Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (9231. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.891.648
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 92299230923192329233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uzun zamandır mümkün olduğunca kaçırmadan tüm postları okumaya çalıştım ama ya kaçırdım. Ya anlamadım yada hala net cevap yok.Bu neden ile aşağıdaki sorularıma yanıt rica ediyorum.
    1. Warehouse dan 100 € ya 30€ indirim kampanyası dahilinde aldığımız ürünlerde toplam sepet tutarı diyelim ki 130€ TAX düşünce rakam 109€ ya ve buna uygulanan 30€ promosyonda düşünce toplam ödenmesi gereken tutar 79€ yapmakta.Bu durumda tüm diğer Warehouse ürünlerinde olduğu gibi sepette vergi 0 olarak görünmekte.Ürün(ler) Gümrükte vergilendirilip bizden talep edilecek mi?
    2.Warehouse ürünlerinde sepette vergi çıkmadığı için gümrükte vergi altı kalması için ürünün ilk satış tutarını mı esas almak lazım yoksa son ödediğimiz rakamın 75 altı kalması yeterli mi?
    3.Yine Warehouse tan almak istediğim ürünlerde Merhaba kodunu kullanamamaktayım. Yanlış yaptığım bir şey olabilir mi?

• şişkoşakir kullanıcısına yanıt

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: manjimaru

Mastercard indirimi başlamış evet. 10 hesabıma da tanımladım. Teşekkürler haber veren arkadaşa.

* Şaka şaka 2 hesabım var ikisine aldım :)

nasıl tanımlıyoruz acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fastteam

Mastercardınızı tanımlayın o kartı kullandıgınızda 10eu indirim uygulanıyo. Ben tanımladım oldu. Simdi yine boş yere alış veriş yaptıracaklar batırdı bu amazon beni.

Link burda

https://www.amazon.de/gp/adlp/mastercard-continued

MasterCard ben de olmadı.
    Sanırım MERHABA indirimi ile birleşmiyor.
  • Arkadaşlar Ziraat genç kart banka kartı ile alışveriş yapılıyor mu ? Kredi kartıyla yapıyordum ama mastercard dan yararlanmak için banka kartını ekleyeceğim ona göre.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turkforce

quote:

Orijinalden alıntı: ecay

quote:

Orijinalden alıntı: Turkforce

quote:

Orijinalden alıntı: ecay

https://www.amazon.de/b?node=8662570031

Arkadaşlar şu kampanyada 100 euro yu tek seferde mi yüklememiz şart yoksa parça parça 100euro tamamlasak oluyor mu? Bilgisi olan var mı?

Tek seferde

"Each order will receive only one promotional code for the value of 5 Euro, even if the customer exceeds the minimum value of 100 Euro or places several orders"

Şöyle bir ibare var.Ben bunu 100euro yu parça parça olsa da geçen veya parça parça da olsa en az 100 euro luk alışveriş yapan olarak anlıyorum ama emin değilim tabi.

Müşteri hizmetlerine sormak lazım ama birkaç seferde olursa işin bir anlamı kalmıyor. Herkes o rakamı aşıyor rahatlıkla.
    Şimdi hatırladım da ben Almanyadan değil Amerikadan almıştım 100$ - 5$ kampanyasıyla.

Sordum olmuyormuş.Sistem otomatik olarak tanımaz diyor.

EDIT:Yerine mastercard 10 euro indirimi aldım.İyi oldu bu.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• fastteam F kullanıcısına yanıt
    Allah Allah. Akıyoz bu gece maşAllah.

Not: Ya Tükiye için geçerli değilse.

• fastteam F kullanıcısına yanıt
    Bende de oldu sagolasn hocam :D illa alisveris yaptiracaklar :Dd

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Resurrectionn

Arkadaşlar Ziraat genç kart banka kartı ile alışveriş yapılıyor mu ? Kredi kartıyla yapıyordum ama mastercard dan yararlanmak için banka kartını ekleyeceğim ona göre.

Maalesefe yapılmıyor hocam. Amazon 3DSecure kullanmadığı için Ziraat bankası karttan para çekmesine izin vermiyor.
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Usta bilgi verde ona göre beden alalım sepet puma dolu. ( Kedi olan değil marka olan )

• kalpsiz23 K kullanıcısına yanıt
    Bende bunlardan alacam hocam, kalıpları hakkında fikriniz var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • A.Farnsworth A kullanıcısına yanıt
    Puh kötü oldu bu ne kadar saçma aslında. Aynı kartın kredi kartı özelliği var onu sorunsuz kullanıyorum. Mastercard ve merhaba indirimi ile koltuk alayım diyordum birleşiyorsa ama yattı kredi kartıdna mastercardı kullanmıştım 2. defa olmuyor tabiki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: A.Farnsworth

quote:

Orijinalden alıntı: Resurrectionn

Arkadaşlar Ziraat genç kart banka kartı ile alışveriş yapılıyor mu ? Kredi kartıyla yapıyordum ama mastercard dan yararlanmak için banka kartını ekleyeceğim ona göre.

Maalesefe yapılmıyor hocam. Amazon 3DSecure kullanmadığı için Ziraat bankası karttan para çekmesine izin vermiyor.

Kredi kartı olan bölümle yapılıyor sanırım yanlış mı biliyorum sipariş verdim kargoya verilmesini bekliyorum ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fastteam

Mastercardınızı tanımlayın o kartı kullandıgınızda 10eu indirim uygulanıyo. Ben tanımladım oldu. Simdi yine boş yere alış veriş yaptıracaklar batırdı bu amazon beni.

Link burda

https://www.amazon.de/gp/adlp/mastercard-continued

Hoobaa, bu nedir arkadaş batıracaklar bizi.

Mastercard yeniden o zaman.

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 13 Aralık 2016; 13:32:39 >

• Hocam bende merhaba kodu yada onceki martercard indirim yoktu. Bunu tanımlayınca 10eu indirim uyguluyo siparişlerime.
    Belki diğer promosyonlarla kombo yapılmıyodur ama tr için gecerli suanki mastercard kodu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fastteam -- 13 Aralık 2016; 13:33:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MasterCard ile MERHABA indirimi birleşiyor mu?
    Ben de olmadı, deneyen var mı?
  • USD 70.99 gözüküyor hocam ancak sepet fiyatı ayni indirim uygulanmadı nasıl indirim oldu hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tanura

MasterCard ile MERHABA indirimi birleşiyor mu?

Birleşmiyor kardeşim, Amazon'de de genellikle kampanyalar birleşmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tanura

MasterCard ile MERHABA indirimi birleşiyor mu?

Ben de denedim olmadı hocam.
  • Deus Ex: Mankind Divided Day One Edition PS4 şu an 19.99$
    https://www.amazon.com/dp/B00VQZOIAG/?th=1
  • 
Sayfa: önceki 92299230923192329233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.