Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (9048. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
260.704
Cevap
2.702
Favori
13.890.081
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 90469047904890499050
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eşim için aldım hocam ikisinde bayan ayakkabısı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • geem kullanıcısına yanıt
    Warehousetan Asus Laptop almıştı sanırım bi arkadaş monitör de olabilir net hatırlamıyorum Black friday dönemiydi. Gümrükte vergi çıkmıştı o ödemişti vergiyi. Normalde ödeniyor warehouse dealsta ama Amazon sana ödenmiyo dediyse onun görüntüsünü al, gümrük vergisi ödersen amazona bildir. Çünkü burda mağduriyet söz konusu eğer ödersen Amazon da mağdur bırakmaz büyük ihtimal

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aerosol 34

Arkadaşlar şu Columbia Herren North Plains Ii Wp Mid Trekking-& Wanderschuhe ayakkabıdan almayı düşünüyorum converse 43 new balance'da ise 44.5 giyiyorum sizce hangi numaradan almalıyım bu ayakkabıyı kullanan var mı? memnun mu?

http://www.amazon.de/Columbia-Herren-II-Trekking-Wanderschuhe/dp/B0185128FU/ref=sr_1_1?s=shoes&ie=UTF8&qid=1481273843&sr=1-1&keywords=Columbia+Herren+North+Plains

New balance 44,5 tam oluyordu bana, colombia aldim yeni 45 numara ve on taraf bariz bol geliyor suan. Bence mumkunse 44,5 alin yine.

Metrolarda colombia vardi kaldiysa bir deneyin ordan. Ben metrodan almistim.

• Fantasticoo kullanıcısına yanıt
    Aynısını banada söylediler ve yalan söylüyorlar eğer uçakda olsaydı PTS'ye ilk güncelleme düşerdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi No Way Out -- 9 Aralık 2016; 18:37:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blizzard1905

Herşeyini Amazon'dan almayı ilke edinmiş beylere DON. DONZO donlarının 10 tanesi 95 TL, pazarda vermiyorlar 10 liraya 100% pamuk boxer.
    https://www.amazon.de/...d=1ac4a55f7a87edd6e34dafccd4a1c909 152 yorum, 4.5 yıldız ortalaması. Aldım gitti.

Frage: Wo werden die Boxers Hergestellt?
    Antwort: Die Boxershorts werden in der Türkei produziert.
    Von HoWi am 4. Mai 2016

Question: Where are the boxers manufactured?
    Answer: Boxershorts are produced in Turkey.
    From HoWi on May 4, 2016
  • Arkadaşlar az önce yurtiçinden kargomu aldım da bildiğin yanlış ürün yollamışlar. Arkadaşın G900 diye beklerken Poesidon Portable Irrigator denilen bir diş temizleyici alet çıktı içinden. Amazonla konuşayım bi.

https://www.amazon.com/Inductive-Rechargeable-Irrigator-ToiletTree-Products/dp/B0145MFYJ0
  • 70 euro ya mi ne 500gb ssd vardi sorup sormadan iptal etmisler sayfadada gorunmuyor

Burdan bir cok kisi almisti buyuk ihtimal gelmez dediler sonra

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bukars B kullanıcısına yanıt
    hocam cybex oto koltuğu için link verebilir misiniz? bir de memnun musunuz kargoda veya gumrukte bir sikinti olmadan geldi değil mi?
  • _Discovery_ kullanıcısına yanıt
    Artık jack wolfskin bile türkiyede üretiliyor diye duymuştum

• Aerosol 34 kullanıcısına yanıt
    New Balance 44,5 giyiyorum, 43,5 numara aldım ben süper oldu ayağıma :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ikayhanlar130

https://www.amazon.de/g...&smid=A3JWKAKR8XB7XF

Columbia PEAKFREAK XCRSN XCEL Erkek Trekking ve Yürüyüş Ayakkabısı Sepette 37,77 Euro

Fiyat Nasıl? Alınır mı?

