Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (9058. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
260.704
Cevap
2.702
Favori
13.890.100
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 90569057905890599060
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar amazon.deden aldığım acer xf240h monitörüm bugün geldi.pc deki birkaç parçamın eksik olmasından dolayı monitörü kasaya bağlayamadım ama güç kaynağını taktığımda siyah ekranda 1 tane ölü pixel buldum.sizce ne yapmalıyım?
  • MrCooL_ kullanıcısına yanıt
    okudum zaten konuyu takip ediyordum uzun zamandir ama sonucta turkiyeye gonderimi yoksa urunun indirimli olmasinin ne faydasi olacak ki . surekli alisveriste yaparim amazondan ama en son ekrana kadar gelip te kirmizi yazi ile Sorry, but this item can't be shipped to your selected address. Learn more. yazisini gorunce . eger urun amazon.llc tarafindan satiliyorsa zaten chat kismindan ikna edip kargo ile gonderim yaptirmistim daha once . hatta 10dolarda kargo indirmi yapiyorlardi bir kac kere kargosuz alisveris yapinca artik tamamen silmemeye basladilar 10$dan fazla da yapmiyorlar indirimi. neyse dolar euro yuksek zaten dussun biraz daha yakinda 150€ya gumruk ciktiginda gumruksuz de yapariz artik alisverisleri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maxelll -- 9 Aralık 2016; 22:57:43 >
  • Altyazar kullanıcısına yanıt
    Yardımlarınız için çok teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • majestece kullanıcısına yanıt
    bu ürünü kullanmadım ama wmf iyi bir alman markasıdır. ben kahve makinesini kullanıyorum bu markanın. tabi bir tuzluk ve karabiberlik için o kadar parayı vermezdim. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Siyah Kalem

quote:

Orijinalden alıntı: maqnum

quote:

Orijinalden alıntı: Siyah Kalem

Hatuna güzel bir bot bakıyorum. Marka vs. fark etmez indirimde 39 numara bayan botu görürseniz haber edin.

skechers ın botlarına bakın hocam oldukça kaliteli oluyor. TR de 450 TL civarında amazonda indirime denk getirirsen baya ucuz oluyor. Ben 140 tl ye almıştım.

https://www.amazon.de/Jack-Wolfskin-Trekking-Wanderstiefel-grapefruit/dp/B00PBZCQK6/ref=lp_1760357031_1_1?s=shoes&ie=UTF8&qid=1481311499&sr=1-1&th=1

https://www.amazon.de/Strike-Schneestiefel-Mehrfarbig-Tnfblk-Sednsggy/dp/B01HMYCKLS/ref=sr_1_222?s=shoes&ie=UTF8&qid=1481311635&sr=1-222

Şu tarz bir şeyler bakıyordum fakat hanımefendi beğenmedi. Neymiş çocuk botu gibiymişmiş ne alakaysa neyse ben bot falan bakmıyorum

Ben bu botu almıştım kardeşime.
    https://www.amazon.com/gp/product/B00L4SM8TS/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

Attığın tarzdaki botları bende pek sevmiyorum. Karlı bölgelerde daha çok giyilebilir gibi.
  • 57 euro'ya aldığım Hyperx Cloud 2 geldi arkadaşlar. Ayın 1'inde vermiştim siparişi bu sabah elime geçti. Gerçekten etkileyici bir sürede geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Blacksmith16

arkadaşlar amazon.deden aldığım acer xf240h monitörüm bugün geldi.pc deki birkaç parçamın eksik olmasından dolayı monitörü kasaya bağlayamadım ama güç kaynağını taktığımda siyah ekranda 1 tane ölü pixel buldum.sizce ne yapmalıyım?

Geçmiş olsun, bende aynısından aldım, daha gelmedi ama tırstım şimdiden.

Arayıp bi sorun hocam, burayada editlerseniz iyi olur.

İade edin yenisini gönderelim diyeceklerdir.

