Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (8779. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
21 Misafir - 21 Masaüstü
5 sn
260.707
Cevap
2.701
Favori
13.892.158
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 87778778877987808781
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ps4 slim teslim edildi 2 saat önce makine sıkıntısız bekleyenler içiniz rahat olsun ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wasiyet

Ps4 slim teslim edildi 2 saat önce makine sıkıntısız bekleyenler içiniz rahat olsun ;)

Hangi tarihte almıştınız?

• Lauren Cohan kullanıcısına yanıt
    Parcelden bakın

Sabah İstanbul a gelen ürün 2 saat önce ups tarafından evime getirildi. Normalde pts yurtiçi getiriyordu ilk kez ups getirdi yavaş kargoda

Almanyadan aldığımız ps4 hala gümrükte

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: coupe96

quote:

Orijinalden alıntı: ElPoderoso

quote:

Orijinalden alıntı: nightsniffer

Kahve makinesi artı mikrodalga fırın.

Amazon fiyatı= 85 Euro/310 Tl
    TR fiyatı= 800 TL. Muazzam...
    TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

Hayırlı olsun kahve makinesinin aynısı bana dün geldi. Ben bir de yanına Severin marka süt köpürtücü ısmarladım, artık onu bekliyorum.

Süt köpürtme için tchibo gayret uygundu aslında,140t civarına satıyor severin ile aynı makineyi.

Tchibo'ların temizliği zor. Severin'i makineye at yıkansın.

https://www.amazon.de/gp/product/B0043WC0W2

• Benim bu ay cok siparisim oldu. 30 u gecti herhalde. Artik gelen kucuk paketler bile gumrukleniyor. İnsallah amazondan vergi istemiyolardirp. Pts'ye sordum bilgi veremiyoruz dedi

• amazon.de girmeme kararı sonuna kadar doğru karar...
    Son 10 günümün özeti bu smile :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maestro

Bir dönem media markt satıyordu bu markanın prizlerini. Yaklaşık 10 sene önce almıştım 2 farklı modelini. Kaliteli ve güvenli olduğu her yerinden belli oluyor gerçekten. Güzel tercih güle güle kullanın

Teşekkür ederim :)
  • Jack Wolfskin 45 numara ayakkabı alıp aynı fiyattan satmak isteyen bana pm atabilir.
    Benim aldıklarım 45,5 numara bana büyük geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: helll_599

hacı senin sistemi gördükce 5 dk saygı duruşunda duruyorum hep okuyasım geliyor bu ne yahu böyle ateş ediyo resmen

Sağol hocam. Bir ara şu andaki halini ekleyeyim bari. Biraz değiştirdim sistemi. :)
  • HATUKAY kullanıcısına yanıt
    Amazon.com nasıl havadan 48 $ yatırdı acaba hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: HATUKAY

Garanti bankasini aradim amazonla goruseceksiniz dedi cekimi onlar yapiyo dedi.hakli. kart garanti karti olsada cekimi amazon yapiyo kac eu gosterdiler biz bilmiyoru goremiyoruz bil3.dedi sadece cekilen tl tutari goruyoruz dedi.neyse ben amazon.de yukleneyim biraz daha

Dostum konuyu meşgul etme. Sana zaten cevap verildi. Burası Müşteri Hizmetleri konusu değil.

Amazon da total rakam neyse o çekilir. Banka da bu miktarı kendi kurunu kullanarak TL ye çevirir hesabından çeker. Ne alaka Amazon a yüklenmek? Bankanın ve kendi hatanı Amazon a yüklüyorsun. Burada sürekli söylüyoruz banka kurunu kontrol edin, şu şu bankalar dehşet kur çekiyor diyoruz. Okumuyorsunuz etmiyorsunuz üstüne özel ilgi bekliyorsunuz ve bunun üstüne cevap verilmesine rağmen hala aynı şeyler.

• Dolar ve euro artmış yine konu yakında kapanir. Amazon indiriyor , tl değer kaybediyor biz yerimizde sayiyoruz.

• Geçen hafta verdiğim audio technica ath-m50x bugün geldi. Arkadaşlar kulaklık ciddi çok kaliteli daha önce bir kulaklığa bu kadar para vermemiştim ama kalitesini hissettiriyor. Sahnesi gayet geniş enstrümanları da ayrı ayrı seçebiliyorsunuz. Bir de burn-in olduktan sonra bakmak lazım tabii bu haliyle bile tatmin etti.

Laptopdan kullanıyorum iyi bir ses kartıyla çok daha güzel bir sonuç verecektir. Kulaklık amfisiyle de yakında deneyeceğim. İndirimi paylaşan arkadaşlara teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xEthjeh

Arkadaşlar selamlar, amazon.com'dan Blu-Ray film almayı düşünüyorum da muhtemelen Türkçe alt yazı seçenekleri olmayacaktır değil mi ? Bölge sorunu olupta filmi oynatamama sıkıntısı yaşar mıyım ? Playstation 4'te oynatmayı dişünüyorum şuan için.

Bir diğer sorum amazonda satılan filmlerde altyazı- dublaj vs olup olmadığını nasıl kontrol edebilirim ? Amazon.de veya co.uk'tan alınan filmlerde Avrupa amazon olduğundan ötürü altyazı var mıdır ?

amazon.com yani Amazon Amerika'dan Bluray film alma. Orada satilan filmlerin cogunda bolge kilidi var. Amazon Almanya'da satilan binlerce DVD ve Bluray filmde Turkce dublaj veya altyazi var. Almanya ile Turkiye ayni bolgede oldugu icin satin aldigin filmleri PS4'te izleyebilirsin (Konsol PAL ise).

Daha detayli bilgi icin Bluray konusunu okuyabilirsin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaşlar siparişim iç gündür bu şekilde:http://prntscr.com/degcak

sorun mu var ups sistemlerinde _?
  • wasiyet kullanıcısına yanıt
    Herkes ps4 almiş ne kadar düştü fiyati ? ve .com 'danmı .de denmi aldiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkerkara

Arkadaşlar yetki belgesi istedi ups bu palet şnorkel gözlük için faturasıda bu sizce gümrükten masraf mı çıkartırlar bu fatura için? eğer çıkartırlarsa kabul etmeyip iade etme şansım var mı gümrükten doğru almadan

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

Hiç korkmayın hocam. Amazon hallediyor hepsini. Ayrı bir masraf yapmayacaksınız siz. Lakin şöyle bir durum var. Satıcı Amazon.com'du değil mi.

• quote:

Orijinalden alıntı: allaturca89

quote:

Orijinalden alıntı: wasiyet

Ps4 slim teslim edildi 2 saat önce makine sıkıntısız bekleyenler içiniz rahat olsun ;)

Hangi tarihte almıştınız?

25 kasım saat 17:00 da hocam

• berkaynit B kullanıcısına yanıt
    720 lira.

• berkaynit B kullanıcısına yanıt
    196€ dan aldılar hocam almanyadan ben kaçırdım maalesef
  • 
Sayfa: önceki 87778778877987808781
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.