Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı
258.662
Cevap
3.103
Favori
13.075.079
Tıklama
Giriş
      1761 Mesaj
      10 Aralık 2016 00:28:50

Hocam sitem ediyorsunuz ama boş yere sitem ediyorsunuz. Bilmediğiniz farz sayıyorum. Ürün türkiyeye gönderilemez dediğine bakmayın. Bunu burada 1000 defa söyledik. Bu vermiş olduğunuz 2 link'de tr'ye gönderiliyor. Hangisini almak istiyorsanız sepete atın ilerlemeye devam edin. Son sayfada toplam tutarı göreceksiniz. Ödemeyi yaparken EUR'yu seçmeyi unutmayın. Amazon'un hangi ülkesini kullanıyorsanız o ülkenin para birimini kullanmaya öncelik verin. Cebinizden fazla para çıkmamıs olur. Umarım açıklayıcı olmustur.
      |
      |
      EjderhaNefesi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      2403 Mesaj
      10 Aralık 2016 00:34:53
      https://www.amazon.com/gp/product/B01B5ODEF2/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

Skechers'ın botunu ilk defa aldım. Türkiye'de bu yok sanırım. İşte giydiğim klasik bottan ziyade dışarda günlük giyeceğim spor kıyafetlerle eşofmanla falan giyebileceğim , karda yağmurda kullanabileceğim bir ürün arıyordum. Linkte ki ürünü kargo dahil 50usd'ye aldım . Ayakkabı tank gibi Baya iri ve yüksek bi ayakkabı. Ama klasik skechers rahatlığını sonuna kadar sunuyor , bu kadar iri ve sağlam ayakkabının konforlu olması çok güzel gerçekten. Kalıbı normal. 43 giyiyordum aynen oldu. Ayakkabı kaymıyor hiçbirşekilde , burun kısmında ekstra güçlendirilmiş malzeme var , metal değiil ama çok sağlam bi malzeme araba geçse ezilmez ayağınız. Sağlam dayanıklı ve konforlu bir bot istiyorsanız fiyatı uygun bence.

LG 47" LM660s CINEMA 3D SMART TV SAMSUNG LE-46"C530 LCD TV Samsung i9100 Galaxy S II Cowon X9 Intel Core i7 3770K @4,3Ghz - ASUS P8Z77-V DELUXE - 16GB RAM GSKILL(2*8GB) RIPJAWSX-1600MHZ CL9 - OCZ 256GB VERTEX 4 SSD - 2TB WD Caviar Black HDD - 2GB MSI GTX680 LIGHTNING GDDR5 - CORSAIR AX850 850W GOLD PSU - RAZER GOLIATHUS SPEED MousePad - Cooler Master HAF-X Full Tower Kasa - Logitech X-530 5.1 Speaker - RAZER DEATHADDER 3500 v2 - LOGITECH G510 GAMING KEYBOARD - LOGITECH G35 Gaming Headset 7.1 - NOCTUA NH-D14 Cpu Cooler - 22" ACER H223HQ LCD Wide Screen FULLHD Monitör 2 MS, DVI, HDMI, Full HD - 4TB 2x2TB=8TB WD My Book Essential External HDD

• Çavuş
      78 Mesaj
      10 Aralık 2016 00:37:28

teşekkür ederim hocam bilmiyordum keşke bilseydim çok büyük fırsatlar gitti çünkü epey dip fiyatlarını da görmüştüm ben o ibareyi gördüğüm ürünlerde vazgeçiyordum hatta bundan daha yeni çıkardıkları ve pahalı olan revolver modelide aynı şekilde fırsatları vardı hep gitti pehhh
      mesajımı düzenleyeyim dışardan takip ediyorum birde çok sayfa var okuduğum yerlerde denk gelmedim hiç şu an halen bana ilginç geldi ben o ibareleri görünce bide kırmızı kırmızı 'trye gönderimi yoktur' diye denemiyordum bile almayı. sağolsun repafix de mesaj atmış alınabiliyor diye teşekkürler mesajımıda editleyeyim.
      |
      |
      WinKy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      263 Mesaj
      10 Aralık 2016 00:38:37

hocam ne almıştınız ki ? birde hangi siteden aldınız ? euro olarak çekmesi için amazon de.fr.it gibi sitelerden almanız gerekir.
      |
      |
      VR_27 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      263 Mesaj
      10 Aralık 2016 00:39:42

o nasıl bot hocam tank gibi görünüyor :D taban çok yüksek bence.
      |
      |
      Formel kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1761 Mesaj
      10 Aralık 2016 00:40:06

