Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: root- Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 11 Misafir Kullanıcı, 12 Masaüstü Kullanıcı
260.144
Cevap
2.982
Favori
13.342.960
Tıklama
Giriş
    72238 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Silver Shadow

https://www.amazon.com/BDH2000L-20-Volt-Lithium-Battery-Cordless/dp/B008R3F0J8

Aldığım fiyata vereceğim. Yabancıya gitmesin. İhtiyacı olan mesaj atsın arkadaşlar.

Sadece 110V ile kullanılıyor bunu unutmasın alacak arkadaş.
    Amazon.de ' den alınan ürünlerde gümrük sıkıntısı var gerçekten. Benim bugünkü 2 kutu da ağzı açık bir şekilde geldi. Desteğe ilettim bu sıkıntının farkındayız görüşmelerimiz sürüyor dendi. Üstüne de tekrar 10€ promosyon tanımlamışlar hesabıma.

Eski nick: Lurtz Uruk Hai
  • Yarbay
    72238 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Sê7êN SKY

quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

Orijinalden alıntı: Sê7êN SKY

AVM de mağazalara girip aylak aylak dolaşan tipler gibi kaç gündür sieteyi ve konuyu dolaşıyorum..
    KK hesap kesiminden dolayı mug dışında aldığım birşey yok sepet hazırlıyorum ancak

Bir kaç gündür AVM de mağazalara girip aylak aylak dolaşan tipleri görüyorum diye okudum dedim eyvah DH'liler ifşa oldu.

Columbia/TNFace/Jack Wolfskin vs marka satan mağazalarda sürekli ''beden'' deneyen ama almayanlar ifşa oluyor kesin

Bunu yaptıran kendileri ama, oh iyi oluyor ! İnsan gibi bir fiyat sunulsa kimse uğraşmaz yurtdışından bir şey almayla ama öyle fiyatlar var ki insanın aklını başından alır yani çıkın bir dolaşın avm'lere bakın gülmemek için zor tutarsınız kendinizi yani bu kamera şakası falan mı dersiniz o derece... Bu kadar "salak" yerine koyulmaz insanlar aşırı fazla yani, en az 3 kat geçirmek farz gibi bir şey olmuş anlamak zor.

Hani biz alışmışız ya Amazon bize ucuz geliyor ya, beyler size şunu hatırlatayım, AMAZON'DA BİR SATICI BUNLARDAN PARA KAZANIYOR YANİ BUNLAR KÂRLI FİYATLAR, herkes biliyor zaten ama tekrar durun bir dk ciddi ciddi düşünün bakın ağzınıza hayırlı kelimeler gelmeyeceği kesin, buraya yazmayalım da ban falan olmasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 12 Aralık 2016; 23:29:3 >
    |
    |

• Yarbay
    72238 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Lucifer

selam,

g930 u satmayı düşünüyorum, turtle beach mi alayım yoksa hyperx cloud2 mi?

tavsiyesi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Turtle sadece PS ve mobil cihazlar onu unutma.
    |
    |

Boyle arladaslar cok amazon.de'de, ustelemeyin ve tekrar irtibat kurup farkli bir temsilciyle deneyin sansinizi. bence kargo 18 19 aralikta teslim edilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    antique kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |

De ve comdan son bir ayda 10 kutum geldi hepsi kapaliydi. Hicbiri gumrukte beklemedi aninda gectiler. Iparcel ile.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Önder AYDIN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: lycantrophic

amerikapostam.com uzerinden getirilebilir. Borderlinx kullaniyordum eskiden ama sapittilar.

ozamanda astarı yüzünü gece bilir 6 dolarlık 7 dolarlık ürün daha pahalıya gelir
    |
    |

şu kartın fiyatı uygun ama yorum az puan düşük.Bişi gözden mi kaçırıyorum.Satıcısı amazon mu değil dicem ama ilerleyen ekranda satıcı amazon görünüyor? bende monitor ve rx 470 uygun olursa rx480 peşindeyim.
    https://www.amazon.de/Sapphire-Radeon-NITRO-GDDR5-DVI-D/dp/B01IQS6QE6/ref=cm_cr_arp_d_product_top?ie=UTF8

