Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (8774. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
13 Misafir - 13 Masaüstü
5 sn
260.707
Cevap
2.701
Favori
13.892.185
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 87728773877487758776
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • amazon.de den 36 € ya kas tüyü yelek aldım. türkiye de en ucuz indirimli 289 tl ama ürün hala amazon stoğa girmemiş. yakında girecek diye siparişi aldı.
    yaklaşık 10 gün oldu.

bu durumda sipariş veren oldu mu acaba, bu süreden euro en az % 8 artti a..k

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: angelmanta

adata m.2 ssd'lerin ücreti karttan hala çekilmedi ve euro artmaya devam ediyor kartta açık provizyonda bekliyor. tehlikenin farkında mısınız :)

Göndermediler diyelim, karttan para çekmezlerse para olduğu gibi mi iade edilir yoksa euronun artışı size kâr mı sağlar?:)
  • xxlboy kullanıcısına yanıt
    Yok yok yapazlar sanalnkart bnmki para yukler oyle alirim alicami ama bu kez fazla yuklediydim :) 27$ gif almistim onu gec cekmisler simdi anladim gift demekki egitim die yaziyo kura cevirdim tamam 88 tl dogru. Bunu hallettimde sen sonradan yazdigima amazon.de de basima geleni oku saka gibi :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uygun fiyatlı m2 ssd var mı acaba?
  • angelmanta kullanıcısına yanıt
    hocam bekleyen işlemlere mi aldılar sizin parayı? bende herhangi bir aktivite yok henüz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bi tane de benden gelsin. Rayban Clubmaster Tortoise 54 Euro

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

https://www.amazon.de/gp/product/B00346VLGE/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Conixite -- 2 Aralık 2016; 14:45:51 >

• Ben de sonunda yetki belgesi istenenler kervanına katıldım. Ne yapıcam diye sormuycam korkmayın. Sadece yetki belgesi istenenler için androidde SignEasy denen bir uygulama var; öyle çıktı tekrar tarama filan uğraşmadan o uygulamayı kullanıp yollayabilirsiniz, belgeyi de wordden pdf yapıyor; profesyonel gözüken bir uygulama.
  • DXRacer kullanan arkadaşlar. Bende bu koltuğu aldım kurulumunu yaptım ama koltuk öne doğru eğiliyor. Sallanıyor bu durum normal mi?
  • xX.3B.Xx X kullanıcısına yanıt
    Evet hocam onun orjinal kutusu o incelemelere bakın amazon'da biryerleri seçmek ile alakası yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: pcwolf28

Arkadaşlar geçen gün nvidia watch dogs 2 kampanyası amazon.com alınan kartlar için geçerli mi diye sormuştum.
    Az önce mail attıktan sonra ufak bir araştırma yaptım nvidia da, cevap aşağı...

Bu almanya nvidia

Bu da amerika

Maile gelen cevap da hayır olacak yüksek ihtimalle.

Ben cevap vereyim hiç onlardan beklemeyin, hayır Amazon.com'dan alacağınız kartla hediye watch dogs 2 alamazsınız :)

• HATUKAY kullanıcısına yanıt
    Eğitim diye kesilebiliyor bazen sebebini bilmiyorum. Sebebi şu; Amazon parayı ürünleri kargoya verdikçe çekiyor. 100 USD'lik siparişinizin 22 USD'lik bir kısmını kargoya verdiğinde 22 USD çekiyor ve o da 75 tl olarak çekiliyor mesela. Provizyonda da işlemin bütün tutarı bekleyince sen sanıyorsun ki "Hem onu çekti hem bunu çekti."
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Amazon.de son basima geleni okuyun 60eu da 60tl fazla g*tme girdi kadin.kur farki desede baska binsorun var cozemedi avrupa birligi arasinda uygulanan kur bilmem.ne vsbs zirvaladi.benim.indirimli aldigim gume gitti gerci tr fiyatindan hala cok cok ucuz ama olsun yazik 60tl zarar ettim.bence uyari yapin son basima geleni.okuyunda. sepette kur cevirisi yapsinlar valla suprizle karsilasirlar. Anasayfada tl olarak almayin desede benim onerim tl olarak alin.artik tl olarak alacam oncedende cewirtip aliodum sonradan siz ceviri yapmadan eu usd.alin deyince oyle yapiodum 220 tl yerine 281 tl cektiler cort oldum ceviri yapsam 228tl odeyecektim 8tl icin 60tl girdi şemsiye.amazon.de ilk.kazigini yedim.neyseki.amazon.com hesabima havadan 48$ yukledide zararim yok oyle dusunuyorum.

• Beyler bugün kargom gelmiş evde bulamamışlar şubeye götürmüşler. Şimdi bu şubede kaç gün kalıyor kargolar? Yani ben 1 hafta bekleyip 1 hafta sonra almaya gitsem alabilir miyim?
  • Arkadaşlar ürünlerim 3 gündür Edisonda çakıldı, fikri olan var mı acaba? Daha önceki ürünlerim de böyle bir durumla karşılaşmamıştım.

• BeyazZenci01 kullanıcısına yanıt
    Yılbaşı fırsatlarında ds Bf'deki gibi fiyatlar görür müyüz? Özellikle mont ve bot özelinde soruyorum.

• Meniz kullanıcısına yanıt
    Cevap için sağolun nvidia sitesinden görmüş oldum gelmeyeceğini:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: KarBeyazi_M

ARkadaşlar böyle bir uyarı aldım ne yapmam gerekiyor yardımcı olabilir misinz ACİLL... TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

Size mail gelmiş olması lazım kargo firmasından
  • emre6128 kullanıcısına yanıt
    Bana da aynısı oldu 70 euroluk ürüne 80 euro denmiş en azından ups öyle diyor.
    Amazon.de deki bizim türklere göre ise öyle birşeyin olma ihtimali yokmuş
    Biraz sürer 3-4 gün diyorlar bende 2 gün sürdü ama evrağı gönderdikten sonra.
    Yoksa gümrüğe girişi 26'sı idi bana gelişi 2 aralık oldu 6 güne geldi toplamda.
    Almanyadan istanbula gelişi ups ile 1 gün sürmüş gümrükten bana gelişi 6 gün
  • 
Sayfa: önceki 87728773877487758776
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.