Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir Kullanıcı, 12 Masaüstü Kullanıcı
260.119
Cevap
2.989
Favori
13.340.373
Tıklama
Giriş
    618 Mesaj
    https://www.amazon.de/gp/product/B018MYTH9U/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1 ben de bu monitörü aldım sonunda tekrar 129 a düştüğünü görünce kaçırmayayım dedim ancak vergi sınırı 140 olursa cidden güzel zarar etmiş olacağım. ama bu hükümetin vergi sınırını yukarı çekeceğini hiç zannetmiyorum hele ki bu ekonomik sıkıntıda.

Hocam boyum 1.80,75kg olaraktan biraz tecrubelerimi aktarıyım urunle ilgili.
    Boyun masaji olarak geciyor zaten o kismin boyna denk gelmesi gerekiyor.1.80 ve 85 kg ya kadar kullanilabilir fakat daha kilolu(ense kalinligindan dolayi,boynu oturtmak icin hafif one kayildiginda bel boslugu olustugundan sirt ve boyun masaji ayni anda olmuyor) ve uzun arkadaşlara önermiyorum(boyun masajı trapez hizasinda olup rahatsiz edicektir).Bu arkadaslar Mc825 modeline baksinlar.
    Urun gercekten özellikle kulunç diye tabir edilen kısım için fazlası ile iyi.Kalça kısmında sadece titreşim var.Boyun masajındanda gayet memnunum.

Ürünün full modunda masaj yaklasık 15 dakika kadar sürüyor.Demo modu ise ürün neymiş neyin nesiymiş diye bakmak icin guzel :).

Fiyatını hakediyor mu ? Evet
    Tavsiye eder miyim ? Evet (belirttigim kilo ve boyu gecmeyen kisiler icin ideal)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AADUUKET -- 12 Aralık 2016; 15:48:53 >
    |
    |
    evrim3 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Benim ürün yanlış geldi ya :D xf240 olarak geldi 2 model var işte xf240 da bende bu hafta içinnde göndereceğim geri yenisini yollasınlar diye.Monitör güzelde çok fazla parlak ne kadar kısarsan kıs yinede parlak geliyor ama oyun konusunda gayet başarılı 144 hz i hissettiriyor 2 monitör var bende biri 60 hz benq fark baya var birde ekran kartım yok şu anda ona rağmen bu kadar fark görebildiğimi söyleyebilirim.
    |
    |
    Fantasticoo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

[email protected]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    WinKy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    WinKy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Cevaplar için teşekkürler arkadaşlar
    |
    |
    Bahsedilenler: aktuz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör Meliodas

Orijinalden alıntı: WinKy

UPS'e yetki belgesi doldurup gönderen bir arkadaş usp'in yetki belgesini yollayabileceğim mail adresini yazabilir mi? İlk sayfaya baktım ama yetki belgesini yollayacağım adresi göremedim. Ups'den aradılar size mail atacagız dediler hala yollucaklar. Onlar yollayana kadar ben doldurup yollamak istiyorum.

Onların attığını bekleyin değişmiş form, ayrıca [email protected] sonunu hatırlamıyorum.
    |
    |

1) Bu fiyata almaya değer mi?

Evet kesinlikle değer. https://www.amazon.de/gp/product/B006TYY5KW Benim aldığım makine bu. Bir kere bir kahve makinasından ne bekleriz? Kahveyi güzel yapıyor mu? Pratik mi? Temizlemesi nasıl? Uğraştırıyor mu?

Kahveyi güzel yapıyor. Son derece pratik. Temizleme mi? O ne? Kapsül kısmında nadiren sıvı kalıyor. Onu da musluk altında şöyle bir yıka, tamamdır. Su haznesini her kahve yaptığında kolayca taze su ile doldur, yeterli.

2) Kapsülleri pahalı mı?

Bence değil. Dışarıda kahveyi kaç TL' ye içiyoruz? İstediğiniz Cafe'ye gidin bu kadar ucuza içemezsiniz.

3) Neden Nespresso değil de Dolce Gusto?

Çünkü kapsülü daha ucuz ve süt köpürtmeli bir makine aldığınızda onun süt köpürtme yeri her daim yıkanmalıdır, hem de çok iyi bir şekilde. Bir süre sonra insan sadece orası yıkanacak diye kahve yapmaya üşeniyor. Çünkü süt yapışıyor. Nespresso makineler daha pahalı, bu da bir etken.

4) Kapsüllü kahveler sağlıklı mı?

Eğer Grande, Espresso, Lungo, Ristretto, Americano gibi sade kahve içecekseniz evet sağlıklı. Yok eğer Capuccino, Caffe au lait, Latte, Sıcak çikolata vb. içecekseniz hayır sağlıklı değil. Çünkü 1 kutu aldınız diyelim. Bu kutudan toplamda 16 kapsül çıkıyor. Bu kremalı kahvelerde 8 adet saf kahve + 8 adet krema(süt tozu) yer alıyor. 8 adet kahve problem değil ama o kremasında maalesef şeker, soya, bir sürü kimyasal bulunuyor ve bunlar zararlı şeyler. Kafaya takmazsanız sorun yok. Ama kafaya takarsanız o zaman siz de benim gibi süt köpürtücü alın.

