / Sharkoon S25W / Seagate 1TB / Asus VG248QE / Asus Echelon Cherry MX / Zowie EC1-A / Creative S.B X-fi 5.1 Pro / Sennheiser PC310
  • Yüzbaşı
    570 Mesaj
    Selamlar. Amazon.de hayal kırıklığı oldu benim için. 3 ürün sipraiş ettim. İçlerinden 1 ürürün parasını 2 defa çekti amazon.Ürünlerin dün teslim edilemesi gerekiyordu. Bugün aradım.Tekini iptal edip ikisini tekrar sipariş geçmişler. Sipariş geçerken önceki siparişleri iptal etmeden yeni 2 parça sipariş edip fiyatlarını 0 göstermişler. Sinirlenip aradım ve ücret iadelerini istedim. Parayı yatırcaklarmış iade olarak. Bu ikinci kez çekilen ücret için herhangi bir şey yapmam gerekir mi? ilk siparişim ancak elime ulaşmayan 3 ürün hala duruyor gözüküyor orada çünkü.. Böyle bir durumla karşılaşan var mı?
    |
    |
  • Binbaşı
    1969 Mesaj

Bi yakalayamadık şu oyunu ya

|
    |
    tadanyz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1603 Mesaj

Eyvallah hocam teşekkür ederim.
    Toplamda 42 euro'ya çadır ve pişirme seti almış olduk.
    |
    |
    lycantrophic kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Rüzgar ve Güneş başta olmak üzere yenilenebilir enerji sorularınızı sorabilirsiniz.

Kardeş kardeşi öldürmedikçe savaş yoktur.
  • Yarbay
    2015 Mesaj
    Ben 10 euroyu daha önce almıştım yine aldim nasıl oldu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    https://www.amazon.de/HP-17-w100ng-i5-6300HQ-GeForce-Windows/dp/B01MF577QU/ref=sr_1_2?m=A3JWKAKR8XB7XF&s=computers&ie=UTF8&qid=1481629464&sr=1-2&keywords=gaming+laptop

edit : turkiyeye gönderilmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fuujinsan -- 13 Aralık 2016; 14:49:58 >
    |
    |

hocam 2 gün oldu ben alalı, dün de o fiyata düşmüş. bu ara takipte olun yine düşebilir bence.

|
    |
    DaLGacI kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Link atar mısın indirim bitmediyse

|
    |
    tarsuslu1923 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Asus Z170 Pro Gaming | ASUS ROG Strix GeForce GTX 1080 Ti 11GB | Intel Core i7 6700K 4.0 Ghz | Corsair Hydro Series H100i v2 240 mm | 2x Noctua NF-F12PWM | 2x Corsair ML140 Pro Rot LED | Hyperx Savage 16 GB 2800Mhz DDR4 CL14 | Corsair 400C Mid-Tower Case
    Evga 650GQ Gold 80+ PSU
    | Samsung 850 Evo 250GB SSD
    Acer Predator XB271HU 1440p IPS G-Sync 165Hz Gaming Monitor
    | WD 1TB
    Corsair K70 LUX RGB | DXRacer Sentinel Gaming Chair | - Logitech G900 Chaos Spectrum | HyperX Cloud II Gaming Headset Red | Razer Firefly Chroma Cloth Mouse Pad | Samsung UE-55MU9000
  • Yarbay
    10253 Mesaj
    Merhaba ile mastercard birleşiyor mu

Bende olmadı galiba da

|
    |

Beniim indirim beklediğim çadırda bu 240euro görmüş bir kere. Eğer profesyonel yapacaksanız. Hafif ve dayanıklılık açısından bu çadırı öneririm. Uzun yürüyüş dağcılığı yapanların takibe almasını öneririm.ucuz çadır için decathlondaki çadırları tavsiye ederim hiç olmazsa herhangi bir sıkıntıda garantisini kullanırsınız.

https://www.amazon.de/gp/aw/d/B003VJYR10/ref=ox_sc_saved_image_12?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doctormtr -- 13 Aralık 2016; 14:53:42 >
    |
    |
    turindebrouche kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

ilk çıktığı dönemde uncharted 4 almıştım, alt yazı ve seslendirme seçenekleri arasında Türkçe yoktu. bunda da olacağını pek sanmıyorum.
    |
    |
    bbvdk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    662 Mesaj
    Mastercard indirimi merhaba indirimi ile birleşiyor mu ?

Birleşmiyormuş

İki sayfa önde varmış

|
    |
    Priori Incantatem kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Bey Azura
Mobilya Takımları
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,766
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.