Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (9256. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
260.705
Cevap
2.701
Favori
13.891.362
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 92549255925692579258
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam bakiyorum pek fark yok. TR'den alicam gibi cantayi. Termos alicam ama bi 11-12 euroluk bisey bulsam ikisini beraber alip bedavaya getirmeyi planliyorum 10 euro indirimle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • amazon.com da amazon app 5 olar kampanyası ile amazon chroma asistan kapanyası birleşmiyor mu sepette sadece 5 dolar iniyor o da amazon app kampanyası.
  • dayanamadım bi krups ta ben aldım 31.85 euro ya geldi. haber veren herkese teşekkürler. geçmiş sayfalara tekrar baktım konu bahsedilmiş ordan kaptım bilgileri
  • Korgeneral1071 kullanıcısına yanıt
    Bende de aynisi oldu chat'e baglanip duzelttirdim.

• JimmyJimmy kullanıcısına yanıt
    Tamamdır hocam aldığınız şeylerden beni de haberdar edebilir misiniz peki?

• ukisla7 kullanıcısına yanıt
    28 Aralık yazıyordu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Direkt mesajınızdan alıntılıyorum, keza bu listede hangi kartların 3D security olmadan alışverişe izin verdiğini anlamadım.

26)Yurtdışı ile Sorunsuz Alışveriş Yapılabilen Banka Kartları - Çekim İşlemleri

Amazona verdiğiniz kart illa CVV girmenizi veya 3D Security ile ödeme istiyorsa amazonda böyle bir şey yok, ödeme yapamazsınız. Sadece kart bilgilerini girerek alışveriş yapıyorsunuz. (CVV yok)

Kartınızın internet alımına ve yurtdışına açık olması gerekmektedir, alttaki kartlarla sorun yaşıyorsanız muhtemelen bu konu yüzündendir Müşteri Hizmetlerini arayarak bunları açtırabilirsiniz.

Kredi kartları

İş Bankası ( Maximum )
    Vakıfbank
    Halk Bankası
    Ziraat Bankası
    Garanti Bankası
    Axess
    TEB
    Finansbank
    Albaraka Türk Bankası

Bankamatik Kartları

İş bankası
    EnPara
    Garanti
    YapıKredi Play Card
    Ininial

Ben Yapı Kredi Play Card kullanıyorum ve şifresiz limitim 250 TL. Bankayla görüştüm, bu limit artırılamıyor. Bu limitin olmadığı kartları bilen ya da bunları kullanan biri varsa acil olarak söyleyebilir mi lütfen?

• Benim gibi ihtiyacı olan varsa kaçırmasın.

M-Audio BX5 D2 referans monitörü 2 adet kargo bedava vergi dahil 157 euro
    https://www.amazon.de/gp/product/B005F3H6Q8/ref=od_aui_detailpages00?ie=UTF8&psc=1

Türkiye fiyatı 1.450 TL
    http://www.compel.com.tr/P/2-10-5460

%60 kazanç!

• PVH kullanıcısına yanıt
    Hocam kaçtan düştü ve şu anki hali indirimli hali mi?

• Hocam şimdi amazon.de de 61,79 € ürün sepette 51.72 € oluyor MERHABA kodunu kullanırsam ücretsiz kargo iptal olur mu ?

@MühendisMurat
  • alperturgay kullanıcısına yanıt
    Çok güzel modelleri var da gönderimi yok.

• Olmaz. Ödeme ekranına geldiğinizde göreceksiniz zaten kargo ücreti eklenip eklenmediğini. Deneyip görebilirsiniz.
  • Vay arkadaş ya, hyperx cloud 2 nin satın alma sayfasında merhaba kodunu girdim, o kodu uygulamış, 10 euro mastercard indirimi duruyor ( mühendismurat görmesin )
  • _recoo kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler dostum.

• bi urunden en fazla kac tane alabiliyoruz gumrukte sorun olmamasi icin ?
  • osansaro O kullanıcısına yanıt
    Hocam S bedenini bi arkadaş amazon.it de yakaladı guzel giyata. 40 eu muydu neydi kargoyla 60 eu civarına gelmiştir. Bende L ı amazon.it de yakalamıştım. Orayıda takip edin. Benım kart iyice sıfırlandı eger S yakalarsam Pm atarım sana.
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi herkel -- 7 Temmuz 2022; 22:13:30 >
  • Fifa17 düşerse alıntılayabilir misiniz
  • 
Sayfa: önceki 92549255925692579258
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.