Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (9240. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
260.707
Cevap
2.701
Favori
13.892.002
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 92389239924092419242
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bi yakalayamadık şu oyunu ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• lycantrophic kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam teşekkür ederim.
    Toplamda 42 euro'ya çadır ve pişirme seti almış olduk.
  • 1060m 6g laptop 1300 avro fiyat iyi gibi
    https://www.amazon.de/HP-17-w100ng-i5-6300HQ-GeForce-Windows/dp/B01MF577QU/ref=sr_1_2?m=A3JWKAKR8XB7XF&s=computers&ie=UTF8&qid=1481629464&sr=1-2&keywords=gaming+laptop

edit : turkiyeye gönderilmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fuujinsan -- 13 Aralık 2016; 14:49:58 >
  • hocam 2 gün oldu ben alalı, dün de o fiyata düşmüş. bu ara takipte olun yine düşebilir bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tarsuslu1923 T kullanıcısına yanıt
    Link atar mısın indirim bitmediyse

• Merhaba ile mastercard birleşiyor mu

Bende olmadı galiba da

• turindebrouche kullanıcısına yanıt
    Beniim indirim beklediğim çadırda bu 240euro görmüş bir kere. Eğer profesyonel yapacaksanız. Hafif ve dayanıklılık açısından bu çadırı öneririm. Uzun yürüyüş dağcılığı yapanların takibe almasını öneririm.ucuz çadır için decathlondaki çadırları tavsiye ederim hiç olmazsa herhangi bir sıkıntıda garantisini kullanırsınız.

https://www.amazon.de/gp/aw/d/B003VJYR10/ref=ox_sc_saved_image_12?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doctormtr -- 13 Aralık 2016; 14:53:42 >
  • bbvdk B kullanıcısına yanıt
    ilk çıktığı dönemde uncharted 4 almıştım, alt yazı ve seslendirme seçenekleri arasında Türkçe yoktu. bunda da olacağını pek sanmıyorum.
  • Mastercard indirimi merhaba indirimi ile birleşiyor mu ?
  • Priori Incantatem kullanıcısına yanıt
    Birleşmiyormuş

İki sayfa önde varmış

• amazon.de'de canli destek yok mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: VR_27

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

GSkill Ramlerden haber var :) Tarih verildi. Mail geldi az önce :) 29-30 Aralıkta Teslim Edilecek diyor. :)

GSkill 16 GB DDR4 3000 Mhz Ram

RAM ARAYANLAR !!!

Arkadaşlar meşhur GSkill Ramler gönderime hazırlanıyor. Parası çekildi. Bugün yarın kargoya verilecektir. DDR4 Ram arayanlar kaçırmasın. Fiyatlar uçmadan alın arkadaşlar. 260 TL ye geliyor indirim olmadan bile. Bir de 10 Euro Merhaba, Mastercard gibi bişey kullansanız 225 TL gibi bir fiyata 16 GB DDR4 3000 Mhz ram almış olacaksınız. Kaçırmayın dostlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VR_27 -- 13 Aralık 2016; 15:1:35 >

• helll_599 kullanıcısına yanıt
    40 numarası var şuan 49 Euro diğer numaralar 100 Euro civarı sepete ekle giydigin numarayı arada gir bak dusunce yapistir hemenhttps://www.amazon.de/gp/aw/d/B018511WFC/ref=oh_aui_i_sh_pre_o0_img?ie=UTF8&psc=1&th=1

• Mastercard ve merhaba kodu birleşmiyor. Peki bu iki indirimi ayrı ayrı kullanabileceğiz değil mi?

Ben şu an mastercard'ı da tanımladım ama sipariş verdikten sonra ikinci sipariş için diğer indirim gözükür umarım.
  • Merhaba kodu ve mastercard hediyesi bir arada kullanılırmı
  • Fiyat Sınırı varmı indirimde ?

• Bir şey paylaştım pişman oldum, bundan sonra ona göre davranış biçimi takınmalıyız anlaşılan bu kadar okumaya karşı olunur mu Allahım.

• quote:

Orijinalden alıntı: rimando

Jack & Jones montlar uygun fiyatta (19 Avro'dan başlıyor.)
    https://www.amazon.de/s...6466&rnid=1981298031

Çok güzel ve uygun montlar var. İhtiyacı olana. Ben beden konusunda epey korkuyorum alamıyorum giyim ama gaza geliyorum yavaş yavaş.

• 
Sayfa: önceki 92389239924092419242
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.