Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
15 Misafir Kullanıcı, 15 Masaüstü Kullanıcı
260.119
Cevap
2.989
Favori
13.340.429
Tıklama
Giriş
    36 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: blackeyes

Geçen hafta cumartesi amazon.de aldığım inhlesina trilogy arabayı bugün teslim aldım.Vergi dahil 250 eur ya mal oldu.Burda 3000 civarı.Sorunduz bir teslimat oldu.

Bebek arabasının linki alabilir miyim?
    |
    |

• Yüzbaşı
    600 Mesaj

sol tarafta satıcısını seçebiliyorsunuz aramalarınızın. amazon.de yazanı seçerseniz sadece amazonun sattıklarını görürsünüz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    sarahaten kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Amazon.com son dakika fırsatlarında Lexar JumpDrive 32gb Usb3 Flash Bellek 8 dolar. https://www.amazon.com/Lexar-JumpDrive-32GB-Flash-Drive/dp/B00T61JM4E/ref=as_li_ss_tl?smid=ATVPDKIKX0DER ve Samsung 128GB Evo Class 10 Micro SDXC kart 35 dolar. ttps://www.amazon.com/Samsung-128GB-Adapter-MB-MP128DA-AM/dp/B00P3NMVVU/ref=as_li_ss_tl?smid=ATVPDKIKX0DER
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    2 Not
    Arkadaşlar belki soracağım soru bu başlığın formatına uygun değil ama....

Şu ürünü alırsam gümrükten geçer mi? geçmezse nasıl bir prosedür ile ne ödemem gerekir?

Fiyatı gerçekten çok iyi ve kaçırmak istemiyorum.

Çok teşekkürler vakit ayıran herkese...

https://www.amazon.com/BURL-WOOD-HUMIDOR-CABINET-DISPLAY/dp/B00E8S2XGO/ref=sr_1_5?ie=UTF8&qid=1481565838&sr=8-5&keywords=cigar+humidor+cabinet

• Yüzbaşı
    958 Mesaj

montlar hakkında bilgim yok fakat esprit sanırım amazon.de nin lc waikiki si...
    Lc waikiki mağazasına son zamanlarda gittiniz mi bilmiyorum fakat pek çok markadan aşırılmış modelleri uygun fiyata (gerçi alınabilir montlarda 100-120 nin altında değil) alabiliyorsunuz.. Taksit falan filan cabası...

Çok fazla teknik model ve/veya çok kaliteli bir marka alınmıyorsa bu tip markaların yerine lc waikiki öneririm... attığın linkteki esprit açılışı 60€ dan yapmış şu an 40€... 100€ fiyattan başlayıp bu fiyata inmemiş avantajlı gözükmüyor bana göre...
    |
    |
    FikretZ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ceza aldığım için 10 gün, mapus damından yazamadım, :)
    Murat bey e ve diğer tüm dostlara çok teşekkür ederim, 5 kişilik bir aileyiz ve Ps4 den Monitore, Ekran kartından botlara, oyuncaklara, sandalyeden elektronik cihazlara kadar çok geniş bir alışveriş yaptım, başka bir bf de buluşmak üzere, saygılarımı sevgilerimi sunarım...
    |
    |
    Bahsedilenler: MühendisMurat

• Yüzbaşı
    294 Mesaj

82 dolar sınır var sanırım eger ki vergi alınacaksa amazon senden direk vergiyi fiyata yansıtıp alır merak etme gümrükte falan kalmaz
    |
    |
    Donanımcı Aras kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

iPhone Xs Max 64GB Gold | İletişim için iMessage : [email protected] | ★★ Steam ★★ ★★ Twitch ★★
  • Teğmen
    121 Mesaj

Türkiye ye gönderimi yok
    |
    |

2-3 ay önce Logitech Z213'ü Teknosadan 40 liraya almıştım. Çok sıcak bir fırsat değil bence..
    |
    |
    BeyazZenci01 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

ürün trye gönderilmiyor yazıyor bende hocam. geri kalan fiyatı ve ağırlığı sorun çıkartmaz. mobilya olduğundan da yasaklı olacağını sanmam. ama gönderimi yok işte

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: RixtoNN

82 dolar sınır var sanırım eger ki vergi alınacaksa amazon senden direk vergiyi fiyata yansıtıp alır merak etme gümrükte falan kalmaz

amazon o rakamı benden kesmesine rağmen pttye takılır mı ürün? ya da başka bir yere? ne dersin?

bir de sağlam gelir mi mobilya? (humidor)
    |
    |
    https://www.amazon.de/gp/product/B01AHBHPS6/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF
    bu tableti alabilir miyim, gümrükten geçer mi sorunsuzca?
    bide geçerse tavsiye edermisiniz?

