Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (9045. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
260.707
Cevap
2.701
Favori
13.892.144
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 90439044904590469047
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bir indirim mi var bilmiyorum da? bence gayet uygun bu fiyata? türkiyede ne kadar ki bu ayakkabı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gsliyim

BF ps4 slim alan arkadaşların ps4leri ulaştı mı acaba? Black friday zamanında Amazon.de üzerinden ps4 slim almıştım.Ürün kargoya verildi TR ye 1 aralıkta giriş yaptı ama hala gümrükte bekliyor. Satıcı amazon olduğundan dolayı vergisi ile birlikte almıştım amazonun gümrük işlerini halletmesi gerek diye biliyorum ayrıca benle hala iletişime geçilmedi mail/telefon aracılığı ile.

Amazona ticket atmıştım Cevap olarak UPS 'un benden "Power of attorney documentation" beklediğini söylediler.Bu belgeyi arattığımda forumda 2013 yılında yazılmış bir yazıda buldum forumda.

"
    Paketiniz UPS ile geldiyse eğer aşağıdaki adresten Yetki belgesini indirip çıktı alın. Daha sonra belgeyi doldurup taratarak verdiğim adreslere mail atın.
    Awb No kısmına takip numaranızı yazacaksınız. Kimlik fotokopisi yada başka bir evrak gerekmiyor.

Yetki belgesi örneği
    https://www.dropbox.com...1%20%C3%96rne%C4%9Fi.pdf

sgurcay@ups.com

crmturkiye@ups.com"

Bu bilgiler ve belge hala geçerli midir bilgisi olan var mı ?

• AV1200 powerline ı olmayan kalmasın

https://www.amazon.de/gp/product/B00SWI2UUK/ref=ox_sc_act_title_2?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF

52, küsur euroya düşüyor vergi kesildikten sonra. Kargo beleş.
    220 volt daha ne istiyonuz?

tp link av1200 tek port, bir çift powerline. alın beni alın beni diye ateş ediyor.
  • https://www.amazon.de/Columbia-Herren-II-Trekking-Wanderschuhe/dp/B01851258U/ref=sr_1_4?ie=UTF8&qid=1481292991&sr=8-4&keywords=columbia&th=1&psc=1
    merhaba dün bu ayakkabının 42.5 numarası 49€ idi ancak stokta yoktu 26 aralıkda stoğa girer yazıyordu neyse yarın alırım dedim fakat sabah baktım ki 80-90€ olmuş. Ancak satıcısı amazon değil CAMPZ diye bir satıcı. Ben 42.5 numnarasını amazondan nasıl sipariş edebilirim? 26 aralıkta stoğa girecek yazan yer çıkmıyor artık numarayı seçtiğimde direkt olarak başka satıcıya yönlendiriyor. Yani şuan 49€ ya ayakkabıyı alayım da 1 ay sonra gelsin kafasındayım. Yardımcı olur musunuz?

• Hocam bende aerocool p7 c1 siparisi gectim kasa ulastiysa eline fotograflarini foruma eklermisin ve de kasanin ozelliklerinden biraz bahsedermisin aldigina pisman gibisin umarim yaniliyorumdur cunku parami cekmisler iptal edemicem kotuyse. :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • RAM ve M.2 ssd bekleyen arkadaşlara kötü haber,
    Ram ve SSD fiyatlarında bir miktar artış olacakmış, indirim bekleyen arkadaşlar, akıllarında bir parça varsa alsınlar düşüncesindeyim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: FearFromHe

quote:

Orijinalden alıntı: Turkforce

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SirCourage

quote:

Herkese merhaba bugun ssdim geldi kargolanmasını hiç beğenmedim,insan bi kopuk koyar zarfın içine koyup yollamıslar,bu cıhaz yollarda zarar görmezmi bu şekilde amazon.de den memnun kalmadım şahsen

SSD'ler Kutulu oyunlar HDD'ler genelde o şekilde teslim ediliyor.. 2 ssd 1 hdd 4 oyun o şekilde geldi hiçbirinde sıkıntı yok kutulu gelmesini istiyorsanız yanına kulaklık vs alın birlikte yollatın

Hocam insan içine patpat naylonlardna koyar en azından,amazon.comdan aldığım zippo çakmak bile oyle gelıyor

SSD'nin nasıl bir zarar görebileceğini düşünüyorsunuz?
    Amazonun ekibi yılda milyonlarca gönderim yapıyor biz daha iyi biliyoruz değil mi?