Skechers'da '' WORK '' ibaresi yer alan modeller her zaman iş ayakkabısı olarak geçer ve normal ayakkabılara nazaran ağır olurlar. Sebebide ön ve arkada bilek kısımlarını saran yerlerde ayağı korumak için demir olur. Almışsınız sanırım hayırlı olsun fakat alacak arkadaşlar ayakkabının hafıfliğine önem veriyorsa work yazmayan modelleri tercih etmelerini öneririm. Hayırlı geceler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WinKy -- 10 Aralık 2016; 0:41:58 >
      |
      |
      Formel kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      740 Mesaj
      10 Aralık 2016 00:40:55
      Beyler amazon.de den aldigimiz ps4 lerin eurasia garantilerini aktif etmek icin ne yapmaliyiz. herhangi bir yere kayit vb gerekli mi ya da yapilmasi gereken islem nedir. Forumda konusunu bulamadim. Ilgili linki yollayacak ya da Bilgi verebilecek arkadaslar varsa cok buyuk sevaba girer

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

MONSTER TULPAR T7 V2.6.2 Intel® Core™ i7-4710MQ - 192 bit 3GB GDDR5 nVIDIA® GeForce® GTX970M 192-Bit DX11.2 - 17.3" Full HD 1920x1080 Mat LED Ekran - 8GB (1x8GB) DDR3L 1600MHz SODIMM - 1TB Hitachi Travelstar 7K1000 32MB 7200RPM HDD SATA-III 6GB/sn - 120GB Mushkin Chronos SSD SATA-III 6GB/sn (Okuma: 560 MB/s - Yazma: 525 MB/s) Mavi Renkli Özelleştirilebilir Arkadan Aydınlatmalı Klavye Killer Network Entegre 2 1 Adet Hoparlör High Definition (HD) ve Subwoofer
    • Teğmen
      243 Mesaj
      10 Aralık 2016 00:44:38
      quote:

Orijinalden alıntı: ring

Merhaba,

İki konudan bahsedeyim, işine yarayan olur:

1. Amazon Almaanya' dan ilk alışverişimden çekilen 1 doları hesabıma iade edildi. 3.43 çekilmişti 3.37 olarak geri geldi Süre yaklaşık 1 hafta civarı.
      2. Amazon.com dan 100 dolar gift card aldım Enpara şuan kuru 3,37 olarak hesaplıyor. Toplamda 337,37 TL çekildi. 100 dolara 5 dolar indirim de geldi.
      Şuan dolat kuru 3,48-3,5 gözüküyor serbest piyasada

sağlıcakla

Merhaba merak ettiğim birşey sorucam benim 2 alışverişim oldu birkaç gün önce garanti maaş kartıma bağlı sanal kart oluşturdum ödemeyi euro ya çevirerek yaptım ama baya yüksek rakamdan kesti ücreti anlaığım kadarıyla en para baya avantajlı bu konuda en para kartı almalımıyım ?

• Binbaşı
      1186 Mesaj
      10 Aralık 2016 00:44:41

.comdan aldım. 78 dolara geldi. almanya sitesinde timber ürünlerinin çoğunun trye gönderimi yok ve daha pahalı.

|
      |
      breathin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1661 Mesaj
      10 Aralık 2016 00:52:28

Peki bu almanyadan aldığınız ps4 lerin sony eurisia garantili olduğunu kim söyledi size..merakimdan soruyorum..

|
      |
      es_umit kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      436 Mesaj
      10 Aralık 2016 00:52:36

Harbi iyi fiyatmış sanırım patron çıldırdı.
      |
      |

• Yüzbaşı
      868 Mesaj
      10 Aralık 2016 00:52:59

Merhaba,

Enpara nın kur uygulaması diğer bankalara göre çok iyi. Yurtdışı alışverişleri yapmayı düşünüyorsanız, tavsiye ederim. Zaten ücretsiz ve bir çok avantajları da var. Merak ettiğiniz bir şey olursa özelden de sorabilirsiniz formu meşgul etmemek için.

sağlıcakla
      |
      |
      trablus35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      3561 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      ULTRASLAN_06

10 Aralık 2016 00:54:47

Ben aldım Bluetoothkulaklık hocam amazon.de den resim ekleyeceğim.29 euroya süper kulaklık çok satan kulaklıkhttps://www.amazon.de/gp/product/B017XEILHE/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1 inceleme yapıp ve resim ekleyeceğim müsait zamanda.
      |
      |
      asdasfeg kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      551 Mesaj
      10 Aralık 2016 00:56:22
      quote:

Orijinalden alıntı: sinanemre112

quote:

Orijinalden alıntı: ikayhanlar130

https://www.amazon.de/g...&smid=A3JWKAKR8XB7XF

Columbia PEAKFREAK XCRSN XCEL Erkek Trekking ve Yürüyüş Ayakkabısı Sepette 37,77 Euro

Fiyat Nasıl? Alınır mı?

