Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (9053. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
260.707
Cevap
2.701
Favori
13.892.036
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 90519052905390549055
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sonunda valla geçmiş olsun. Neden böyle diyorum çünkü bu yapılan monitöre özel bir hızlandırma oldu. Diğer siparişim maalesef Poyle'de beklemeye devam ediyor.(Sırt çantası ayın 4'ünden beri orada maalesef.) Bugün 4-5 kişinin bu sorunu yaşadığını da belirtmiştim telefonda, "Bunu öğrendiğim çok iyi oldu, hemen iletişime geçeceğim." diye güzel bir cevap almıştım. :)
  • HerodiNas H kullanıcısına yanıt
    Mc 825 aldim cok memnunum. Onada bi bakin derim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bukars

Ben aşağıdaki linktekini aldım. 2016 modelmiş. 2017 modeli de büyük ihtimalle aynı özelliklerde. Sadece 2017 olduğu için fiyatı daha pahallı
    https://www.amazon.de/gp/product/B01H44OC58/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1
    https://www.operaistanbul.com/collections/cybex-sirona-m-i-size
    Hocam bu modeller m size olarak geçiyor. Sadece öne ve arkaya dönüyor. 360 derece dönme özelliği yok. İlginç olan kısım da bu modellerin bir önceki modeli 360 derece dönebiliyor fakat fiyatı 2600?
    i size özelliği oto koltuklarında yeni standart. Çocuk ayına göre değil kilo ve boyuna göre değerlendiriliyormuş. Kullanım kolaylığı olarak 360 derece dönüyor olması avantajlı görünse de anladığım kadarıyla güvelik ile ilgili sıkıntı yarattığından dolayı i-size özelliği ön plana geçmiş.
    Kargoda ve gümrükte sıkıntı olmadı. Amazon kargoya 4-5 gün geç verdi ama kargoya verdikten 24 saat sonra oto koltuğu Yeşilköy'de gümrüğe geldi. İtalya üzerinden(Milano)- Bergamo-köln ve İstanbul. Gümrükte 1,5 gün kaldı. Bu akşam üzeri Zeytinburnu daki ups plazaya gidip kendim teslim aldım.
    Kalite olarak gayet tatmin edici. Alışverişten çok memnun kaldım. &#128512;

Hocam güle güle kullansın bebeğiniz. Kalite ve özellikle güvenlik bakımından en başarılı ürünlerden birini tercih etmişsiniz. ADAC testlerinde en yüksek puan alan ürünlerden biri. Ben geçen sene ebebekten bakmıştım ancak fiyatları oldukça yüksekti %50 indirimdeki concord reverso I-Size tercih etmiştim ancak aklım da bunda kalmıştım.Amazondan vs getirtebileceğimi o zaman bilseydim muhtemelen bende bu ürünü tercih ederdim.

• ULTRASLAN_06 kullanıcısına yanıt
    Cinden telefon da geliyor da amazonun urun icerigini cin sitelerindeki gibi saklayacagini pek dusunmuyorum. Oralardan almak daha iyi olur bence alinacaksa illa.

• quote:

Orijinalden alıntı: MrCooL_

Sonunda valla geçmiş olsun. Neden böyle diyorum çünkü bu yapılan monitöre özel bir hızlandırma oldu. Diğer siparişim maalesef Poyle'de beklemeye devam ediyor.(Sırt çantası ayın 4'ünden beri orada maalesef.) Bugün 4-5 kişinin bu sorunu yaşadığını da belirtmiştim telefonda, "Bunu öğrendiğim çok iyi oldu, hemen iletişime geçeceğim." diye güzel bir cevap almıştım. :)

Aynen, benimde böyle güncellendi, baya bi yazdım bende :)

• Allahım şok oldum dün Türkiyeye gelen kargoumu ups yarın teslim edicek az önce antrepodan çıkıl yaptı gözlerim yaşlı..