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boras06 -- 12 Aralık 2016; 23:34:34 >
    |
    |
    MühendisMurat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    MSI x370 Gaming Pro Carbon**case:Phankteks P400s Black/White Thermaltake Riing fans**psu:Corsair CX850M**ram:16GB (8*2) Corsair 16 Gb DDR4 2400MHZ**hdd:Samsung 860 Evo 500 GB SSD + Wd Cavier blue 1 tb 7200 rpm 64mb cache**monitor:Viewsonic Vx2757 freesync 75hz**headset:Hyper X Cloud II**

Mobile:Xiaomi Mi A2 Lite 64GB Gold
    Game: PS4 PRO 1 TB BEYAZ
    Wheel:Thrustmaster T300 Ferrari Alcantara
  • Yüzbaşı
    341 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: SofiaAuditore

https://www.amazon.com/...p;amp;keywords=pny+240gb

PNY CS1311 240GB SSD Amazon Assistant indirimi ile birlikte kargo dahil 60 Dolar.Ben aldım enpara 209 lira çekti.Sıcak Fırsat.

SSD ler genel olarak pahalı bu aralar, bunun fiyatı iyiymiş cidden, ihtiyacı olan değerlendirsin.
    |
    |

• Binbaşı
    1170 Mesaj

• Yüzbaşı
    333 Mesaj
    16GB DDR4 ram tavsiyesi alabilir miyim arkadaşlar ?
    |
    |

Orijinalden alıntı: boras06

şu kartın fiyatı uygun ama yorum az puan düşük.Bişi gözden mi kaçırıyorum.Satıcısı amazon mu değil dicem ama ilerleyen ekranda satıcı amazon görünüyor? bende monitor ve rx 470 uygun olursa rx480 peşindeyim.
    https://www.amazon.de/Sapphire-Radeon-NITRO-GDDR5-DVI-D/dp/B01IQS6QE6/ref=cm_cr_arp_d_product_top?ie=UTF8

Bir sıkıntı yok onlar alışmışlar ucuza o fiyatlar bile pahalı geliyordur ondan öyledir.

• Teğmen
    141 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: jemox

https://www.amazon.de/dp/B00KE7YT6K/ref=olp_product_details?_encoding=UTF8&me=

bu nedir arkadaşlar? ikinci el mi=?

ürün özellikleri.

Core i7-4930MX Extreme Edition 3GHz Quad Core Processor NVIDIA Geforce GTX 880M 32GB Memory 256GB SSD + 512GB SSD & 1TB HDD 17.3" Widescreen 3D fähiger Screen + NVIDIA Vision 2 3D Brille

alinirmi :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
  • Yarbay
    3203 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Lucifer

selam,

g930 u satmayı düşünüyorum, turtle beach mi alayım yoksa hyperx cloud2 mi?

tavsiyesi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Turtle Beach'i tek gecerim. Ps4 ve mobil disinda PC,TV vs uyumlu olan modelleri de var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |

Şu ana kadar olumlu deneyimlediğim Amon ve Bahadır Bey var. İşlerini biliyorlar ve iletişim konusunda iyiler.
    |
    |
    antique kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: andrOnur

https://www.amazon.de/H...-chambray/dp/B01DWJOZEC/

https://www.amazon.de/dp/B01DYJA7OW/

İkisi arasında renk ve şeklinden başka fark var mı?

İkisinin açıklamasında aynı bileşenler yazıyor aynı % oranlarla, o yüzden ikisinin şekil, desen ve renk dışında farkının olmadığını söyleyebiliriz. İlk linktekinden aldım ben, daha gelmedi ama.
    |
    |

HızlıCevap
Reklamlar
SEO
haberler
Bey Azura
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.