Bilmediğin belli malesef bilinçlenmen lazım

Senin ömründe göremeyeceğin kadar çok bilgisayar - parçaları vs. gördüm.
    Toplumun büyük çoğunluğunun sahip olduğu bilgisiz ve ilgisiz olup cahil özgüvenine sahip olmak forumu gereksiz mesajlarınızla dolduruyor.
    Kargoda bugüne kadar alınan ürünlerden kaçı zarar görmüş diye sorsam bir elin parmağı kadar çıkmayacak.

• Powerline genel olarak nerelerde kullaniliyor. Merak acisindan soruyorum. Normal bir priz gibi duruyor 50 kusur yüro vermeye deger bisey mi :)

• Arkadaşlar şu Columbia Herren North Plains Ii Wp Mid Trekking-& Wanderschuhe ayakkabıdan almayı düşünüyorum converse 43 new balance'da ise 44.5 giyiyorum sizce hangi numaradan almalıyım bu ayakkabıyı kullanan var mı? memnun mu?

http://www.amazon.de/Columbia-Herren-II-Trekking-Wanderschuhe/dp/B0185128FU/ref=sr_1_1?s=shoes&amp;ie=UTF8&amp;qid=1481273843&amp;tag=_02-21&amp;sr=1-1&amp;keywords=Columbia+Herren+North+Plains

• quote:

quote:

BF ps4 slim alan arkadaşların ps4leri ulaştı mı acaba? Black friday zamanında Amazon.de üzerinden ps4 slim almıştım.Ürün kargoya verildi TR ye 1 aralıkta giriş yaptı ama hala gümrükte bekliyor. Satıcı amazon olduğundan dolayı vergisi ile birlikte almıştım amazonun gümrük işlerini halletmesi gerek diye biliyorum ayrıca benle hala iletişime geçilmedi mail/telefon aracılığı ile.

Amazona ticket atmıştım Cevap olarak UPS 'un benden "Power of attorney documentation" beklediğini söylediler.Bu belgeyi arattığımda forumda 2013 yılında yazılmış bir yazıda buldum forumda.

"
    Paketiniz UPS ile geldiyse eğer aşağıdaki adresten Yetki belgesini indirip çıktı alın. Daha sonra belgeyi doldurup taratarak verdiğim adreslere mail atın.
    Awb No kısmına takip numaranızı yazacaksınız. Kimlik fotokopisi yada başka bir evrak gerekmiyor.

Yetki belgesi örneği

sgurcay@ups.com

crmturkiye@ups.com"

Konu içerisinde de verilmişti diye hatırlıyorum.
    Telefonla ulaşıp isterseniz mail adresinize gönderirler.

• quote:

Orijinalden alıntı: EgeArsln.EA

Şu ürünü alan var mı?Memnun musunuz?
    https://www.amazon.de/gp/product/B00EY7F8N4/ref=ox_sc_sfl_title_2?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF

bu nedir abi yaa :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Musty28

DEWALT DC970K-2 18-Volt Compact Drill/Driver Kit (Şarjlı Matkap )($69.00 + $21.01)

https://www.amazon.com/DEWALT-DC970K-2-18-Volt-Compact-Driver/dp/B002RLR0EY/ref=pd_rhf_gw_p_img_4?_encoding=UTF8&psc=1&refRID=YD3EE5T146N8AB004T7R

yaramaz nikel pilli

• sametcitak kullanıcısına yanıt
    Müzik kapalıyken ve cihaz açıkken sesi duymamak mümkün değil sürekli var hocam. Sizde ara ara mı oluyor çok garip ? Göndermek çok uzun süreç. Ürün onlara uşalacak da onlar bana parayı yatıracak da ohoo...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa.savranguler

Puma kervanına bende kaltıldım
    https://www.amazon.de/g...ages00?ie=UTF8&psc=1

Hayırlı olsun, seçimler güzel. Puma kervanına katılmayan kalmasın bence her eve lazım bu fiyatlara :))

• quote:

Orijinalden alıntı: Turkforce

quote:

quote:

"

Yetki belgesi örneği

sgurcay@ups.com

crmturkiye@ups.com"

Konu içerisinde de verilmişti diye hatırlıyorum.
    Telefonla ulaşıp isterseniz mail adresinize gönderirler.