Fiyatı nasıl diye sormuşsunuz, fiyatı bomba. 138 TL ye TR'de beli kinetix falan alırsınız o da bu kalitede olmaz. Onu geçtim, bunun satış fiyatı Tr de sanırsam 500 TL gibi bir rakama denk geliyordu. Ben 2 hafta kadar önce aldım, 42 giyerim, 42 aldım ve tam oldu ne küçük ne büyük. Alacaklar kaçırmasın benden tavsiye.

Rengi öyle resimdeki gibi abartı gözükmüyor ayrıca gerçek hayatta.

kargo cikmasi normalmi arkadaslar kargo bedava diyor ama

• Yüzbaşı
      740 Mesaj
      10 Aralık 2016 00:58:40

Alim fiyatlarinda iken konu da bircok kez tr de eurasia garantisi geciyor seklinde konusuldu hatta yararlananlar dahi olmus. Ama forumun arama sistemi berbat oldugundan hicbisi bulunmuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi es_umit -- 10 Aralık 2016; 0:59:23 >
      |
      |
      mrbaronx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

MONSTER TULPAR T7 V2.6.2 Intel® Core™ i7-4710MQ - 192 bit 3GB GDDR5 nVIDIA® GeForce® GTX970M 192-Bit DX11.2 - 17.3" Full HD 1920x1080 Mat LED Ekran - 8GB (1x8GB) DDR3L 1600MHz SODIMM - 1TB Hitachi Travelstar 7K1000 32MB 7200RPM HDD SATA-III 6GB/sn - 120GB Mushkin Chronos SSD SATA-III 6GB/sn (Okuma: 560 MB/s - Yazma: 525 MB/s) Mavi Renkli Özelleştirilebilir Arkadan Aydınlatmalı Klavye Killer Network Entegre 2 1 Adet Hoparlör High Definition (HD) ve Subwoofer
    • Binbaşı
      1661 Mesaj
      10 Aralık 2016 01:00:39

Ben sony eurisia garantisini olduğunu sanmıyorum ama araştırın yine de eğer varsa bende ds4 aldım bizde yararlanalim

|
      |
      es_umit kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      740 Mesaj
      10 Aralık 2016 01:01:14

49€ ustu kargo ucretsiz

|
      |
      blackcold1907 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      940 Mesaj
      10 Aralık 2016 01:02:45
      quote:

Orijinalden alıntı: ring

Merhaba,

Enpara nın kur uygulaması diğer bankalara göre çok iyi. Yurtdışı alışverişleri yapmayı düşünüyorsanız, tavsiye ederim. Zaten ücretsiz ve bir çok avantajları da var. Merak ettiğiniz bir şey olursa özelden de sorabilirsiniz formu meşgul etmemek için.

sağlıcakla

enparanın kredi kartı çıkartmasını bekliyorum o zaman süper olacak. Sorduğumda şubesiz banka oldukları için pek mümkün gözükmediğini söylemişlerdi.
      |
      |

• Yüzbaşı
      257 Mesaj
      10 Aralık 2016 01:04:07
      Almanya'dan aldığım Adata SSD siparişim iptal oldu. Fiyat yanlış girilmiş. Yapabileceğim birşey var mı? Gönderdikleri mesajı da aşağı ekliyorum.

Guten Tag,

wir haben eine wichtige Information zu Ihrer aktuellen Bestellung 306-9641558-4270768.

Sie hatten bei uns folgende(n) Artikel bestellt:

ADATA XPG SX8000 512GB PCIe Gen3x4 M.2 2280 3D NAND 1000MB/s Lesen rasend schnell Solid State Drive für Ultrabooks, Gaming Notebooks, und Desktop-PCs (ASX8000NP-512GM-C)

Der Artikel wurde von uns auf der Website irrtümlich mit einem falschen Preis ausgezeichnet. Wir mussten ihn daher aus Ihrer Bestellung stornieren. Selbstverständlich wird er Ihnen nicht in Rechnung gestellt.

Wir bitten um Ihr Verständnis - vielleicht haben Sie sich ja schon selbst über den ungewöhnlichen Preis gewundert.

Laut unseren AGB kommt der Kaufvertrag über ein Produkt immer erst mit Absenden der Versandbestätigungs-E-Mail zustande. Hilfsweise erklären wir jedoch die Anfechtung wegen Irrtums.

Bitte entschuldigen Sie den Fehler, den wir mittlerweile korrigiert haben.

Wir danken für Ihr Verständnis.

(Dies ist eine automatisch versendete E-Mail. Bitte antworten Sie nicht auf dieses Schreiben, da die E-Mail-Adresse nur zum Versenden, nicht aber zum Empfang von E-Mails eingerichtet ist.)

Freundliche Grüße

Kundenservice Amazon.de
      http://www.amazon.de

• Yarbay
      6431 Mesaj
      10 Aralık 2016 01:07:00

Hepimizinki iptal oldu kardesim , yapacak bir sey yok.

|
      |
      cyberfalcon kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hızlı Cevap

Reklamlar
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
nice türkiye
Paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
1,844
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.