Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
42 Misafir Kullanıcı, 6 Masaüstü Kullanıcı, 36 Mobil Kullanıcı ( 36 Mobil Cihaz )
260.180
Cevap
2.982
Favori
13.346.335
Tıklama
Giriş
    3967 Mesaj
    imzadaki bütün parçalar geldiğinde bi resim yollarım belki bende
    |
    |
    Asus Z170 Pro Gaming | ASUS ROG Strix GeForce GTX 1080 Ti 11GB | Intel Core i7 6700K 4.0 Ghz | Corsair Hydro Series H100i v2 240 mm | 2x Noctua NF-F12PWM | 2x Corsair ML140 Pro Rot LED | Hyperx Savage 16 GB 2800Mhz DDR4 CL14 | Corsair 400C Mid-Tower Case
    Evga 650GQ Gold 80+ PSU
    | Samsung 850 Evo 250GB SSD
    Acer Predator XB271HU 1440p IPS G-Sync 165Hz Gaming Monitor
    | WD 1TB
    Corsair K70 LUX RGB | DXRacer Sentinel Gaming Chair | - Logitech G900 Chaos Spectrum | HyperX Cloud II Gaming Headset Red | Razer Firefly Chroma Cloth Mouse Pad | Samsung UE-55MU9000
  • Binbaşı
    1096 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Amosis

Kahve makinası aldım 32€ çekmesi gerekirken provizyonda 34€ çekilmiş görünüyor basına gelen var mi?

Hangi makineyi aldınız?
    |
    |
  • Binbaşı
    1141 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: eneshatipoglu

Arkadaşlar bildiğiniz önerebileceğiniz eldiven var mı -20 de nöbet tutuyorum ellerimi üşütmeyecek polar felan olur

Yardımcı olabilecek arkadaş var mıydı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Maalesef, amazon.de tarafından satılmakta fakat Türkiye'ye göndermiyorlarmış. Bazılarında "Bu ürün Türkiye adresine teslim edilemiyor." yazısı hatalı bilgi olabiliyor, sepete atıp kontrol etmekte fayda var.
    |
    |
    anywar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

EHONOMİ ÇOH EYİ...
  • Teğmen
    141 Mesaj

Hocam çok güzel yazmışsın bu aletten bende de var ama artık o kadar üşeniyorum ki kapsüllü makineden sipariş ettim Krups marka :)
    Artık temizlikle,hazırlamayla uğraştırmasın diyorum, sabah işe giderken termos için hazırlık işkence :)
    |
    |
    Hey Jude. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Fenool

Krups makine kahveyi ne kadar sıcak verebiliyor peki?

maks.80 dereceye ısıtır tüm cihazlar,önerilen sıcaklıkta budur ama arkadaşın dediğin gibi eğer kettle ile kaynar kaynar yapmaya alışkın olanlar için soğuk gelebilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Macbook Pro 15" Touchbar 2017 3.1Ghz & Radeon Pro 560 | Imac Pro *yakında" | Iphone X 256 GB Space Gray | Apple TV 4K | Apple Watch S3 Aluminum Black 42mm | Ipad Pro 12.9 128 GB Wifi+Cel | Apple Music | Sony KD65A1 Oled TV | Tesla Model X P100D | Airpods |RAZER BLADE PRO - 4K (GTX 1080 SLI) - 2TB

• Yüzbaşı
    299 Mesaj
    Anakartlar gümrükte sorun oluşturmaz diye dusunuyorum dogru muyum arkadaslar. Bugun siparis gectim anakart
    |
    |
  • Yarbay
    2451 Mesaj
    Yarın alırız dedik, Overwatch kaçtı.

Diablo III - Battlechest var, Alınır mı acaba ? Merak edip oynayamadığım oyundu. Bir sıkıntı çıkar mı ?
    https://www.amazon.de/gp/product/B01M319TBX/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KenanK89 -- 12 Aralık 2016; 16:37:17 >

PSN ID : KenanK89

• Yüzbaşı
    862 Mesaj

Çıkması için bir neden yok ki.
    |
    |
    gencten277 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ben bu kahve makinesini begeniyorum. Kara cumada kargo gumruk 550 civarina geliyodu
    |
    |
  • Onbaşı
    30 Mesaj
    Sepete eklemelik ucuz 6'li priz var mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
  • Teğmen
    107 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ElPoderoso

Bu fiyat farkını aklım mantığım almıyor, alamıyor.

https://www.amazon.de/WMF-Innenskalierung-Dampföffnung-induktionsgeeignet-spülmaschinengeeignet/dp/B00I3YHC9M/ EUR 294,37 1100 TL

http://www.hepsiburada.com/wmf-4-parca-tencere-takimi-concento-1726046040-p-MTENKAY3540284 3000 TL

Wwmf nin bütün ürünleri oyle nerdeyse 3 katına satılıyor ben de anlamış değilim.
    |
    |

• Teğmen
    184 Mesaj
    Öncelikle ilk sayfayı okudum ama Redeem offer now yazısı bir türlü çıkmıyor eklentiyi yüklediğim halde ne yapmam lazım acaba?

amazon com dan aldigim sennheiser pc 350 de gecikmeli olsa da geldi ancak sonrasinda logitech g933 aldigim icin ihtiyacim kalmadi .hic kullanmadadim aldigim fiyata satacagim ya da iade edecegim.
    |
    |
  • Yarbay
    2658 Mesaj
    Bende dün verdim siparişi benimde 23 Ocak gösteriyor.Baya geç.Arayip sorcam eğer boyleyse iptal edicem.

Noel tatilinden dolayı olabilir.

|
    |

Girer yada girmez dersek yalan söylemiş oluruz bu indirimi görünce. Bu saatten sonra herşey beklenir
    |
    |
    Hey Jude. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
son dakika
üniversite
Bey Azura
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,719
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.