Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Hell_Spawn Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 6 Misafir Kullanıcı, 6 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Android )
260.140
Cevap
2.989
Favori
13.340.010
Tıklama
Giriş
    3962 Mesaj

Allah Allah cıkması lazım yahu sıkıntı mı var kulaklıkta niye cıkmıyor acaba
    |
    |
    xX.3B.Xx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Asus Z170 Pro Gaming | ASUS ROG Strix GeForce GTX 1080 Ti 11GB | Intel Core i7 6700K 4.0 Ghz | Corsair Hydro Series H100i v2 240 mm | 2x Noctua NF-F12PWM | 2x Corsair ML140 Pro Rot LED | Hyperx Savage 16 GB 2800Mhz DDR4 CL14 | Corsair 400C Mid-Tower Case
    Evga 650GQ Gold 80+ PSU
    | Samsung 850 Evo 250GB SSD
    Acer Predator XB271HU 1440p IPS G-Sync 165Hz Gaming Monitor
    | WD 1TB
    Corsair K70 LUX RGB | DXRacer Sentinel Gaming Chair | - Logitech G900 Chaos Spectrum | HyperX Cloud II Gaming Headset Red | Razer Firefly Chroma Cloth Mouse Pad | Samsung UE-55MU9000
  • Çavuş
    41 Mesaj
    https://www.amazon.de/gp/aw/d/B004QA2TUE/ref=ox_sc_act_image_1?smid=A3JWKAKR8XB7XF&psc=1

Arkadaşlar bu mont nasıldır ve 78 eu fatura fiyatı. Gümrükte sıkıntı çıkarmı? Çünkü sepette herhangi birşey çıkmıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

bilmiyom ki
    |
    |
    ckaracar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Asus Z170 Pro Gaming | ASUS ROG Strix GeForce GTX 1080 Ti 11GB | Intel Core i7 6700K 4.0 Ghz | Corsair Hydro Series H100i v2 240 mm | 2x Noctua NF-F12PWM | 2x Corsair ML140 Pro Rot LED | Hyperx Savage 16 GB 2800Mhz DDR4 CL14 | Corsair 400C Mid-Tower Case
    Evga 650GQ Gold 80+ PSU
    | Samsung 850 Evo 250GB SSD
    Acer Predator XB271HU 1440p IPS G-Sync 165Hz Gaming Monitor
    | WD 1TB
    Corsair K70 LUX RGB | DXRacer Sentinel Gaming Chair | - Logitech G900 Chaos Spectrum | HyperX Cloud II Gaming Headset Red | Razer Firefly Chroma Cloth Mouse Pad | Samsung UE-55MU9000
  • Yarbay
    2801 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: helll_599

Allah Allah cıkması lazım yahu sıkıntı mı var kulaklıkta niye cıkmıyor acaba

Logitech'e mail attım dönüş yapacaklar mı bakalım.
    |
    |

Social Club : xX_3B_Xx - Battlelog/Origin : xX_3B_Xx - Steam : xX_3B_Xx - Uplay : xX_3B_Xx
  • Çavuş
    66 Mesaj

finansbank kredi kartımda yurtdışı harcamalar usd mi try mi olsun seçeneği var.

eğer istersen banka kendi kurundan try ye çeviriyor harcamayı,

ben usd de bıraktım, ekstrede harcama usd gözüküyor ödemeyide usd olarak yapıyorum.
    |
    |
    Tanura kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Emre9110

Bende şuan platronic gamecom 780 ve corsair h1500 var. Bunlara alternatif olarak alsam mı diye düşündüm de. H1500 baya başarılı çevresel seste. BF+ multi oynuyorum ben daha çok piyade olarak o yüzden yön tayini öenmli benim için.

https://www.youtube.com/watch?v=ZuwKhRKr_y0

bu videoyu incelemenizi öneririm, belki daha çok yardımcı olur
    |
    |

Orijinalden alıntı: Gerginix

3 gündür kargoya verilmeyen ürünlerimin siparişini iptal ettim. Bugün Amazon Almanya beni aradı. 29 Kasım'da sipariş verdiğim 2 çocuk ayakkabısı Amazon'a göre yarın bana ulaşacak ama 8 Aralık'ta Fransa'dan yola çıkmış ve şu an İngiltere'deymiş. Çin'den aldığım ürünler gelirken sizin gönderdikleriniz gelmiyor, ben de 3 gündür bekleyen diğer siparişlerimi iptal edeceğim ve çocuk ayakkabılarının kargosunu da almayacağım dedim. Ayakkabıları alsam da hediye edeceğim ufaklıklar 2 gün sonra Kanada'ya gidecekler. Bir anlamı yok.