ViewSonic VX2457-mhd 24” Monitor mit FreeSync 75hz nasıl sizce arkadaşlar alınır mı 10 euroda indirim kullansak.Acil ihtiyacım yok ama freesync li bi monitör kullanmak da istiyorum.Yoksa bekleyip 144 hzlik bi ürün mü alınmalı.Gerçi fps 70 80 lerde oluyor genelde.Bir de garanti konusunda Türkiye de destek var mı viewsonicin.

Veya aoc
    https://www.amazon.de/gp/product/B015510R4M/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boras06 -- 12 Aralık 2016; 21:18:9 >
    |
    |
    xymox kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    MSI x370 Gaming Pro Carbon**case:Phankteks P400s Black/White Thermaltake Riing fans**psu:Corsair CX850M**ram:16GB (8*2) Corsair 16 Gb DDR4 2400MHZ**hdd:Samsung 860 Evo 500 GB SSD + Wd Cavier blue 1 tb 7200 rpm 64mb cache**monitor:Viewsonic Vx2757 freesync 75hz**headset:Hyper X Cloud II**

Mobile:Xiaomi Mi A2 Lite 64GB Gold
    Game: PS4 PRO 1 TB BEYAZ
    Wheel:Thrustmaster T300 Ferrari Alcantara
  • Teğmen
    121 Mesaj

Cevap için teşşekkürler
    |
    |
    knnzr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: troyadabiradam

Ceza aldığım için 10 gün, mapus damından yazamadım, :)
    Murat bey e ve diğer tüm dostlara çok teşekkür ederim, 5 kişilik bir aileyiz ve Ps4 den Monitore, Ekran kartından botlara, oyuncaklara, sandalyeden elektronik cihazlara kadar çok geniş bir alışveriş yaptım, başka bir bf de buluşmak üzere, saygılarımı sevgilerimi sunarım...

Cok guzel seyşer aşöısın ailecek amazından gıyınıyoruz dersın artık :D
    |
    |

• Yüzbaşı
    935 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: BeyazZenci01

Buyur kardeş Werehouse ürünleri ama sağlam cihazlar.
    https://www.amazon.de/gp/product/B00JKDN6RW/ref=ox_sc_sfl_title_2?ie=UTF8&psc=1&smid=A8KICS1PHF7ZO
    https://www.amazon.de/gp/product/B003LNXT7Y/ref=ox_sc_sfl_title_3?ie=UTF8&psc=1&smid=A8KICS1PHF7ZO

Ben bir türlü bulamıyorum, Warehouse ürünlerini nereden görebiliyoruz?

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    2 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: FikretZ

Türkiye ye gönderimi yok

evet olan birine bakıyorum şimdi, teşekkür ederim hocam
    |
    |

Orijinalden alıntı: aqhuan

ürün trye gönderilmiyor yazıyor bende hocam. geri kalan fiyatı ve ağırlığı sorun çıkartmaz. mobilya olduğundan da yasaklı olacağını sanmam. ama gönderimi yok işte
    https://www.amazon.com/Whynter-CHC-251S-Stainless-Cooler-Humidor/dp/B00KO90H6Y/ref=sr_1_1?s=hpc&rps=1&ie=UTF8&qid=1481566541&sr=1-1-spons&keywords=humidor&refinements=p_76%3A1249149011&psc=1

peki bu? bunda sorun olur mu? türkiyeye gönderim var (vergiye tabi olcak muhtemelen.) oranları nedir?

edit: zaten amazonda vergiler ve kargo ücretini ekstra olarak eklemişler fiyata (sekme de var) peki ptt ya da gümrüğe gelince tekrar para istenir mi benden?

çok teşekkürler vakit ayırıp yazan herkese..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Donanımcı Aras -- 12 Aralık 2016; 21:21:57 >

• Yüzbaşı
    912 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: journ4L

merhaba arkadaşlar
    https://www.amazon.de/gp/product/B01AHBHPS6/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF
    bu tableti alabilir miyim, gümrükten geçer mi sorunsuzca?
    bide geçerse tavsiye edermisiniz?

TRye gondermiyor diye biliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
SEO
haberler
Bey Azura
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
1,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.