Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı
258.506
Cevap
3.113
Favori
13.046.581
Tıklama
Giriş
      256 Mesaj
      08 Aralık 2016 17:52:27
      adata ssd ler iptal oldu gecmıs olsun :(
      |
      |

Monster Tulpar t7 v2.2
      intel i7 4710 2.5 ghz
      nvidia gtx 880 8 gb 256 bit
      16 gb ram
    • Yüzbaşı
      786 Mesaj
      08 Aralık 2016 17:52:58
      Aynı mail bana da geldi. Banlanana kadar hakkımı aramayı düşünüyorum. Üç hafta bekletip iptal etmek nedir ?

Edit : Bir tane almıştım. Zaten satmak için hiçbir şey almadım bugüne kadar amazondan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samsunum55 -- 8 Aralık 2016; 17:54:33 >

Ukuleleee!!!
    • Binbaşı
      1015 Mesaj
      08 Aralık 2016 17:53:29

Aynen öyle...
      |
      |
      samsunum55 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Punch first, ask questions while punching.
    • Yarbay
      4928 Mesaj
      08 Aralık 2016 17:53:32
      Hayır o kadar kişiye yollanacak dendi.Neyin saçmalığı oluyor bu şimdi?1 Tane aldık zaten onu da yollamıyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Teğmen
      105 Mesaj
      08 Aralık 2016 17:53:53
      Bu ne saçma bişey böyle yaa...
      |
      |

• Binbaşı
      1271 Mesaj
      08 Aralık 2016 17:54:28
      quote:

Orijinalden alıntı: apollo_aa

350$ altına düşsün bende alacağım büyük ihtimal. Monitör de beğenmediğiniz bir nokta var mı? Ps4 ile deneme şansınız oldu mu?

ps4 bende olmadığı için deneyemedim. türkçe menüsü yok. başka bir eksisini görmedim. kişisel olarak 27" benim düşündüğümden büyük olduğu için halen alışamadım.. oldukça garipsiyorum.. 21,5 tan 27 inç ekrana geçmek geçiş pek iyi fikir değilmiş.. hızlı dpı özelliği olan mouse kullanmak gerekiyor bende ki 1600 DPI lık mouse ile bu monitörü kullanmak yoruyor.. aslında monitör beklentimin üstünde.. ama gerçekten iş 27" olayına gelince bence düşünülmesi gerekiyor..
      |
      |

EVGA 1080ti FTW3 / İntel i7 6700k / Asus z270 a prime / AOC U3277PWQU /Gskill TridentZ 3200 (4*8)Memory/ Phanteks Eclipse P400 Midi Siyah/ Enermax ELC-LMR240-BS Liqmax /Logitech G502 Proteus/ SteelSeries QcK Gaming fare pad / Logitech Z333 multimedya hoparlör / Corsair Raptor Gaming Klavye k30 / Samsung 970 EVO M.2 NVMe 1 Tb / Seagate 4TB BarraCuda/EVGA SuperNOVA 750 G3
    • Yüzbaşı
      678 Mesaj
      08 Aralık 2016 17:54:37
      Yazıldı mı bilmiyorum ama Adata SSD'leri iptal ediyorlar. Benimkini etmişler aşağıdaki yazı ile:

"Guten Tag,

wir haben eine wichtige Information zu Ihrer aktuellen Bestellung 304-9722879-9531542.

Sie hatten bei uns folgende(n) Artikel bestellt:

ADATA XPG SX8000 512GB PCIe Gen3x4 M.2 2280 3D NAND 1000MB/s Lesen rasend schnell Solid State Drive für Ultrabooks, Gaming Notebooks, und Desktop-PCs (ASX8000NP-512GM-C)

Der Artikel wurde von uns auf der Website irrtümlich mit einem falschen Preis ausgezeichnet. Wir mussten ihn daher aus Ihrer Bestellung stornieren. Selbstverständlich wird er Ihnen nicht in Rechnung gestellt.

Wir bitten um Ihr Verständnis - vielleicht haben Sie sich ja schon selbst über den ungewöhnlichen Preis gewundert.