5) Süt köpürtücü ne işe yarıyor?
    I- Adı üstünde süt köpürtüyor ve o süt tozu kremalarından çok daha iyi tadı oluyor. İyi bir köpürtücü de alırsanız https://www.amazon.de/gp/product/B0043WC0W2 bunun gibi o zaman çok daha fazla köpük elde ediyorsunuz.
    II- Sağlıklı oluyor.

6) Süt köpürtücü alırken neye bakalım?

Önce temizliği kolay mı ona bakın. Kimse kahve yaptım diye 15 dk sütün pisliği ile uğraşmak istemez. Sonra da işini iyi yapıyor mu? Ben yukarıdaki bağlantıdaki Severin marka köpürtücüyü kullanıyorum. Hem iyi köpürtüyor hem de çok kolay yıkanıyor. Atın bulaşık makinasına yıkansın.

7) Kapsül apartları işe yarar mı?

Benim okuduğum yorumlar işe yaramadığını söylüyor. Yani eğer Dolce Gusto makinede eğer Cafissimo kullanacaksanız bence Tchibo makine alın. Uğraşmaya gerek yok. Ya da çekilmiş kahve ile yaparım diyorsanız uğraşmaya değmez. Kapsül demek, pratiklik demek. Benim kahve yapmam 5 dk bile sürmüyor hem de köpürtücü ile beraber düşünün artık.

8) Kapsülleri almanın başka yolu var mı?

Yok. Eğer amazon.de yi ikna edebilirsek belki TR gönderimini açtırabiliriz.
    Macbook Pro 15" Touchbar 2017 3.1Ghz & Radeon Pro 560 | Imac Pro *yakında" | Iphone X 256 GB Space Gray | Apple TV 4K | Apple Watch S3 Aluminum Black 42mm | Ipad Pro 12.9 128 GB Wifi+Cel | Apple Music | Sony KD65A1 Oled TV | Tesla Model X P100D | Airpods |RAZER BLADE PRO - 4K (GTX 1080 SLI) - 2TB

• Yarbay
    4157 Mesaj
    meşhur sandalye yine indirime girer mi ya?

ESOGU-Comparative Literature
    STEAM ID: darkluck
    hâlâ cahiliz.
  • Yarbay
    3084 Mesaj

Chrome eklenti indirimi 5 dolar ile 35 dolara corsair m65 aldım, tavsiye ederim.
    |
    |
    kewin2121 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Eline sağlık çok açıklayıcı olmuş
    |
    |
    Bahsedilenler: ElPoderoso
    Intel i7 9700k - Gigabyte z390 Auros Master - Msi RTX 2080 Gaming X Trio - GSkill TridentZ Rgb 2X16GB 3000mhz - NZXT H700i - NZXT Kraken X62 280mm - Seasonic Focus Plus 850W 80+ Gold - Samsung 970 Evo Plus 500GB - Toshiba TR200 480GB - Seagate BarraCuda 3.5" 6TB - ASUS ROG SWIFT PG279Q 2K 165hz IPS - Logitech G Pro Wireless - Corsair K95 RGB Platinum Mx Speed - Steelseries QCK XXL - Kingston HYPERX Cloud II - Corsair LL120_LL140 - Creative GigaWorks T3 2.1 - DXRacer Iron Series
  • Binbaşı
    1851 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Dreamcream

Amazon'un sitesiyle iparcel arasında fark var. Bu neden olabilir acaba?

Hala aynı şekilde, bir sorun olabilir mi acaba?

• Yüzbaşı
    690 Mesaj
    quote:

quote:

Amazon'un sitesiyle iparcel arasında fark var. Bu neden olabilir acaba?

Hala aynı şekilde, bir sorun olabilir mi acaba?

Benimde aynen senin gibiydi yazılar tarihler aynı az önce iparcelde. Kontrol ettim yurt içi almış tüm veriler 2 saat önce. Girdilef

• Yüzbaşı
    541 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: :S

Teşekkürler hocam . İyi niyetli kişiler konusunda umudum tükeniyordu benimde.

ben de istedim kimse sesini çıksrmsdı biri 650 istedi bir de aynı fiyata satacak varsa ihtiyacı olmayıp bana da lazım
    |
    |
    VİEWSONİC XG2703-GS 2K G-SYNC Corsair 780t-Asus maximus viii extreme assembly-i7 [email protected] strix gtx 1080 a8g 2100 mhz-gskill trident z 3200 2x8-corsair h115i-corsair hx850i-G633 Artemis Spectrum-G900 Chaos Spectrum-Corsair Strafe RGB MX Silent-Creative Sound Blaster Z
  • Çavuş
    59 Mesaj

Hocam pm bakabilir misiniz

|
    |
    Blizzard1905 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: doktorum60

https://www.amazon.de/Puma-Herren-Active-Zonestretchlite-Jacke/dp/B01DWJP0PU/ref=pd_sim_sbs_200_3?_encoding=UTF8&refRID=V8S2N3B1WRGDYHJBA2XN&th=1&psc=1

Puma Mont. Bu ürünü alıp gelen oldu mu? Kalitesi ve bedeni nasıl bilgi verebilir mi?

10 € indirim ile çok makul bir fiyata geliyor. Sipariş geçtim bir adet. Teşekkürler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Teğmen
    234 Mesaj

Hep amazon.de den bakıyordum teşekkürler inceleyeceğim.
    |
    |
    aktuz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

EN diziliminde sağlayabilirler diye düşünüyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    VR_27 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
haberler
Bey Azura
SEO
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.