Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (9235. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
260.704
Cevap
2.702
Favori
13.890.108
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 92339234923592369237
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba ile mastercard birleşiyor mu birleşmiyor mu?

Edit : Birleşmiyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lanet Olası Federal -- 13 Aralık 2016; 14:5:42 >
  • TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

Amazon muhabbetini bitirmiştir,yine birşeyler aldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dolucana -- 13 Aralık 2016; 14:32:43 >
  • SrcnAkty kullanıcısına yanıt
    Büyük ihtimal hocam
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Tüh be daha önceden kullandım diye üzülsem mi sevinsem mi bilemedim :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.amazon.com/SteelSeries-Gaming-Headset-Mobile-Devices/dp/B008LUNDGY/ref=sr_1_1?s=pc&ie=UTF8&qid=1481626905&sr=1-1&keywords=flux

add on

bu fiyata görünce şaşırdım. 15 dolardan falan satılıyor normalde o fiyat için bile baya iyi bir kulaklıktır.
  • 8€ devam ediyor mu hala .de'de. Ilk sayfadan giremedim baska sayfaya atiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba arkadaşlar .de de hem mastercard hem merhaba indirimini birlikte kullanabiliyormuyuz şiparişim 60 euro.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wolwes -- 13 Aralık 2016; 14:4:23 >
  • Amazon'un sattıkları dışında kullanılabilen promosyon var mı? Mastercard ve Merhaba işe yaramıyor maalesef. :(
  • Merhabalar arkadaşlar. Kafama takılan 2 adet konu var bilenler bilgilendirirse çok sevinirim.

Sipariş toplamım 1600 TL.

4 adet ürün alacağım ve hepsinin Türkiye'ye kargosu var. Bu ürünleri eklediğimde Shipment + Import Fees Deposit diye iki farklı ücret de ekleniyor fiyatlarına. Bir kaç sitede okuduğuma göre bu Import Fees Deposit gümrük vergisi oluyormuş. Doğru mu bilemedim. Eğer değilse de üstüne %18 daha kdv mi ekleyeceğiz konuyu baştan sona okudum ama bir bilgi bulamadım.

2. konu da 3D Secure olayı, dün Live Chat'e bağlandım ve bana dedikleri şey ödemeyi onaylarken karşımıza o ekranın geleceği ve biz onay verdikten sonra hiç bir sıkıntı çıkmayacağını söylediler. Halkbank banka kartımla alışveriş yapacağım.

Bir de hazır yazıyorken şeyi sorayım Amazon $ kurunu kaç alıyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Schiaz -- 13 Aralık 2016; 14:5:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mackali6161

http://urun.n11.com/sony-playstation-4/sony-ps4-slim-500gb-cuh-2016a-oyun-konsolu-turkce-menu-P149724314 Yurtdışından 60 70 tl daha fazla sadece.

725 tl ye aldım ben nasıl 60 70 tl fazla oluyor bu ürün?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Schiaz

Merhabalar arkadaşlar. Kafama takılan 2 adet konu var bilenler bilgilendirirse çok sevinirim.

4 adet ürün alacağım ve hepsinin Türkiye'ye kargosu var. Bu ürünleri eklediğimde Shipment + Import Fees Deposit diye iki farklı ücret de ekleniyor fiyatlarına. Bir kaç sitede okuduğuma göre bu Import Fees Deposit gümrük vergisi oluyormuş. Doğru mu bilemedim. Eğer değilse de üstüne %18 daha kdv mi ekleyeceğiz konuyu baştan sona okudum ama bir bilgi bulamadım.

2. konu da 3D Secure olayı, dün Live Chat'e bağlandım ve bana dedikleri şey ödemeyi onaylarken karşımıza o ekranın geleceği ve biz onay verdikten sonra hiç bir sıkıntı çıkmayacağını söylediler. Halkbank banka kartımla alışveriş yapacağım.

İlk sayfayı okuyun.
  • Konuda yazılmamış olduğu için yazıyorum 10 euro mastercard ekle dediğimde kırmızı çıkıyo hata veriyo ,daha önce kullandığım için mi yoksa başka bir sorundan dolayı mı?
  • Bu hesap kapanma olayı aynı soyad ama farklı isimli kredi kartı kullanınca da oluyor muydu?
  • lycantrophic kullanıcısına yanıt
    Merhaba için amazon satıcı olması ve kargo hariç 40 euro sepetin olması lazim

• Schiaz kullanıcısına yanıt
    Sorduğun soruların tamamının cevabı ilk sayfada var hocam.
  • 10 euro mastercard indiriminin son kullanım tarihi varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lycantrophic

quote:

Orijinalden alıntı: Schiaz

Merhabalar arkadaşlar. Kafama takılan 2 adet konu var bilenler bilgilendirirse çok sevinirim.

İlk sayfayı okuyun.

Hocam 2. sorum için live chatten farklı bilgi verildi bana ilk sayfayı baştan sona okudum. Ben de son zamanlarda alışveriş yapan veya bilgisi olanlardan yardım istedim. Hatamız olduysa affola.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Schiaz -- 13 Aralık 2016; 14:9:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yedaself

Bu hesap kapanma olayı aynı soyad ama farklı isimli kredi kartı kullanınca da oluyor muydu?

+1 Bende merak ediyorum. Ek olarak ziraat bankamatik kartıyla alışveriş yapabilen oldumu ? Önceden olmuyordu fakat hâlâ aynı mı durum?

• The Mühendis kullanıcısına yanıt
    Valla kesin bilgi veren yok, ben aldım gelince deneme yanılma yöntemi bakacağız artık.
  • 
Sayfa: önceki 92339234923592369237
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.