Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (9067. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
17 Misafir - 17 Masaüstü
5 sn
260.707
Cevap
2.701
Favori
13.892.169
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 90659066906790689069
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aldığım kasa İngiltereden buraya bir günde gelmiş acaba bize kaç günde gelecek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.amazon.com/gp/product/B01798VS4C/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

4 aralıkta aldığım mouse pad bugün ulaştı 6 günde geldi.Bu nasıl hız helal
  • Bir arkadaşa gümrük kesintisi ile ilgili ayrıntılı pm attıktan sonra kibar amazon mt tekrar aradı.
    Belki bu durumda olan vardır diye yazıyorum:
    'Eğer Türk gümrüğü sizden kestiğimiz gümrük tutarından daha az para keserse aradaki farkı hesabınıza iade ediyoruz.'
    10 dk önceki görüşmemde lightning deal kapsamında. Son fiyatıyla gümrük altı olan ürünlerin ilk fiyattan faturalanarak ithalat ücreti de kesildiğini bunun iadesini sormuştum. MT son bir ay itibariyle amazon un artık bu tür kesintileri müşterilerine ödemeyeceğini zaten bunuygulamanın tamamen keyfi ve iyi niyet çerçevedinde olduğunu söyledi.
    Geri bildirim kapsamında bundan sonra fatura kesim tutarının lightning deal fiyatı üzerinden yapılmasını ve Türk müşterilerinin cebinden çıkan para 75 euro altı olduğu halde haksız yere zarara uğratılmamasının alt yapısının alt yapısını sağlamalarını rica ettim.

• quote:

Orijinalden alıntı: RedGhost

g502 logitech mouse alanlar bir bakabilir mi?

orta teker bende inanılmaz gevşek. neredeyse sonsuza kadar dönecek bir çevirmeyle.

normal mi bu?

normal tekerin altındaki düğmeye basarsan hızı kesilir
  • 2. Bot da geldi. İ-parcel çok yavaşmış. 27 Kasim da verdiğim sipariş bugün geldi. (Amazon.de alindi)

• Verildimi bilmiyorum ama Amazon de 10€ MERHABA indirimi var. Mobilde olduğum için
    tam ayrıntılara bakamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Musty28 -- 10 Aralık 2016; 13:47:42 >
  • Alıntıdır:

Türkiye'de yaşayan müşterilerimize hoşgeldiniz hediyesi olarak tüm ürünlerimizde 10 € indirim veriyoruz. İndirim Kodu: MERHABA
    Nasıl katılabilirim? Toplam sipariş tutarı en az 40 € olacak şekilde seçtiğiniz ürünleri alışveriş sepetine ekleyin. Alışverişi tamamla adımında "Hediye kartı ya da promosyon kodu ekle" yazan kutucuğa "MERHABA" indirim kodunu girdiğinizde, 10 € indirim otomatik olarak sipariş tutarından düşülecektir. Daha fazla bilgi için yardım sayfamızı ziyaret ediniz.
    31.12.2016 tarihine kadar sadece Amazon tarafından satılan ve gönderilen ürünlerde geçerlidir. Kitaplar, takvimler, dijital ürünler, hediye kartları ve 3.parti tarafından satılan ürünler bu kampanyanın dışındadır.
    Sadece Türkiye’deki teslimat adresleri için verilen siparişlerde geçerlidir.
    Her müşteri sadece bir promosyon kuponu kazanabilir. Bu kuponun şartları hakkında daha fazla bilgi almak için yardım sayfamızı ziyaret ediniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exc_1 -- 10 Aralık 2016; 11:24:11 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• rambocuk kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Amazon müşteri hizmetlerine yazın, onlar sizi ararlar. Türkiye'de Sanal kartların faturalarının Normal kartlar üzerine çıkarıldığını belirtin.Ben de Sanal kartlarıma baktım ama hesap ekstreleri Normal kart üzerine geliyor. Sanırım Paraf da ayrı geliyordu. Hangi babka bu arada?

sağlıcakla
  • ben de tam 10 euro indirimi yazacaktım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 40€ ustu sepete 10€ indirim. 1 kereye mahsus . Hayurlisi olsun .

