Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (9241. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
260.707
Cevap
2.701
Favori
13.892.148
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 92399240924192429243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende olmadı ındırım 10 euuro daha oncede kullanmamıştım
  • Amazondan önereceğim çadır ise budur vergi dilimine girmiyor. 2.5 kg taşıması kolay.kurulumu kolay.

https://www.amazon.de/gp/aw/d/B001P80GM8/ref=pd_aw_sbs_200_of_30?ie=UTF8&psc=1&refRID=QKM3T7Z657CAF718M0TZ
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Hocam paylaşırken, paylaşımı yaptığın aynı mesaj içine akıllara gelebilecek tüm soruları soru cevap olarak yazabilirsin mesela çok zorlamazsa, belki o zaman herkes inatla soru sorup durmaz.

Örneğin mastercard 10 euro olayında.

a: daha önce kullandıysanız yeni bir mastercard bile ekleseniz kullanamazsınız.
    b: merhaba kuponu ile birleşmez denemeyin.

vs vs gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pastdreamer -- 13 Aralık 2016; 15:4:31 >
  • https://www.amazon.de/Logitech-Proteus-Spectrum-Tunable-11-programmierbaren/dp/B019NFPE2G/

Fiyat iyi gibi

VAT ve 10€ promosyon düşünce 36€ ediyor.
  • Ürünleri cesidine göre paylasilmasi lazim. Boyle olmuyo...
  • Kerasuslu K kullanıcısına yanıt
    ben columbia ayakkabılarından genelde memnunum, meşhur bi bot vardı onda 42 aldım ayağıma cuk diye oturuyor. bu spor tarzda diye biraz bol aldım 42,5 aldım
  • Gskill 2x8 ddr4 3000 mhz ramler icin cekim yapmis amazon. Yollanmis enteresan seyler oluyor..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amazon Merchants@, Tracking #: yazan takip kodunun takibini hangi siteden yapıyoruz ?
  • tarsuslu1923 T kullanıcısına yanıt
    Amazon satmıyor ki bunu CAMPZ diye biri satıyor 40 bana olmaz en az 46 yada 47 olması lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pastdreamer kullanıcısına yanıt
    Yok kardeşim ya sorulan soruların bazıları ilk sayfada var ama okunmuyor bir mesaj üstte sorulmuş gene soruyor yahu dur bir bekle bir kişiye cevap verilir diğerleri de onu okur diyorsun O BİLE OKUNMUYOR gene kendine özel soruyor, paylaşım yapmak falan güzel ama bu durumdan bıkkınlık geldi yetki olsa bu tarz hareketi yapanlara bir uyarı vereceksin uyarılar 3 olunca buradan geçici uzaklaştırma başka türlü imkansız çözümü yok.

Başkalarını rahatsız ediyor, gereksiz mesajlar yığılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 13 Aralık 2016; 15:08:29 >
  • Düzeltiyorum oldu ben yanlış yapmışım tşkler. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReCKLeSS17

https://www.amazon.de/Corsair-CP-9020098-EU-Serie-VS650-Netzteil/dp/B00LMBT0IO/ref=sr_1_4?s=computers&ie=UTF8&qid=1481618611&sr=1-4

bu linkteki corsair 650w güç kaynağı 150 tl gibi bir rakama geliyor,zamanla yeni bir sistem toplamayı düşünüyorum ilerisi için iyi yeterli bir seçim olurmu acaba,modüler olmaması benim için pek önemli değil,bu fiyat aralığında başka bir marka modelmi seçmek gerekir yoksa.

bu sorunun cevabını bende merak ediyorum

• bu klavye resimde klavye tipi İngilizce ama yorumlardaki fotoğraflarda alman klavye dizilimi sipariş versem hangisi gelir acaba?

https://www.amazon.de/gp/product/B00MWNDUDM/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF
  • helll_599 kullanıcısına yanıt
    46 son 1 tane kalmıştı acimadim hocam :) gönderirler inşallah

• Hocam batırdın beni, hanım kesecek ushuahsgahdj promosyon linki paylaşma lütfen gene girdi 50 EU 10 EU mastercard ayağına :)
  • 40 euroya 8 euro bitmiş sanırım. Linkte birşey görünmüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VR_27

quote:

Orijinalden alıntı: VR_27

GSkill Ramlerden haber var :) Tarih verildi. Mail geldi az önce :) 29-30 Aralıkta Teslim Edilecek diyor. :)

GSkill 16 GB DDR4 3000 Mhz Ram

RAM ARAYANLAR !!!

Arkadaşlar meşhur GSkill Ramler gönderime hazırlanıyor. Parası çekildi. Bugün yarın kargoya verilecektir. DDR4 Ram arayanlar kaçırmasın. Fiyatlar uçmadan alın arkadaşlar. 260 TL ye geliyor indirim olmadan bile. Bir de 10 Euro Merhaba, Mastercard gibi bişey kullansanız 225 TL gibi bir fiyata 16 GB DDR4 3000 Mhz ram almış olacaksınız. Kaçırmayın dostlar...

Corsair 3200 mhz ddr4 2x8gb ramle birlikte kullansam sorun olur mu?
    Fiyatlar firlamadan 2x8 daha almak istiyorum
    Ramler yukseliste

Mastercard ve MERHABA indirimi birleşiyor mu???

• Uncharted Collection, TR dublaj mıdır arkadaşlar? Ona göre almayı düşünüyorum da.
  • Bu botu aldım Merhaba indirimi ile 65 E ye geldi.Gelince fotolarını da eklerim,inşallah sıkıntı çıkmaz.
    Muhendis Murat'a teşekkürler.
    https://www.amazon.de/gp/product/B00GUXJCUA/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FikretZ -- 13 Aralık 2016; 15:37:52 >
  • Kimse okumuyor ona alıştık da, denemek ne kadar zor olabilir ki? Merhaba indirimi için sepete kod giriliyor, mastercard için de 2 yere tıklanıyor. Bunları yapmak demek zaten olayın %80'i falan. Geriye son adamda birleşip birleşmediğine bakmak kalıyor. İndirim heyecanı mı üşengeçlik mi bilmiyorum da çok garip bir durum.
  • 
Sayfa: önceki 92399240924192429243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.