Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (8775. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
260.707
Cevap
2.701
Favori
13.892.009
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 87738774877587768777
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba Arkadaşlar, içinizde alışverişleri encard ile yapan varmı. Ben bir ürünü göndermeye hazırlanıyor halindeyken iptal ettim ama para hesaptan hemen çekilmiş. Müşteri hizmetlerine yazdım, gönderilmeyen ürünün parası çekilmez falan diyor. Bu durumda ne yapmak lazım? Teşekkürler.
  • cohannan kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim yardım için. Her ikisine de bakıyorum.
  • nightsniffer kullanıcısına yanıt
    Hallett evet provizyon.olayi dedgn gini gec cekmis gift almistim onun parasiymis asil amazon.de de basima geleni.oku.o daha bomba :) gercek ve donusu yok siparis iptalinden baska ama etmedim. Bu arada deneme cekilem 1dolar bile hata 1 ayfir acik provizyinda iadede yapilmadi beklio :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2Shakur

Arkadaşlar ürünlerim 3 gündür Edisonda çakıldı, fikri olan var mı acaba? Daha önceki ürünlerim de böyle bir durumla karşılaşmamıştım.

benim bir ürünüm aynı şekilde hala beklemede. teslim tarihi 15aralık olarak gözüktüğü için çok sorun etmedim. yalnız şöyle birşey var amazonun verdiği kargo takip numarasını pts de aratınca böyle bir kayıt yok diyor. beklemeye devam, amazon mağdur etmez kimseyi eminim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Josh -- 2 Aralık 2016; 14:59:57 >
  • Arkadaşlar lütfen kargo sormayın durmadan, ürün ve indirimleri tartışalım. Anlıyorum herkes sabırsızlanıyor ama gelecek işte darlamayın insanları.

• quote:

Orijinalden alıntı: ErayKucuk

Colombia botların su gecirmeme özelliğini test eden varmı?

Ben test ettim hafta içinde iki gündür istanbulda yağan sağanakta su birikintilerine girdim bir gram su geçirmedi sağlam bot ve hafif ben beğendim tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: 2Shakur

Arkadaşlar ürünlerim 3 gündür Edisonda çakıldı, fikri olan var mı acaba? Daha önceki ürünlerim de böyle bir durumla karşılaşmamıştım.

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

Benim de aynı. 29'undan beri bekliyor.

• 2Shakur kullanıcısına yanıt
    bende de bir ürün 28'inden beri bekliyor kulaklık
    29'unda giren anakart falan geldi bende anlam veremiyorum sanki unutulmuş orda 4 gündür bekletiyorlar edison'da mail attım ama cevapta vermiyor i-parcell baya zamandır ne zaman soru sorsam. amazon ile iletişime geçmek lazım muhattap bulmak için ama onlarda tahmini tesliman gününü bekleyin der
  • quote:

Orijinalden alıntı: HATUKAY

Amazon.de son basima geleni okuyun 60eu da 60tl fazla g*tme girdi kadin.kur farki desede baska binsorun var cozemedi avrupa birligi arasinda uygulanan kur bilmem.ne vsbs zirvaladi.benim.indirimli aldigim gume gitti gerci tr fiyatindan hala cok cok ucuz ama olsun yazik 60tl zarar ettim.bence uyari yapin son basima geleni.okuyunda. sepette kur cevirisi yapsinlar valla suprizle karsilasirlar. Anasayfada tl olarak almayin desede benim onerim tl olarak alin.artik tl olarak alacam oncedende cewirtip aliodum sonradan siz ceviri yapmadan eu usd.alin deyince oyle yapiodum 220 tl yerine 281 tl cektiler cort oldum ceviri yapsam 228tl odeyecektim 8tl icin 60tl girdi şemsiye.amazon.de ilk.kazigini yedim.neyseki.amazon.com hesabima havadan 48$ yukledide zararim yok oyle dusunuyorum.

Sende başka bir olay var belli ki önce sakin ol sonra bankanı ara durumu anlatsınlar sana öğrendiklerinle Amazon yetkilileriyle TELEFON ile konuş mail ile değil.