Amazon.de'deki Türkler inisiyatif alamıyorlar. Çok yeniler. Onlara verilen bilgilerle yetinmek durumundalar. ve bizlerle görüştükçe tecrübe kazanıyorlar. Neredeyse tamamının iki temel özelliği var ki bu iş için ehliyet almış olmalarına kafi sayılmış:
    1- Türkçe biliyor olmaları
    2- Bir şekilde işi elde edecek iş görüşmesi yapmayı başarmış olmaları

Zaten bu gençlerin çoğunun tahsili yüksek değil. Aldıkları ücretler de asgari part time türü bir şey olsa gerek. Çabuk sinirlenmeleri, üslup sorunları gibi durumların kaynağı bu. Anladıkları Türkçe kelime sayısında bir sorun yoksa da konuşmak için kullanacakları kelimelerde güçlük yaşıyorlar. Görüşmeyi arzu ettikleri hızda seyrettiremeyince de panikliyor olabilirler. Neyse...

Karşımdaki bayanın bir dediği diğerini tutmuyordu. Sürekli amirine bağlanarak bilgi alıyor ve aynı cümleleri tekrar kuruyordu. Üzerine gitmedim. Sakince yardım etmeye çalıştım. Zaten işini bir şekilde elinden geldiğince yapmaya çalışan, iyi niyetli, işini benimsemiş ve iştahlı hissettim. Umarım geliştirir ve iyi puan toplar. Zannımca Amazon belli periyodlarda ayıklama yapıyordur.

Zannediyorum UPS ile ilgili yaşanan sorunların temel sebebi Amazon'un bu firmayla en asgari fiyattan anlaşma yapmış olması. Yani bizim hoşumuza gidecek hızda bir kargo hizmetini verecek başka bir firma bulmalarına değil, anlaşmalarını UPS lehine geliştirmeleri gerekiyor gibi geliyor bana... UPS ilkeli ve elinden geldiğince hızlı bir firmadır ama alternatifi varsa bile o firma aynı düzeydeki anlaşma ile daha hızlı servis yapmayabilir. UPS kargoları kendisi için en masrafsız olacak şekilde getiriyor sanırım. Yani Almanya'dan Türkiye'ye gelecek bir araç yoksa, o araç İngiltere'den yola çıkacaksa, firma bunu önce İngiltere'ye sonra da TR'ye getiriyor gibi bir durum var. Tabii söylediklerimde sadece kargo firması değil, satın aldığımız ürünün hangi ülke deposunda bulunduğu da etken.

Şimdi 10€ indirimini kullanmamış oldum. Kullanmak için sebep arayacağım. Bakalım bulabilecek miyim dememek için Amazon defterini elzem bir ihtiyaç çıkana kadar kapatıp, yine de sayfaya uğramaktan kendimi alamayacağım.

Aynı şey benimde başıma geldi, görüştüm telefonda gerekli donanım yok, lakin mantıklı bir cümle kurdu, biz türkçe olarak daha yeniyiz sorun yaşanmaları almanya içide başımıza geliyor, önyargılı değil ittihatlı yaklaşın zamanla sistem oturacak tarzında bi açıklama yapmaya çalıştı, o zamana kadar İnsiyatif alamamaları gerçekten çok kötü
    |
    |

• Yarbay
    3792 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ckaracar

Bu Logitech'lerin fw güncellemesi yok mu?

Logitech'in support sayfasına bir süredir girilmiyor. Belki yeni bir linki vardır. FW'den ziyade Logitech Gaming Software diye bir yazılımı var. Ara ara güncelleme alıyor. MEsela 3 yıldır kullandığım G930'un kendi kendine kapanma sorunu vardı, bunu sürücünün text dosyalarına girip manuel düzeleterek çzömüştüm.
    |
    |
    PNY 256GB Usb3 Bellek. Sepette 47eu, 10eu indirimini kullanırsanız 37eu. https://www.amazon.de/PNY-Attach%C3%A9-USB-3-0-Stick-256GB-grau/dp/B013UBLZHC/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blizzard1905 -- 16 Şubat 2017; 16:39:47 >
    AMD RYZEN 7 1800X+CORSAİR H100i| MSI X370 XPOWER GAMİNG TİTANİUM|Gigabyte GeForce GTX 970 G1 Gaming|2X8 GB G Skill F4-3200C14|Samsung 1TB 960 EVO M.2 Sata NVMe SSD+2 TB WD|LG SATA DVD-WR |DELL U2414H|CORSAİR 600T WHİTE|SEASONİC X760W|