• quote:

Orijinalden alıntı: MrCooL_

Hoş güzel de bu i-parcel'le iletişime geçemeyen bir ben miyim? Dün mail attım, mailiniz alındı diye bir "ticket number" bile verdi. 30 saat oldu neredeyse dönüş yok. Üstüne bugün tekrar aynı "ticket number"ı göstererek tekrar sordum ona da cevap yok. Yazıştığınız e-mail adresi, customer.service@i-parcel.com değil mi acaba?

customer.service@i-parcel.com adresine göndermiştim maili. 2 saat 50 dakikada yanıt verdiler.
    Edit: PTS'de 08.12.2016 20.00 için veri girişi yapıldı yazıyor benimkinde.
    Poyle'den ürünler geç bile gelse TR'deki yüksek fiyattan ürün satan firmalardan ve sözde garantiden daha iyidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Firienholt -- 9 Aralık 2016; 20:50:24 >

• https://www.amazon.de/Corsair-CC-9011095-WW-Seitenfenster-Midi-Tower-Computer/dp/B01F97W9ZM/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1481305241&sr=8-2&keywords=400c

bu kasas 88 euro ya düşmüyormuydu kdv indirimi ile 104 euro cıkıyor bılgısı olan var mı ?
  • Baya iyi, yirmi dakika kaldı bitmesine
    Buharlı pişirici
    https://www.amazon.de/gp/product/B008Y6IN3S/ref=od_aui_detailpages00?ie=UTF8&psc=1
  • bukars B kullanıcısına yanıt
    cevap için çok teşekkürler. 360 derece için e-bebek teki görevli de güvenlik nedeniyle kaldırılacak demişti.
  • Z533 cizirti sorunu bende de mevcut. Cinlama seklinde ses geliyor kapaliyken. Acikken de cizirti geliyor. Geri gonderin degisim yapalim dedi. Ugrasmak istemiyorum boyle devam ederim

• Columbia montlar 100 euro olmuş fiyatları , beklerken artmış fiyatlar kötü oldu bu
  • -
    Arkadaşlar bu ayakkabıdan alan var mı, memnun mu? Not water resistant demiş ama su geçirmez gibi duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deceptive intelligence -- 19 Aralık 2016; 2:5:52 >
  • orry01 kullanıcısına yanıt
    Amazon a yazın hocam, muhtemelen değiştirirler ürünü.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: No Way Out

Hocam benim ki biraz önce ''Exported i-Parcel and in transit to country of destination'' oldu. Sizinkide olmuştur bir kontrol edin isterseniz daha doğrusu Poyle, GB'de kalan herkes kontrol etsin.

Benimki de aynı aşamada, yani yolda.. Hayırlısıyla pazt. elimizde.
  • StartPy kullanıcısına yanıt
    Yeni gördüm malesef yetişemedim galiba.

• quote:

Orijinalden alıntı: kaoslordu100

Evet chatte Hintli kardeşimin haberi yok üreticiyle irtibata geçin vs. Yarın deneyeceğim artık bakalım hocam.

Şans işi dostum, ssd'nin sayfasında kampanya gözükmediği için çoğu temsilcinin haberi yoktur, ben şansıma bilgisi olan birine denk geldim.
  • Şarjli matkap bakanlar var mi, takip ettiginiz model vs ? Her seyi aldik bir bu kaldi :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • thehawk kullanıcısına yanıt
    Herkes de mevcut bu sorun. Herkes ben dahil sizin gibi iade ile uğraşmak istemiyor. Güzel kazık yedik. Ben belirttim ürünü satıştan kaldırın böyle böyle diye ama takan olmadı. Kolonlari başka bir cihaza bağladım sorun yoktu. Sorun subwoofer kaynaklı. Subwofer başka uydu takın yine cızırtı geliyor. Ayrıca ses ayarı en düşük seviyede iken sol uydudan ses gelmiyor sesi biraz yükselince aktif oluyor bilginize. Bildiğin resmen sorunlu heryeri cihazin. Tek güzelliği ses kalitesi çok güzel ama bu sorunlar önüne geçiyor. Almanya değil de TR Den alsaydım kesin iade ederdim. Ama dediğiniz gibi uğramamak için alışmaya çalışıyorum. Bir çözüm bulan lütfen burdan paylaşsın.

• Vergi altı olmasına rağmen Fransa dan ups ile yolladıkları için vergi üstü olan Corsair Spec-Alpha kasam gümrükten çıkıp bugün itibariyle geldi.

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

• 
Sayfa: önceki 90519052905390549055
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.