Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: _üveys_ Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 1 Misafir Kullanıcı
258.654
Cevap
3.103
Favori
13.073.943
Tıklama
Giriş
      2110 Mesaj
      08 Aralık 2016 23:11:31
      |
      |
      Cinemaximum2016 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      343 Mesaj
      08 Aralık 2016 23:12:21
      |
      |

• Yüzbaşı
      940 Mesaj
      08 Aralık 2016 23:12:43
      adata için ben de telefonla konuştum. PCim laptobum vs için sipariş vermiştim. Sipariş iptal ve bir çözüm sunulamıyor. İzlenimlerimi yazayım istedim. Öncelikle yazılı mesaj yerine call center'a yönlendirilmesi zaten başta ilginç geldi ve hemen anladığım üzere cevaplayan bir call center firması. Amazonla pek alakaları yok. Hatta telefonda amazonu kötüledi diyebilirim. Amazon.com'da yazılı mesajla bağlandığınız zaman gerçekten amazon üzerinde yetkisi(kendisinde yoksa bile şefinde olan) birine bağlanıyorsunuz. Almanya kısmı bu konuda cidden sınıfta kalmıştır. Alışverişinizi yapın fiyatı uygun kargosuz vs olan şeyler gelecektir ama amazon.com hizmet kalitesini de pek beklemeyin derim. He bu arada amazon.com'da hizmet kalitesi olarak zamanında kargo, 30 gün ve kargo koruması haricinde pek bir şey sunuyor mu tartışılır ^^

• Yarbay
      72022 Mesaj
      08 Aralık 2016 23:14:08 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: Marool

Arkadaşlar önerebileceğiniz Wifi Extender (repeater diyede geçiyor) wifi çekim analanını arttıracak bir ürün var mı alabileceğim ?

12 saat sonra 22€ ya düşebilir.

https://www.amazon.de/gp/product/B00K11UHVA
      |
      |

• Yüzbaşı
      590 Mesaj
      08 Aralık 2016 23:14:25

ozmn o kasayı al hocam senın seçtiğin kasada güzel sade iyi seçim ben farklı sebeblerden bunu aldım. burda inceleme yapmakda aslında çok mantıklı gelmiyo hardware konu açtım burda bazı kıskançlar var şikayet ediyo hazımsızlık var o yüzden kusura bakma sizin gibi yardım isteyen soru soran arkadaşlara cevap veriyoruz ama bazı 3-5 işgüzar yüzünden forumun tadı kalmıyo çoğuda 20-25 yaş altında olup ama kendini bilmeyen tayfadan. hatta şey yapıyolar 3-5 arkadaşınada aynı konu üzerinden yorum yaptırıp kendilerini haklı falan çıkarıyolar. neyse bunları sallamıyorum ben 2002den beri üyeym bunlar daha çocuktu ozaman ilk uyeliğimde zaten bu gibi cocuklar yüzünden banlandı bu 2. üyeliğim. forumum f sını amazonunda a sını bilmiyolarken ben neweggden alışveriş yapardım :) neyse dediğin kasayı al güzel inceledim sadelik arıyosan sana gider.
      |
      |
      HATUKAY kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Eski üyeliğim banlandı 10 yillik dh uyesiyim haksiz banlardan nefret ediyorum.
    • Yüzbaşı
      642 Mesaj
      08 Aralık 2016 23:17:34
      Kargo için ayrı konuyu destekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yüzbaşı
      425 Mesaj
      08 Aralık 2016 23:17:43

söylediklerinizin doğruluk payı yok hocam. Defolu bir ürün için call centera bağlandığımda refund işlemini hanfendi kendisi gerçekleştirdi. ayrıca gayet ilgili ve saygılılar. ellerinden gelen herşeyi yapmaya çalıştıklarına bizzat şahit oldum. yetkileri kısıtlı olabilir ama kesinlikle yok ibaresi değil karşılığı. aldığınız ürünün iptal olmasına üzüldüm fakat yanlış bilgilerle karalamanızı gerektirmez bu durum.
      |
      |
      lastzombie kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Less is More
    • Yarbay
      3422 Mesaj
      08 Aralık 2016 23:19:09
      Arkadaşlar şundan alan var mı aranızda Amazon.de'den? bir kaç bir şey sormam lazım...

https://www.amazon.de/AVM-FRITZ-WLAN-Repeater-Mbit/dp/B009CXPY0W/ref=sr_1_1?s=computers&ie=UTF8&qid=1481228261&sr=1-1&keywords=fritz+310

|
      |

• Yüzbaşı
      271 Mesaj
      08 Aralık 2016 23:19:47

Aldım gitti ilk attığım kasayı :)
      |
      |
      NNoitra kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Dünya Yalan
    • Yarbay
      2834 Mesaj
      08 Aralık 2016 23:19:48