Teşekkürler dediğiniz gibi ana konunun altındada varmış.Eski konularda arkadaşlar belgeye imza atmadan pdf üzerinden gerekli yerleri yollamamızın yeterli olduğunu söylüyordu hala öyle mi yoksa çıktı alıp imza atmam gerekli midir belge için?Birde bu işlemlerin extra ücreti olacak mı acaba ups gümrükle ilgilenmesinden dolayı.

• sorix kullanıcısına yanıt
    Ben genelde 43-43.5 giyiyorum. Kalın çorapla çok sıktı ayağımı. İnce çorapla oldu bu sefer daha az rahatsız etti. Ama skechers 43 den çok daha dar. Başka bir arkadaşa verdim o da 43 giyiyormuş. Hafif sıkıyor dedi ön tarafın yanlarından onda da 43.5 numara. Ben en az 44 öneririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VR_27 -- 9 Aralık 2016; 17:35:3 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TRespecT

Yapikredi gerçekten çok saçma bi sisteme sahip. Amazonun çektiği 1€ tutarlar hala yatmadı. Aliexpresten urun iadesi parası onaylandı 10 günü geçti hala kartıma yatmadı. Amazon ürün iadesi hala yatmadı. Hem amazon hem Aliexpress geri ödemeyi gerçekleştirdik diyor. Yapikredi mi Allah korusun

Yapi kredi basimizin belasi heralde. Aynisi benimde basima geldi ve belkide en yuksek doviz kurunu yapikredi aliyor. Hesap ediyorum bi urunde 180 tl olmasi gerekiyor hadi kusuratla 183e kadar yolu var diyorum. Yapi kredi 187.188 cekiyor.

Bu ay yada gelecek ay kapattiracagim karti.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cannondale

quote:

Orijinalden alıntı: homebird

SAHTEKAR AMAZON!

Bugün mail atmışlar "sipariş verdiğiniz ssd ye yanlış fiyat söylemişiz" diyorlar. Sanki o fiyat, günlerce sitede durmamış gibi numara çekiyorlar. Bende "512 gb M.2 ssd , 68 euro nasıl olacak, valla adamlara helal olsun" diyorum saf saf. Amazon güvenilir dedik o da attı kazığı.Şerefsizler satmayacakları mala anormal düşük fiyat koyup insanları beklenti içinde bırakıyorlar.
    Güvenilir bir amazon kaldı, diyorduk. O da üç kağıtçı çıktı. Birde utanmadan "Sizin maddi bir kaybınız olmayacak" diyorlar. Ha bi de o olsaydı bari. İlk işim kayıtlı sanal kredi kartımı iptal etmek oldu. Ne olur ne olmaz.

Bence şikayet edelim Türkiye ye gönderim yapmasınlar oldu olacak, almanyadaki fiyatından daha ucuza ürün alıyoruz(vergisiz) kargoda ücretsiz hemde, arkalarını dönsün istiyorsunuz, ama bi siparişi keserler hepsiburada gibi firmalara arkamizi döneriz sonra, haddimizi bilecez, 3. Dünya ülkesiyiz, hiçbirşey uretmiyoruz anca tuketiyoruz.

Yalancıları haklı çıkardın ya helal olsun. Ev sahibi suçlu hırsızın suçu yok. Tek suçumuz fiyata bakıp sipariş vermek değil mi? Tabi, Kargo bedava ve uygun fiyattan mal satıyorlar, müşteriyi aldatmaya hakları var. Mantığa bak!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi homebird -- 9 Aralık 2016; 17:40:43 >

• Arkadaşlar ürün Aramex ile istanbula kadar geldi.Bu aşamada ne yapmalıyım aramexê mail attı mgeri dönüş olmadı.AMazon.com şu maili atmış tercümesi nedir?Yardım lütfen

We're writing about the order # 103-5649524-9xxxxxxxxx

As per customs regulations, the carrier needs the recipient's . Please add it to the recipient’s address during checkout or by visiting "Your Account" and clicking "Manage Address Book" under the Address Book heading.
  • 
Sayfa: önceki 90439044904590469047
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.