Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (9243. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
260.707
Cevap
2.701
Favori
13.892.183
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 92419242924392449245
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • MasterCard ekledim 10 Euro geldi, hoşgeldin 10 Euro'sunu da kullanmamıştım ama bir ürün almaya çalıştığımda 20 Euro düşmüyor. Bu ikisi birleşmiyor mu acaba?
  • KDV indiriminin ne zamana kadar süreceği belli mi acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: VR_27

quote:

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

GSkill Ramlerden haber var :) Tarih verildi. Mail geldi az önce :) 29-30 Aralıkta Teslim Edilecek diyor. :)

GSkill 16 GB DDR4 3000 Mhz Ram

RAM ARAYANLAR !!!

Arkadaşlar meşhur GSkill Ramler gönderime hazırlanıyor. Parası çekildi. Bugün yarın kargoya verilecektir. DDR4 Ram arayanlar kaçırmasın. Fiyatlar uçmadan alın arkadaşlar. 260 TL ye geliyor indirim olmadan bile. Bir de 10 Euro Merhaba, Mastercard gibi bişey kullansanız 225 TL gibi bir fiyata 16 GB DDR4 3000 Mhz ram almış olacaksınız. Kaçırmayın dostlar...

Z çipsetli anakartlarla uyumsuzluk sorunu var mı bu ramlerin ? uygun anakart listesine baktınız mı ?

• Arkadaşlar merhaba bu hafta başı bir monitör sipariş vermiştim 123 euroya bugün upsten aradılar ve gümrükten geçmesi için mailime bir belge gönderdiler bu belgeyi doldurup mailin geldiği adresemi fakslayacağım ? Yardımcı olursanız sevinirim
  • congenial_boy C kullanıcısına yanıt
    Geriye doğru biraz okuyalım, cevabı var !!!
  • aşağıdaki ürünün s bedebini 69 euroya satın aldık fakat beden küçük geldi.Almak isteyen olursa vericem.yoksa geri göndereceğim.

https://www.amazon.de/gp/product/B013SR15VE/ref=oh_aui_detailpage_o03_s00?ie=UTF8&psc=1
  • VR_27 kullanıcısına yanıt
    Bende hala gönderim tarihi yok nede mail. Bir gün yada 2 gün geç vermiştim galiba sizden. Bende parasını hazırlayayım en iyisi :)
  • Laptop almayı düşünüyorum aynı ürün hemen hemen aynı fiyatlar sizce amazon.com mı alayım yoksa amazon.co.uk alayım ?
  • Merhaba ile mastercard birleş.. tamam tamam vurmayın😂😂
  • quote:

Orijinalden alıntı: D12

quote:

Orijinalden alıntı: KURSAD.

quote:

Orijinalden alıntı: bigbaboll

quote:

Kız arkadaşım bana Yılbaşı hediyesi olarak şu ürünü satın almış.
    https://www.amazon.de/T...;keywords=caffe+maschine

toplam 42 Euroya almış Merhaba ve Cafissimo kuponlarıyla. Bunu istediğimi biliyordu

Yalnız inş sorun çıkmaz çünkü benim adresimi yazmış ama Kendi telefon numarası ve TC kimlik numarasını girmiş.

Sorun çıkacağını sanmam, hayırlı olsun. Ama hediyeniz zamanı gelince belli olsaydı sanki daha heyecanlı olurdu? Siz şimdiden biliyorsunuz ne gelecek yılbaşında.

:D Orası öyle ama yapacak bir şey yok mail'i falan benim pc'de olunca internet üzerinden her satın alınımı geliyor bana :D Kendisi de söyledi hediyeyi bildiğim için kendisi farklı bir hediye daha hazırlıyormuş bana Bunu öğrenemicekmişim sürpriz olacakmış

Iyi tamam anladık harika bir kız arkadaşın var yeter hava attığın

Nasıl bir kız arkadaşmış o, Merhaba ve Cafissimo indirim kodlarını biliyormuş

• VR_27 kullanıcısına yanıt
    hala geçiçi olarak stok yok gözüküyor hocam. bende mi bi sıkıntı var?
  • Arkadaşlar sizce biz ölücü müyüz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: k@llone

quote:

Orijinalden alıntı: D12

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bigbaboll

quote:

Kız arkadaşım bana Yılbaşı hediyesi olarak şu ürünü satın almış.
    https://www.amazon.de/T...;keywords=caffe+maschine

toplam 42 Euroya almış Merhaba ve Cafissimo kuponlarıyla. Bunu istediğimi biliyordu

Yalnız inş sorun çıkmaz çünkü benim adresimi yazmış ama Kendi telefon numarası ve TC kimlik numarasını girmiş.