G910 Orion spectrum modeli bu, standart model değil yani makyajlı model. Bileklik kısmı takılı halde geldi bana.
      Sağolasın.
      |
      |
      KURSAD. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Monster Tulpar A7 V13 Gaming Laptop
      I7 7700HQ - GTX 1060 6 GB - 16 gb 2400mhz Ram - 256gb m2sata SSD - 1 Tb 7200rpm HDD
      Logitech G910 Orion - Corsair Void Surround Gaming Headset

Social Club : xX_3B_Xx - Battlelog/Origin : xX_3B_Xx - Steam : xX_3B_Xx - Uplay : xX_3B_Xx
    • Binbaşı
      1276 Mesaj
      08 Aralık 2016 23:20:28
      quote:

Orijinalden alıntı: DonanımcıAhmetD

Kargoyu teslim almayıp geri iade olacağını belirtebilirsin veya durumu amazona bildirip teslim alıp kargo bedelini iade alabilirsin. Benim kutu cidden param parça idi nedense almanyadan alan arkadaşlar da çok sorun yaşamış.

hocam amazon.com ve amazon.de den her ikisinden birden fazla ürün satın aldım.. şu ana kadar amazon.com 2 kargo geldi ürünler gayet iyi durumdaydı.. 3 kargoda amazon de den geldi.. nedense amazon.de den gelen kargoların dış kutusu epey yıpranmıştı.. üstelik ups ile gelen de aynı durumdaydı.. kargo perişan durumdaydı.. geriye 2 kargo kaldı.. biri amazon de biri amazon.com bakalım nasıl gelecek..

EVGA 1080ti FTW3 / İntel i7 6700k / Asus z270 a prime / AOC U3277PWQU /Gskill TridentZ 3200 (4*8)Memory/ Phanteks Eclipse P400 Midi Siyah/ Enermax ELC-LMR240-BS Liqmax /Logitech G502 Proteus/ SteelSeries QcK Gaming fare pad / Logitech Z333 multimedya hoparlör / Corsair Raptor Gaming Klavye k30 / Samsung 970 EVO M.2 NVMe 1 Tb / Seagate 4TB BarraCuda/EVGA SuperNOVA 750 G3
    • Yarbay
      2856 Mesaj
      08 Aralık 2016 23:20:48

• Yarbay
      2834 Mesaj
      08 Aralık 2016 23:20:55
      quote:

Orijinalden alıntı: Final Getsuga Tenshou

Hayırlı olsun hocam. Bu modelin tuşların üzerindeki kalıp garip değil miydi ya? Sırf o yüzden uzak duruyordum bu modelden. Sanırım bu yeni modeli. Kaça mal oldu birde tuşlara tıkladığınız zaman click sesi çıkıyor mu acaba?

Sağolasın. G910 ORion Spectrum modeli bu, yani makyajlı model. 350 tl'ye geldi amazon.co.uk'dan.
      klik sesi normal çıkıyor rahatsız etmiyor hiç.
      |
      |

Monster Tulpar A7 V13 Gaming Laptop
      I7 7700HQ - GTX 1060 6 GB - 16 gb 2400mhz Ram - 256gb m2sata SSD - 1 Tb 7200rpm HDD
      Logitech G910 Orion - Corsair Void Surround Gaming Headset

Social Club : xX_3B_Xx - Battlelog/Origin : xX_3B_Xx - Steam : xX_3B_Xx - Uplay : xX_3B_Xx
    • Teğmen
      119 Mesaj
      08 Aralık 2016 23:20:59
      quote:

Orijinalden alıntı: espial

Ayın 4.'ünden beri bekliyor halen bir değişme yok takipte. Maillere de cevap vermiyorlar.

Bana da her defasında biraz bekleyin işlemler biraz zaman alır gibi cevaplar verdiler. Ümidimi kesmek üzereydim ama bugün hareket gördüm. Sizinki de birkaç gün içinde güncellenir diye düşünüyorum. İnşallah.

................
    • Yüzbaşı
      568 Mesaj
      08 Aralık 2016 23:21:10
      quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

Orijinalden alıntı: onursumer

demiştim dün , bugun gerçekten kargo geldi numarada hareket yoktu umudu kesmiştim ama sanırım orayı güncellememişler

Ürün hakkında yorumlarını bekliyoruz.