• claswan kullanıcısına yanıt
    Alma bence cokda beles degil.eski.model.bunlar artik alinmaz bence bide artik 2+1 daha revacta

• quote:

Orijinalden alıntı: HATUKAY

Amazon.de son basima geleni okuyun 60eu da 60tl fazla g*tme girdi kadin.kur farki desede baska binsorun var cozemedi avrupa birligi arasinda uygulanan kur bilmem.ne vsbs zirvaladi.benim.indirimli aldigim gume gitti gerci tr fiyatindan hala cok cok ucuz ama olsun yazik 60tl zarar ettim.bence uyari yapin son basima geleni.okuyunda. sepette kur cevirisi yapsinlar valla suprizle karsilasirlar. Anasayfada tl olarak almayin desede benim onerim tl olarak alin.artik tl olarak alacam oncedende cewirtip aliodum sonradan siz ceviri yapmadan eu usd.alin deyince oyle yapiodum 220 tl yerine 281 tl cektiler cort oldum ceviri yapsam 228tl odeyecektim 8tl icin 60tl girdi şemsiye.amazon.de ilk.kazigini yedim.neyseki.amazon.com hesabima havadan 48$ yukledide zararim yok oyle dusunuyorum.

Hocam herkes uyariyor amazon uzerinden kur cevirmeyin, euro olarak ödeyin banka cevirsin diye. Siz arastirmamissiniz.

• claswan kullanıcısına yanıt
    hocam şöyle uzun yazıları alıntılama yapmadan cevapla derseniz daha iyi olur sayfa gereksiz uzuyor lütfen dikkat edelim sayfayı gereksiz doldurmamaya
  • Arkadaşlar selamlar, amazon.com'dan Blu-Ray film almayı düşünüyorum da muhtemelen Türkçe alt yazı seçenekleri olmayacaktır değil mi ? Bölge sorunu olupta filmi oynatamama sıkıntısı yaşar mıyım ? Playstation 4'te oynatmayı dişünüyorum şuan için.

Bir diğer sorum amazonda satılan filmlerde altyazı- dublaj vs olup olmadığını nasıl kontrol edebilirim ? Amazon.de veya co.uk'tan alınan filmlerde Avrupa amazon olduğundan ötürü altyazı var mıdır ?

• MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Son pişmanlık neye yarar olmadı yar
  • alykayhan kullanıcısına yanıt
    Z506 mi? Eski.model.o yaw alinmaz zaten cokda sicak bi fiyat degil bide 5+1 olayi bitti gibi 5+1 alacaksan z906 alavan gerisi hikaye 2+1 al onlar revacta ben z533 siparis ettim bf.kampandaydi 41eu suanda 70e yukseldi. Z506 alma eski o

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HATUKAY -- 2 Aralık 2016; 15:00:28 >
  • 28 kasımda .com'dan sipariş ettiğim 850 EVO SSD'yi biraz önce teslim aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi görkemöztürk -- 2 Aralık 2016; 15:5:13 >
  • Dolarla euro da uçmuş gitmiş; benim banka provizyonları da çekse bari fazla bekletmeden. Daha da yurtdışından kolay kolay bişey alınmaz.

• ya bu amazon com allah belasını versin. ta m10 ker fax çektim yine aynı mesajı atip duruyorlar.. lütfen biri yardım etsin..
    We could not confirm your information because your fax has insufficient information. You will not be able to access your account or place orders with us until we confirm your information.

Please send this information to our secure fax line:

-- A copy of your statement for the payment card that you used, including the billing address.
    -- The last two digits of the payment card.
    -- Your name, phone number, and email address.

You can find our fax number on the Amazon.com Help page:
  • quote:

Orijinalden alıntı: xEthjeh

Arkadaşlar selamlar, amazon.com'dan Blu-Ray film almayı düşünüyorum da muhtemelen Türkçe alt yazı seçenekleri olmayacaktır değil mi ? Bölge sorunu olupta filmi oynatamama sıkıntısı yaşar mıyım ? Playstation 4'te oynatmayı dişünüyorum şuan için.

Bir diğer sorum amazonda satılan filmlerde altyazı- dublaj vs olup olmadığını nasıl kontrol edebilirim ? Amazon.de veya co.uk'tan alınan filmlerde Avrupa amazon olduğundan ötürü altyazı var mıdır ?

.com dan değil .de den alınız bluray filmleri. türkçe altyazı mevcut olan bluray ve dvdlere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://www.amazon.de/s/ref=sr_ex_n_1?rh=n%3A284266%2Cp_6%3AA3JWKAKR8XB7XF%2Cp_n_feature_nine_browse-bin%3A5704042031&bbn=284266&ie=UTF8&qid=1479762133&lo=dvd

• 
Sayfa: önceki 87738774877587768777
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.