Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
38 Misafir Kullanıcı, 38 Masaüstü Kullanıcı
260.136
Cevap
2.985
Favori
13.342.210
Tıklama
Giriş
    434 Mesaj

İçi hafif sıcak tutsun yeter Hocam. Türkiye fiyatı nedir göremedim gerçi ama hepsine 33euro verdim 10euroluk indirimle

|
    |
    cenkozgen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    İntel i3 6100**-**Asrock Fatal1ty z170 i7 Prof. Gaming Anakart**-**Asus Matrix r9 290x**-**Evga 700B Psu**-**24gb Crucial Ballistix Sport DDR4 2400mhz Ram**-**Seagate Barracuda 3TB**-**Samsung 850 Evo 250gb SSD**-**Sandisk Ultra II 240gb SSD**-**Corsair Carbide Spec Alpha Kırmızı Beyaz Kasa**-**Enermax Liqmax 240mm Sıvı Soğutucu
  • Yüzbaşı
    434 Mesaj

Gümrüğe yakında gelmiş olur hocam. Size Allah kerim :)) Vallahi hocam o konuda yorum yapamıyorum. Bana bir ürün için para iadesi yaptılar 2-7 gün yazıyordu 2.gün gelmişti.
    |
    |
    -Rusher- kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    İntel i3 6100**-**Asrock Fatal1ty z170 i7 Prof. Gaming Anakart**-**Asus Matrix r9 290x**-**Evga 700B Psu**-**24gb Crucial Ballistix Sport DDR4 2400mhz Ram**-**Seagate Barracuda 3TB**-**Samsung 850 Evo 250gb SSD**-**Sandisk Ultra II 240gb SSD**-**Corsair Carbide Spec Alpha Kırmızı Beyaz Kasa**-**Enermax Liqmax 240mm Sıvı Soğutucu
  • Yüzbaşı
    292 Mesaj

Doğrudur hocam, bu kadar tercih edildiğine göre vardır bir alameti farikası. Türkiye'den mi almıştınız, y.dışından mı?

----

@glamours

Ay sonuna kadar geçerli.

----

Arkadaşlar bu arada bir sorum var; amazon.de'nin kendi sattığı bir ayakkabı almıştım fakat küçük geldi Bunu iade etmek istiyorum, iadenin gönderimi için ücret alırlar mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Avanta -- 12 Aralık 2016; 15:3:52 >
    |
    |
    Bahsedilenler: glamours , blackdiamond067 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

EHONOMİ ÇOH EYİ...
  • Yüzbaşı
    865 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mollamt

Sepetlik tshirtler https://www.amazon.de/g...01HTZP4Q8?th=1&psc=1
    https://www.amazon.de/gp/product/B016H8XUKU?psc=1
    https://www.amazon.de/gp/product/B00PKXTBEI?psc=1
    https://www.amazon.de/g...01FH6MKB8?th=1&psc=1

Esprit olanın fiyat epey şaşırttı beni, cidden ucuz. Adidas güzelmiş bu arada.
    |
    |

• Yüzbaşı
    347 Mesaj

hocam kahve makinesi nasıl o fiyata geldi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    aktuz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    OYUN VEYA İTEM SATTIĞIM ÜYELER
    Drmel , Hawk-Claw , Markus Schulz , arasmustafaoglu , grkcm , Takumi , cikitare , black37 , Keanexx , Cr!M!N4L , Frobisher , Bu bir kullanıcı adı , MyReSPeT , lp.papercut , Winston Blue , Yaşayan Canlı , quarters , Degisik Kahya , Dark_Stone_TR , roebenewa , berkke , Gargemelus , yusufahmet16 , dr.halil , TR_LegendOfWar , slckssmz , Grain35 , slajer, Yggdrasil , dunklerpaladin , Kael_ , Blasted35, demirkaanersin , capcup74 , Arthionnn , SchwarzMoto , xVengeance , capcup74 , Leeroy Genghis , mustafa982 , fat33 , DoDoking , anorexia , Crashlone , Psicolog , QarekTyphon , AurumLuna , hsnpyn11111 , Gold D. Roger , Mckenziee , Markus Schulz , Ŀeoп , judge1986 , GuitarxtanbuL , Leeroy Genghis , Kronoss2510 , ExMilitary , Jellal Fernandes , Unshaken Darkness , GuitarxtanbuL , John Constantine

Dr_nike_kaddafi
  • Yarbay
    7994 Mesaj
    Krups gümrükte sorun olmuyor değil mi arkadaşlar? 32 Avro bedava. Kaçırmak istemiyorum...

Kapsüllerin fiyatı benim bütçem için sıkıntı değil. Alma diyen var mı?
    |
    |

Kullanmayın, sıkıntı çıkartır.
    Bu tip bilgiler ilk sayfa da detaylıca yazılmış ,oradan da bakabilirsiniz.
    |
    |
    nihattr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sepete atınca zaten 42 Euroya düşüyor, sonra Türkiye'ye özel 40 Euro üstü alışverişe 10 Euro indirim olayıyla 32 Euroya geliyor dostum.

Kapsülleri de 16 tanesi 22 lira civarında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aktuz -- 12 Aralık 2016; 15:12:26 >
    |
    |
    carpenokte kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    Arkadaşlar bu 5 dolar indirim olayı varya onu ilk defa yapacağım anlatıldığı gibi invite friend kısmına girdim fakat oradan paylaş butonu çıkıyor.bu resimli anlatılan yere nereden gireceğim yardımcı olacabilecek arkadaş var mı bir de 5 dolarlık kod rica edebilir miyim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Aşağıda linkini gönderdiğim monitörden aldım. Acaba elektrik konusu için bir çevirici vb almama gerek var mıdır ?

İlk sayfada bulamadım çünkü almanyadan aldım.

https://www.amazon.de/gp/product/B01684HUJU/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1
    now lie the fragments
  • Yarbay
    2796 Mesaj

Dün görememiştim. Zaten izin verilmiyormuş. Teşekkürler cevap için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    FikretZ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

İstikbal
  • |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Avanta

Doğrudur hocam, bu kadar tercih edildiğine göre vardır bir alameti farikası. Türkiye'den mi almıştınız, y.dışından mı?

----

@glamours

Ay sonuna kadar geçerli.

----

Arkadaşlar bu arada bir sorum var; amazon.de'nin kendi sattığı bir ayakkabı almıştım fakat küçük geldi Bunu iade etmek istiyorum, iadenin gönderimi için ücret alırlar mı?

HOCAM KODU GİRMEK İSTEDİĞİMDA RESİMDEKİ GİBİ SORUN ÇIKIYOR. SİPARİŞİM DE 49€ euro üzeri.

• Yarbay
    3084 Mesaj

Almanyadan aldıgında o sorun olmaz.
    |
    |
    hilmignc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

Teşekkürler hocam . İyi niyetli kişiler konusunda umudum tükeniyordu benimde.
    |
    |
    sarppy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
son dakika
SEO
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
1,094
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.