Fiyatı nasıl diye sormuşsunuz, fiyatı bomba. 138 TL ye TR'de beli kinetix falan alırsınız o da bu kalitede olmaz. Onu geçtim, bunun satış fiyatı Tr de sanırsam 500 TL gibi bir rakama denk geliyordu. Ben 2 hafta kadar önce aldım, 42 giyerim, 42 aldım ve tam oldu ne küçük ne büyük. Alacaklar kaçırmasın benden tavsiye.

Rengi öyle resimdeki gibi abartı gözükmüyor ayrıca gerçek hayatta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdalerguzy

Artık jack wolfskin bile türkiyede üretiliyor diye duymuştum

Evet Almanyadan aldığım jack wolfskin polarda made in Turkey yazıyordu şaşırmıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jedi39 -- 9 Aralık 2016; 18:49:10 >
  • Dostlar ilk siparişe mobil uygulamaya veya ayakkabılara özel indirim var mı ? Kupon vs ?
  • Blizzard1905 kullanıcısına yanıt
    cevabınız için teşekkür ederim . evet bende translate kullanıyorum . anlamadıgım konu adresimi nasıl güncelleyecegim . adresim zaten güncel amazondan bir sipariş verdiğim zaman adresimle alakalı bir uyarı almıyorum . Ancak karşımdaki cevaplayan benden adresimi güncellememi istiyor buradaki saçmalıgı anlayamıyorum .
  • EgeArsln.EA kullanıcısına yanıt
    Link ve fiyat beden bilgisi verir misin dostum

• quote:

Orijinalden alıntı: thal1on

@Omara , @edgawm

Ürünü sipariş ettim, layout olayını gelince araştıracağım. Eğer geri dönüş alamazsam kullandığım Blackwidow Stealth'ı satıp yoluma bunla devam ederim. Eğer değiştirebilirsem ürünü isteyen bir arkadaşım vardı ona gönderirim artık.

Durumu güncellemeye çalışırım.

Bu ürün hakkında bilgin var mı hocam. Sence gelince geri göndereyim mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: _Discovery_

Lightning dealslarda son ekranda vergi dahil fiyat veriyor. Siparişi oluşturduktan sonra müşteri temsilcilerine telefon ile arama seçeneği ile bağlanıp %19 KDV düşmediğini bidirirseniz manuel olarak düşürüyorlar.

Kusura bakmayın tekrar tekrar soruyorum ama aradım bir kız çıktı çok acemi. Kesinlikle kabul etmiyor . Gitti üslerine sordu 60 gün içerisinde iade yansır merak etmeyin dedi. Zerre güven vermedi.

Mail attım cevap gelmedi.

Siz nasıl başardınız , indirim hemen mi yansıdı yoksa ödemeden sonra mı iade edildi?

• VR_27 kullanıcısına yanıt
    Beden olarak ben medium aldım 175 boyundayım kilomda hemen hemen 67-68 falan.Fiyat olarak bence şuan için çok pahalı ben %20 promosyon kodu varken almıştım iyi bir fiyata gelmişti sizde bence indirim bekleyin.
    https://www.amazon.de/gp/product/B00KU1WQFQ/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&th=1&psc=1
  • quote:

Orijinalden alıntı: kill1033

quote:

Orijinalden alıntı: tanjugunduz

dostlar yapıkredi 1 aralıktaki 76.6 dolarlık alışverişimi 276,6 tl olarak çekmiş 3,61 sizce yuksek mi çekmiş buna nasıl önlem alırız ?

Yapıkredi %3 komisyon alıyor çevirirken. Muhtemelen sebebi o'dur.

o zaman yapi krediye ban. bu islemlerde hangisi saglikli paraf enpara teb vakif bir fikir vereb olursa ve ilk sayfaya rklenirse iyi olur . kur donusumunden bankalari zengin ediyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: EgeArsln.EA

Beklediğim mont bugün geldi bedeni tam oldu istesem bu kadar olmazdı heralde kaliteli de gözüküyor konu sahibi Murat Beye tekrardan teşekkürler

ajanmısın hocam yüzü neden boyadın :D
  • 
Sayfa: önceki 90469047904890499050
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.