Laut unseren AGB kommt der Kaufvertrag über ein Produkt immer erst mit Absenden der Versandbestätigungs-E-Mail zustande. Hilfsweise erklären wir jedoch die Anfechtung wegen Irrtums.

Bitte entschuldigen Sie den Fehler, den wir mittlerweile korrigiert haben.

Wir danken für Ihr Verständnis.

(Dies ist eine automatisch versendete E-Mail. Bitte antworten Sie nicht auf dieses Schreiben, da die E-Mail-Adresse nur zum Versenden, nicht aber zum Empfang von E-Mails eingerichtet ist.)

Freundliche Grüße"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdarix -- 8 Aralık 2016; 17:55:7 >

Asus Maximus VIII Ranger Z170||Intel i7-6700K ||Corsair Vengeance LPX 16Gb 3000mhz DDR4||Samsung 960Evo 250Gb & 850 Evo 250Gb SSD||EVGA GeForce GTX 1060 3GB SC GAMING, ACX 2.0 ||27" BenQ LED||Corsair Hydro H100i v2||Corsair Obsidian 650D||Noctua NF-F12 PWM 1500rpmx2 , NF-P14s redux-1200x1 , NF-S12B redux-1200 PWM||EVGA 750GQ PSU||Creative Sound Blaster Zx

• Teğmen
      118 Mesaj
      08 Aralık 2016 17:54:44
      26sında aldığım FIFA 17 biraz önce elime geçti,117 liraya mal oldu =)

|
      |
    • Yüzbaşı
      888 Mesaj
      08 Aralık 2016 17:55:22
      Bu arada adata siparişi siparişlerim sayfasında görünmüyor tamamen sistemden kaldırmışlar.

İptal edilenlere de baktım yok.
      |
      |

• Yarbay
      22629 Mesaj
      08 Aralık 2016 17:56:17
      Adatalar iptal, geçmiş olsun.
      |
      |
    • Binbaşı
      1271 Mesaj
      08 Aralık 2016 17:56:43
      quote:

Orijinalden alıntı: ferrotello

Amazonda başkasının kredi kartıyla alışveriş yapamıyoruz, değil mi. Bir de bankamatik kartı ile alışveriş mümkün değildi dimi??

başkasının kartıyla alışveriş yaparsanız hesabınız direk kapatılır..

EVGA 1080ti FTW3 / İntel i7 6700k / Asus z270 a prime / AOC U3277PWQU /Gskill TridentZ 3200 (4*8)Memory/ Phanteks Eclipse P400 Midi Siyah/ Enermax ELC-LMR240-BS Liqmax /Logitech G502 Proteus/ SteelSeries QcK Gaming fare pad / Logitech Z333 multimedya hoparlör / Corsair Raptor Gaming Klavye k30 / Samsung 970 EVO M.2 NVMe 1 Tb / Seagate 4TB BarraCuda/EVGA SuperNOVA 750 G3
    • Yüzbaşı
      628 Mesaj
      08 Aralık 2016 17:57:36
      quote:

Orijinalden alıntı: serdarix

Yazıldı mı bilmiyorum ama Adata SSD'leri iptal ediyorlar. Benimkini etmişler aşağıdaki yazı ile:

"Guten Tag,

wir haben eine wichtige Information zu Ihrer aktuellen Bestellung 304-9722879-9531542.

Sie hatten bei uns folgende(n) Artikel bestellt:

ADATA XPG SX8000 512GB PCIe Gen3x4 M.2 2280 3D NAND 1000MB/s Lesen rasend schnell Solid State Drive für Ultrabooks, Gaming Notebooks, und Desktop-PCs (ASX8000NP-512GM-C)

Der Artikel wurde von uns auf der Website irrtümlich mit einem falschen Preis ausgezeichnet. Wir mussten ihn daher aus Ihrer Bestellung stornieren. Selbstverständlich wird er Ihnen nicht in Rechnung gestellt.

Wir bitten um Ihr Verständnis - vielleicht haben Sie sich ja schon selbst über den ungewöhnlichen Preis gewundert.