• İndirim kodu: MERHABA
    Türkiye'de yaşayan müşterilerimize hoşgeldiniz hediyesi olarak tüm ürünlerimizde 10 € indirim veriyoruz. İndirim Kodu: MERHABA
    Nasıl katılabilirim? Toplam sipariş tutarı en az 40 € olacak şekilde seçtiğiniz ürünleri alışveriş sepetine ekleyin. Alışverişi tamamla adımında "Hediye kartı ya da promosyon kodu ekle" yazan kutucuğa "MERHABA" indirim kodunu girdiğinizde, 10 € indirim otomatik olarak sipariş tutarından düşülecektir. Daha fazla bilgi için yardım sayfamızı ziyaret ediniz.
    31.12.2016 tarihine kadar sadece Amazon tarafından satılan ve gönderilen ürünlerde geçerlidir. Kitaplar, takvimler, dijital ürünler, hediye kartları ve 3.parti tarafından satılan ürünler bu kampanyanın dışındadır.
    Sadece Türkiye’deki teslimat adresleri için verilen siparişlerde geçerlidir.
    Her müşteri sadece bir promosyon kuponu kazanabilir. Bu kuponun şartları hakkında daha fazla bilgi almak için yardım sayfamızı ziyaret ediniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alimmm78 -- 10 Aralık 2016; 11:26:32 >

• quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

Bu bizim efsane DEWALT değil mi ya ? Gönderim açılmış ve fiyat yanmış. (sanırım değil NiCAD diyor)

DEWALT DC970K-2 18-Volt Compact Drill/Driver Kit
    69$ + 21$ BESTSELLERhttps://www.amazon.com/DEWALT-DC970K-2-18-Volt-Compact-Driver/dp/B002RLR0EY

110-220 dönüştürücü de lazım neyse boşverin.

İhtiyacı olan kaçırmasın.Ben 2014 de $89 ken almıştım.NiCAD olduğuna bakmayın 1 saatte full şarj oluyor ve 2 batarya.Yani siz birini bitiremeden diğeri doluyor.
    Ayrıca aylarca da kalsa şarjı bitmiyor.Darbeli dışında bütün matkap vidalama işlerini artık bununla yapıyorum.
    Tek kötü yanı güçlü bir 110-220 v çeviriciye ihtiyaç duyması.
    Onu da şu ürünle halletmiştim:
    http://www.epenguen.com/ataba-at-1122c100-100w-220-110v (Ben 2014 de gittigidiyordan 30 TL ye almıştım)

Bütün amerikan voltajlı ürünler için toptan çözüm oldu.

Edit:Şimdi yeni gördüm.Bunun yerine amazon.de den şunu 10 euro indirimle alırsanız tadından yenmez.Hem li-ion hemde çevirici istemiyor.
    https://www.amazon.de/Einhell-Bohrschrauber-2-Gang-LED-Licht-Koffer/dp/B01AB2KVQO/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Blof -- 10 Aralık 2016; 11:36:37 >

• kasalarda kdv indirimi bitti mi :(
  • Bu 10 euro indirimi iyi oldu
  • mrkb kullanıcısına yanıt
    hayır

• RedGhost kullanıcısına yanıt
    aynen orta tekerin iki modu var biri normal diğeri "endless" scroll. ağırlıkları kullanmadım ben, default ağırlık gayet iyi.

orta tekerle ilgili hoşuma giden bir video :D
    https://youtu.be/FmfTzpfwEEc
  • alimmm78 kullanıcısına yanıt
    400c beyaz sepette 100 euro olarak kalıyor ?
  • https://www.amazon.de/gp/product/B01I3BXY8C/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF

6 kişilik pizza makinesinin fiyatı 15 euro düşmüş, 63 euro'ya geliyor, bir iki kişi bakmıştı buradan.
  • ring R kullanıcısına yanıt
    Takılır diye biliyorum.

• dronebey kullanıcısına yanıt
    Sakalıma güvenemediğimden Philips in normal bir traş makinasından aldım. Kirli sakal yapıyor yetiyor. Ama aklım genede onda, bir ara ondan da alcam. Herkez sizin gibi ya çok iyi yada bi iki kere geçmek gereksede iyi diyor.

https://www.amazon.de/gp/product/B00IBDVMDW/
  • 
Sayfa: önceki 90659066906790689069
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.