• Koşu ayakkabısı olarak alev topuna dönüşmüş bir şeyler var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Resurrectionn

Herkes de mevcut bu sorun. Herkes ben dahil sizin gibi iade ile uğraşmak istemiyor. Güzel kazık yedik. Ben belirttim ürünü satıştan kaldırın böyle böyle diye ama takan olmadı. Kolonlari başka bir cihaza bağladım sorun yoktu. Sorun subwoofer kaynaklı. Subwofer başka uydu takın yine cızırtı geliyor. Ayrıca ses ayarı en düşük seviyede iken sol uydudan ses gelmiyor sesi biraz yükselince aktif oluyor bilginize. Bildiğin resmen sorunlu heryeri cihazin. Tek güzelliği ses kalitesi çok güzel ama bu sorunlar önüne geçiyor. Almanya değil de TR Den alsaydım kesin iade ederdim. Ama dediğiniz gibi uğramamak için alışmaya çalışıyorum. Bir çözüm bulan lütfen burdan paylaşsın.

Bu olay benmde çok canımı sıktı ne yapcağım bilmiyorum. Ürün bildiğiniz sorunlu.

• m-99 M kullanıcısına yanıt
    merhaba

sana PM gönderdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Altyazar

7ms diyor, ps4 için ise boyutu çok küçük. 28" yada en aşağı 27" alın 1ms olmasına dikkat edin

ps4 pro için önerebileceginiz 28 4k monütör varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Easy Ice -- 9 Aralık 2016; 22:57:21 >
  • Garanti olsun diye columbia yesil olan ayakkabidan 42 ve 42.5 aldim. Olmayani gelis fiyatindan veririm artik.

• quote:

Orijinalden alıntı: hamidasim

quote:

Orijinalden alıntı: gyradel

Arkadaşlar kapsüllü olmayacak şekilde sıcak bir espresso makinası fırsatı var mı amazon.de' de. Bayağı bir sayfa karıştırdım ama göremedim.

ESPRESSO makinası isteyenler kaçırmasın amazon.com fiyatı 253$ + kargo + vergi

https://goo.gl/oxwcmL

bence bu kapsüllüden çok daha iyi kapsüllü makine satın aldım ama bence kullanılmaz.. satın aldığınızda kapsüllü satın almayınız.. geniş vedade kapsüllü makineler çok pahalıya denk geliyor..
  • Su geçirmez ayağı sıcak tutacak siyah renk bot tavsiye edebilecek var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: No Way Out

Hocam benim ki biraz önce ''Exported i-Parcel and in transit to country of destination'' oldu. Sizinkide olmuştur bir kontrol edin isterseniz daha doğrusu Poyle, GB'de kalan herkes kontrol etsin.

Benimki 4 Aralık'tan beri sadece ilk veri girilmiş şekilde bekliyordu bugün i-parcel aldı. Bir yere mail atmadım atmama da gerek yoktu zaten. Sanırım kargo ücretsiz olduğu için ürünleri daha büyük uçakla ve daha az sıklıkla gönderiyorlar. Bu yüzden çoğu kişinin 5-6 gün kargosu güncellenmiyor ve bir sorun var sanıyor. Amazon Almanya'nın tahmini teslimat süresini 9-14 gün falan yapması gerek.

Ayrıca kargo ve diğer sorunlarla ilgili ayrı bir başlığın açılması gerek çünkü bunun sonu yok. Bu konunun sadece Amazon fırsatları ve ürünleri hakkında bilgi içermesi gerekir.
  • bütçeniz ne kadar

şuna bi bakın ;https://www.amazon.com/ASUS-PB287Q-3840x2160-DisplayPort-Monitor/dp/B00KJGY3TO

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Altyazar -- 9 Aralık 2016; 23:5:42 >
  • Logitech G900 diye açtığım kutuya bak :) Yanlış ürün yollamışlar. Arkadaşı da heyecanlandırım geldi mouseun diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VR_27 -- 9 Aralık 2016; 23:8:15 >
  • Şunu aldım vergiyle 65 euroya geldi ama böyle fırsat gelmezdi heralde bir daha
    https://www.amazon.de/gp/product/B01E7617YU/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EgeArsln.EA -- 9 Aralık 2016; 23:10:54 >
  • michael01 kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler hocam.

• 
Sayfa: önceki 90569057905890599060
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.