Laut unseren AGB kommt der Kaufvertrag über ein Produkt immer erst mit Absenden der Versandbestätigungs-E-Mail zustande. Hilfsweise erklären wir jedoch die Anfechtung wegen Irrtums.

Bitte entschuldigen Sie den Fehler, den wir mittlerweile korrigiert haben.

Wir danken für Ihr Verständnis.

(Dies ist eine automatisch versendete E-Mail. Bitte antworten Sie nicht auf dieses Schreiben, da die E-Mail-Adresse nur zum Versenden, nicht aber zum Empfang von E-Mails eingerichtet ist.)

Freundliche Grüße"

benimkide iptal kendi yaptıkları mallığın biletini yine kullanıcıya kesiyorlar madem hatalı bir fiyat girdin tamam, ondan sonra o hatalı fiyatı birdaha aşağı çekmek nedir ? birde millete bunları göndericez deyip şimdi iptal etmek ne alaka

• Teğmen
      199 Mesaj
      08 Aralık 2016 17:58:08

Haklısınız abartıldığını düşünmüştüm, değilmiş. Bundan önce steelseries 200 kullanıyordum. O çok rahattı, o yüzden rahata alışmıştım. Neyse böylesi de iyi oluyor. Sayesinde ara vermek zorunda kalıyorum. :)
      |
      |
      MrCooL_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      2382 Mesaj
      08 Aralık 2016 17:59:04
      İptal ediyorsanız bari €5-10 çek verin. amazon.de çok cimri çıktı.
      |
      |
    • Çavuş
      59 Mesaj
      08 Aralık 2016 17:59:07

İptal sebepleri ise komik: fiyatta bir hata olmuş, bu şekilde olmasını istemezdik, özür dileyerek iptal etmek zorundayız vs vs.. Hatalı olması bizi alakadar ediyor mu gerçekten anlayamıyorum.

Bir tane kendi kullanımım için 512gb olandan sipariş edip 3 hafta boyunca beklemiştim. Bu konuda nasıl bir aksiyon alınabilir? Yol izlenebilir mi? Şu anda iptal edildiği için öteki black friday kampanyalarından alabilirdim ama onları da kaçırmış oldum. Gerçekten tüketici açısından çok sıkıntılı bir durum.
      |
      |
      serdarix kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1784 Mesaj
      08 Aralık 2016 17:59:33
      Benim Adata SSD'de patladı göndermiyorlar herkese aynı mail geldi galiba
      |
      |

Xbox One Gamertag:xBourneGamerx
    • Yarbay
      3845 Mesaj
      08 Aralık 2016 18:00:11
      Banada adata iptali geldi
      |
      |

• Çavuş
      91 Mesaj
      08 Aralık 2016 18:01:01

hocam çok teşekkürler 6 gündür bekliyordu bende hiç araştırmamıştım
      |
      |
      No Way Out kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      199 Mesaj
      08 Aralık 2016 18:01:55
      arkadaşlar daha önceden vermiş olduğum siparişleri iptal ettim. Bugün bu siparişi gördüm. Ama gel gör ki tek tek iptal etmek gerekiyormuş. Bu üründe dağıtıma çıkmış. iade talebinde bulundum. Ürün bana gelmeden geri gider mi amazon a ? Yardımlarınız içim teşekkürler...

|
      |

• Binbaşı
      1549 Mesaj
      08 Aralık 2016 18:02:25
      Böyle devam ederse adamlar toptan kapatıcak Türkiye gönderimini.
      |
      |

Dün sultanlara taptığı zannolunan bu millet, milli mevcudiyetini tehlikede görünce bir kumandanın emri altına girmiş, hayatını ortaya atarak istiklalini ve istikbalini kazanmıştır.''İstiklâl ve Cumhuriyetine kastedecek düşmanlar, bütün dünyada emsali görülmemiş bir galibiyetin mümessili olabilirler. Cebren ve hile ile aziz vatanın, bütün kaleleri zaptedilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir. Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir.'' kısmına geçtik
    Hızlı Cevap

Reklamlar
Paykasa
nice türkiye
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
1,594
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.