ilk olarak ürünün linkini paylaşıyım

https://www.amazon.de/gp/product/B00JVSAIJ0/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

anca kutuyu açabildim akşam eve geldiğimde , kutu içeriği basit 1 adet kumanda ,1 optik kablo, 1 3.5mm giriş için kablo ile geliyor

xbox ve ps4 için aldığımdan direk optik ile bağladım , kumandanın pili var ama çalışmıyor büyük ihtimalle bitik onu yarın test edicem

kabinin malzeme kalitesi iyi fakat normal kolonların basit yani ahşap kabin değilde plastik haliyle basit izlenimi yaratıyor

performans için ise eğer alan çok büyük değilse tonlarca para vermeye kesinlikle gerek yok alanın pişman olmayacağı fiyat performans olarak başarılı bir ürün

müzik de dinledim ayrıca çok beğendim temiz ve tok ses veriyor
      |
      |

135
      ├┼┼╕
      246R

• Yarbay
      3070 Mesaj
      08 Aralık 2016 23:21:54

corsair in şu kasanın ön ve üst kapaklarını ayrı ayrı satması gerek.sarısı da kırmızısıda griside 3 üde birbirinden güzel sıkıldıkça değiştirmek güzel olurdu
      |
      |
      NNoitra kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

ryzen 1600x-msi gtx 1060 gamingx 6gb-2x8gb 2400 crucial balistix -asus prime b350 matx -msi core frozr l cooler-corsair cx 550 psu-crucial 275 gb ssd-phanteks p400s tg case
    • Teğmen
      245 Mesaj
      08 Aralık 2016 23:25:14
      quote:

Orijinalden alıntı: LoRdGangSter

Güle güle kullanın :) Cyber Monday dan mı denk geldi.

valla baya bi kelepir fiyata geldi 10 dolar indirimle ama o zaman cybermonday vaktimiydi hatırlayamadım hocam
      |
      |

....
    • Binbaşı
      1213 Mesaj
      08 Aralık 2016 23:28:16

İnşallah, Kasım 29'da kargoya verildi, Çin posta şirketlerine döndü İ-parcel.
      |
      |
      safahat01 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Devlet yararlı olanı yapmak için vardır, birey ise güzel olanı.
    • Yüzbaşı
      873 Mesaj
      08 Aralık 2016 23:30:56
      quote:

Orijinalden alıntı: swashbuckler55

2013'den beri amazon'dan alışveriş yapıyorum geneli kitap ve figür üzerine. Müşteri hizmetlerine bağlandığım tek sipariş,"amazon harici bir satıcıdan" aldığım mini danbo siparişim oldu.
      2 ay kadar bir süre geçti,ürün gelmedi,ücret iadesi gerçekleşti. 4 gün önce postacı kapıyı çaldı,danbo'ya kavuştum. Müşteri hizmetlerine bağlandım,durumu anlattım,ürün bedeli çekildi,satıcıya gönderildi.
      Neden böyle yapıyoruz?
      Doğrusu bu olduğu için.
      Elbette burası bir forum,elbette öyle ya da böyle "özgürüz",herkes istediğini yazabilir,istediğini sorabilir.
      Ama yurtdışından alınan bir ürün 4 gün kargoda görünmeyince "bunalmak",insanın kendisini yorar. Yapmayın,gerek yok bunlara.
      Ürün resimleri çok güzel,bence ne aldığımızı görmemiz açısından önemli. Fakat kargo olayı için ayrı bir başlık olsa,sanırım hepimiz için daha sağlıklı olacak.
      Danbo selam söylüyor millet ;) Bir snowtrooper,bir contigo snapseal,ve metro 2035 yolda,onları bekliyor :D

Konuyu kirleteceğim belki ama düşüncelerinize yıllarca ebay üzerinden alışveriş yapmış bir kullanıcı olarak sonuna kadar katılıyorum.
      Site üzerinden bugüne kadar 200 alışverişim olduysa 195i elime ulaştı,kalan 5i için iade yada tekrar gönderim aldım..Bunların içerisinde ücretsiz kargolu 0,99centlik ürünler dahi vardı..
      Alışveriş yaparken tek kuralım vardı ; ''al/unut''
      Kargoya 15$ verip 3 günde teslim aldığım ürünlerde oldu,ücretsiz kargo ile 2,5 ay beklediğimde..
      Ama onca alışveriş içerisinde ne param ne de ürünüm kalmadı..

Elbette burada daha yüksek limitlerle alışveriş yapılıyor ama bir tarafta ne olduğu belirsiz Çin'li satıcılar bir tarafta Amazon gibi dev bir marka..
      |
      |

• Yüzbaşı
      678 Mesaj
      08 Aralık 2016 23:31:30
      Allah aşkına şu PS4 slim'de dual shock dışında ses çıkışı var mı? (Eğer sırf oysa yandık çünkü çalışmıyor)

Asus Maximus VIII Ranger Z170||Intel i7-6700K ||Corsair Vengeance LPX 16Gb 3000mhz DDR4||Samsung 960Evo 250Gb & 850 Evo 250Gb SSD||EVGA GeForce GTX 1060 3GB SC GAMING, ACX 2.0 ||27" BenQ LED||Corsair Hydro H100i v2||Corsair Obsidian 650D||Noctua NF-F12 PWM 1500rpmx2 , NF-P14s redux-1200x1 , NF-S12B redux-1200 PWM||EVGA 750GQ PSU||Creative Sound Blaster Zx
    Hızlı Cevap

Reklamlar
web tasarım
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
SEO
Paykasa
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
1,860
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.