• Yüzbaşı
    324 Mesaj
    Beyler amazon.de den güzel bir işlemci soğutucusu önerebilir misiniz ? i5 2500k ile kullanıcam 40-50 euro bandında olsun. 4.5 4.6 GHZ e vurmayı planlıyorum. Alıntı yaparsanız sevinirim
    |
    |

I fight for a brighter tomorrow.
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: jokerbow

https://www.amazon.de/dp/B01HMT26EO/ref=twister_B00I03MYC6?_encoding=UTF8&th=1

Arkadaşlar bu ürün Bluetooth istiyor biliyorum. PC'de wireless oynamak için mi gerekiyor bu? Kablolu olarak oynanmıyor mu?

Hemen cevaplayım;
    Dawn Shadow
    GoW Crimson
    GoW Fenix
    Weiß (Beyaz)

modelleri, windows 10 ve bluetooth özelliğine sahip cihazlarda direk çalışır,kabloluda çalışır herhangi ek birşey kullanmanıza gerek kalmaz, diğer modellerin hepsi ya kablo yada +adapter alarak çalışır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi An nim -- 13 Aralık 2016; 0:26:52 >

• Çavuş
    66 Mesaj

columbia olanından ben memnun kaldım, uzun zamandır kullanıyorum.
    |
    |
    aydinsukru kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Cevap için çok teşekkürler
    |
    |
    An nim kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Grish

Aldım... Ama çok tırsıyorum ne olabilir maksimum :)

Vala bilmiyorum Buradaki üstadlara sormak lazım. Normal fiyatı 8 bin TL yazıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

4 iş günü kadar sürdü
    |
    |
    utku159 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Blizzard1905

PNY 256GB Usb3 Bellek. Sepette 47eu, 10eu indirimini kullanırsanız 37eu.
    https://www.amazon.de/...d=e375f366eff57d2a23f65b219f7dcc06

Bu markayı kesinlikle tavsiye ederim. 128GB'lık modelini iki yıldır kullanıyorum; anahtarlık olarak 2 yıldır yanımda gezmesine ve bir defa da çamaşır makinesinde yıkanmasına rağmen performansı harika.

Hatta dün şu ürün indirimdeydi; 10€ indirimi ile 30 € civarında bir fiyata aldım dün:
    https://www.amazon.de/gp/product/B01DWN1CPI/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tarzanabi -- 13 Aralık 2016; 0:34:26 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    865 Mesaj
    XBOX ONE S 1TB Gears of War 4 + Call of Duty Infinite Warfare Legacy Edition: 357 euro = 1320 TL (105 euro gümrük vergisi alıyorlar, %20 almaları lazım o da 50-60euro birşey eder, muhtemelen 40-50 euro gümrük iadesi gelir böylece ürün 1170 TL gibi bir fiyata gelir. Ayrıca 10eu indiriminiz hala varsa 1133 TL ye net alırsınız sistemi. Net kar: 367 TL + Call of Duty oyunu. https://www.amazon.de/Xbox-One-1TB-Konsole-Infinite/dp/B01N1MR0K8/

Sadece Gears of War 4 içeren versiyonu TRde 1500 TL. http://www.teknosa.com/urunler/125088699/xbox-one-s-1tb-konsol-gears-of-war-4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blizzard1905 -- 16 Şubat 2017; 16:39:31 >
    |
    |

• Yarbay
    7373 Mesaj
    Almanya 'da Internet dolandiricilari türemis , bana Sahte bir mail geldi. Kredi kart bilgilerini sitiyor . Siz siz olun kanmayin böyle seylere.

Amazon 'un site ismine ve SSL 'li olduguna dikkat edin.
    quote:

Orijinalden alıntı: boras06

e o zaman 10 euro indirim ile 213 euro ya bu kart iyi değil mi 790 800 tl civarı.Benim aklım durdu 3 saattir ürünlere bakmaktan. rx470 ve rx480 için hangi fiyatlar kovalanmalı marka farketmez

Bu fiyata MSI, ASUS alındığı için Sapphire pek istemiyor millet.
    |
    |
Mobilya Takımları
haberler
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,828
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.