Sorun çıkacağını sanmam, hayırlı olsun. Ama hediyeniz zamanı gelince belli olsaydı sanki daha heyecanlı olurdu? Siz şimdiden biliyorsunuz ne gelecek yılbaşında.

:D Orası öyle ama yapacak bir şey yok mail'i falan benim pc'de olunca internet üzerinden her satın alınımı geliyor bana :D Kendisi de söyledi hediyeyi bildiğim için kendisi farklı bir hediye daha hazırlıyormuş bana Bunu öğrenemicekmişim sürpriz olacakmış

Iyi tamam anladık harika bir kız arkadaşın var yeter hava attığın

Nasıl bir kız arkadaşmış o, Merhaba ve Cafissimo indirim kodlarını biliyormuş

Burayı takip ediyor olsa gerek Benim eşimede hastalık benden bulaştı akşam iPad elinde amazon'da fink atıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ***Æ***

https://www.amazon.de/g...00_s00?ie=UTF8&psc=1

Fiyatının düşmesi için çok bekledim ama en son buraya kadar bekleyebildim ve sonunda bu ayakkabıyı aldım sonunda,indirimle 54 euroya geldi,türkiyede 500 tl,deneme fırsatım oldu gerçekten rahat ayakkabı,tavsiye edilir,gelincede yazarım.

Hayırlı olsun bot güzelmiş fiyat farkıda çokmuş ya Türkiyede neden bu kadar pahalı şu botlar anlamıyorum cidden!

• destroy287 kullanıcısına yanıt
    Stokta yok ama alanlara tarih vermeye başladı hocam. Kaçırmamak için alın diyorum ihtiyacı olanlara

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kild

Dostum ben satın aldım. Fakat eski kasama sığmadığı için birde kasa aldım sonra. Şansa BF olduğu için corsair 400c kasası indirimdeydi ondan aldım. O yüzden bence kalınlığına boyutlarına dikkat edip al. Kullanıma gelince gerçekten memnunum h110'lardan daha sessiz ve efektif. Full load oyunlarda bile 70 dereceyi görmüyor. Farklı soruların varsa iletebilirsin.

bende bu kasayı almıştım. sonradan corsair kasayı görünce üzüldüm. corsair kasayı alıp bunu satsam mı diye içimden çok geçti ama satamam diye korktum almadım. gerçi bu kasada gayet yeterli.

https://www.amazon.de/gp/product/B00RN3SISI/ref=oh_aui_detailpage_o03_s00?ie=UTF8&psc=1

sığar diye düşünüyorum. 5.25 sürücü alanı boş kasanın. ön tarafa koyabilirim sanırım.

• thuglife kullanıcısına yanıt
    Hocam inan şuraya bakmak istemiyorum, 2000 TL'yi buldu aldıklarım şuda indirimdeymiş, sepeti 49 euro tamamla derken
  • The Witcher kullanıcısına yanıt
    1500€ üzeri ürünlerin girişi yasak diye biliyorum. Sınıf 75-1500 arası olması lazım
  • quote:

quote:

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

GSkill Ramlerden haber var :) Tarih verildi. Mail geldi az önce :) 29-30 Aralıkta Teslim Edilecek diyor. :)

GSkill 16 GB DDR4 3000 Mhz Ram

RAM ARAYANLAR !!!

Arkadaşlar meşhur GSkill Ramler gönderime hazırlanıyor. Parası çekildi. Bugün yarın kargoya verilecektir. DDR4 Ram arayanlar kaçırmasın. Fiyatlar uçmadan alın arkadaşlar. 260 TL ye geliyor indirim olmadan bile. Bir de 10 Euro Merhaba, Mastercard gibi bişey kullansanız 225 TL gibi bir fiyata 16 GB DDR4 3000 Mhz ram almış olacaksınız. Kaçırmayın dostlar...

silver olanini almıştım ses yok daha artik gecici de yazmıyor zaten vazgeçtim onceligim değil yoksa bu alinir iyi fiyat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pozitron~ -- 13 Aralık 2016; 15:55:07 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• m.hüseyin kullanıcısına yanıt
    Alman gelir.
  • 
Sayfa: önceki 92419242924392449245
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.