Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (8236. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
260.707
Cevap
2.701
Favori
13.892.151
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 82348235823682378238
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    çok sağol bilgilendirmen için hocam ya valla cevap verecek forumdaş da azaldı bugünlerde herkes bişey kapma telaşında olunca böle oluyo tabi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • freestyler_07 kullanıcısına yanıt
    ben Skechers giymedim daha önce ama ne kadar rahat olduğunu okudum. Evvela mağazaya gidip kalıplara göre numaramı belirlemeli miyim? Yoksa si de A4'e çıktı alıp ayak ölçünüzü öyle mi belirlediniz?

İşi çözmüşsünüz, o zaman hangi satıcıdan alınması gerektiğine vakıfsınızdır. Rahatlık ve tip olarak düzgün kışlık ayakkabı bakıyorum ama yardımcı olursan çok sevinirim.
  • Fatih54102 F kullanıcısına yanıt
    ath 50x oyun kulaklıgı değil zaten, studio-dj kulaklıgı, ben bu sabah aldım bunu fakat almadan önce sae de ses mühendisligi okuyan arkadaşımı ziyarete gittigimde ögrencilere çoğuna bundan verdiklerini gördüm, gönlüm sennheiser hd 25 den yanaydı ama ath 50x de gayet güzel bir kulaklık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: musaulker

İyi akşamlar arkadaşlar,

Amazon.de üzerinde şöyle bir laptopa denk geldim:

https://www.amazon.de/gp/product/B01M26A6BG/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF

HP 15 – BA040NG (Y0 W42EA) 15.6 inch HD LAPTOP (AMD Quad-Core E2 7110, 4GB RAM, 128GB SSD, AMD Radeon R2, FreeDOS 2.0/Black

Özellikleri:
    AMD Quad Core E2 7110 (1.8 GHz, 2 MB cache); AMD Radeon R2
    Features: laptop 15 inch with: HD BrightView Screen, WLED backlight, DTS Studio Sound with 2 speakers, HD Webcam, DVD Writer, HP Lounge (Unlimited access to music)
    Battery: Li-ion Battery, 4 Cells, combined with 41 Wh, connections: 1 HDMI; 1 x Earphone/Microphone, 2x USB 2.0, 1x USB 3.0, 1 RJ-45, 1 SD card reader for your media of different formats
    Manufacturer's warranty: 1 year years when fulfilled by Amazon. In the event that this product is sold and dispatched by a private seller The respective seller's own terms and conditions apply.
    Box contents: HP 15 – BA040NG (Y0 W42EA) 39.6 cm (15.6 inch) in black

Sizce nasıl alınır mı değer mi?

720 TL'ye geliyor herşey dahil.

Temel günlük internet vb. kullanım için? SSD'si var :)

Biliyorum çok ciddi bir konfigurasyon değil ama çok da berbatsa hiç bulaşmayım :D

• quote:

Orijinalden alıntı: PanikAtak

Problem yok alcaksan devam edebilirsin işlemine;

Sipariş Özeti
    Ürünler : EUR 78,78
    Posta ve Paketleme Ücreti: EUR 0,00
    Toplam: EUR 95,47
    Promosyon Uygulandı: -EUR 5,79
    İthalat Ücreti Depozitosu EUR 16,69
    Sipariş Toplamı: EUR 89,68

Hocam nasıl problem yok 72 euroluk vergi dilimine girmeyen ürün niye 78 euro olup vergi dilimine giriyor sonrada sözde 5 euro promosyon uyguluyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: VoLVoXxX99

quote:

Orijinalden alıntı: volcanic78

geçenlerde termos bardak paylaşılıyordu bol bol. birisi linkini yollayabilir mi alıntı yaparak. kaç sayfadır arıyorum bulamadım su 10$ ile onu alıyım madem :))

https://www.amazon.com/Contigo-SnapSeal-Insulated-Stainless-Vivacious/dp/B00IR77HBS/ref=pd_bxgy_79_2?_encoding=UTF8&pd_rd_i=B00IR77HBS&pd_rd_r=6F08C8R34ZRZ1GGAVZ70&pd_rd_w=5hgcT&pd_rd_wg=Qgeb7&psc=1&refRID=6F08C8R34ZRZ1GGAVZ70

sagol hocam :)

• HAAltuntas kullanıcısına yanıt
    Hocam pazartesiyi bekleseydiniz az kalmıştı. Corsairler indirime girmedi çünkü pazartesiden umutluyum ben.
  • Bu BF açıkçası hiç hoşuma gitmedi ne adam akıllı montlar indirime girdi ne beats kulaklıklar ne de bilgisiyar bileşenleri.Columbia ve Logitech'de olmasa elimiz boş döneceğiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: tarzanabi

Dayanamadım, Sennheiser PC 350 aldım bir tane. HyperX Cloud alacaktım ancak 7.1 olayının koca bir yalan olduğunu geç de olsa öğrendiğim için daha kaliteli bir şey olsun istedim. Zaten gerçek 5.1 veren 2008 model bir Trust kulaklığım var. Telefonum ve bilgisayarımın yanlarında ayrı Sennheiser MM30G ve CX300-II kulaklıkları var, aynı model olmuş oldu. :)
    Bu önümüzdeki yıllar boyunca tekrar kulaklık almayacağım anlamına geliyor. Yorumlara bakılırsa PC 350 oldukça iyi bir kulaklık. Hayırlısı bakalım.

hayırlı olsun yorumlarını bekleriz hocam
  • MaXiLoPeZ kullanıcısına yanıt
    yoo ben yapıyorum soyad tutunca sıkıntı olmuyor..
  • maalesef zaten kutu hasarlı olarak satın aldım. kutu daha önce açılmamış gibiydi her şey jelatinlerinin içinde bantlı şekildeydi. ama sağ uydu sorunlu çıktı.
  • Pc bileşenlerinde genel olarak fazla bir indirim göremedim bende, Cyber Monday'i mi bekliyorlar ne yapıyorlarsa artık.
  • fuducuk kullanıcısına yanıt
    Uzun zamandır bu kadar iyi gülmemiştim
  • akonay kullanıcısına yanıt
    sistem bozuk çünkü, hem vat düşmüyor hem de vergiyi base fiyat üzerinden hesaplıyor. mail attık ama düzeltmiyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: sefaMseven

Koltuğu daha önce alan arkadaşlar fotoğraf paylaşabilirmi acaba ?https://www.amazon.de/gp/aw/d/B00XCEDGC0/ref=pd_aw_sim_sbs_196_2?ie=UTF8&psc=1&refRID=7QYBFTSZ1TZK5KKCFW5Z

Çok paylaşıldı bir arkadaş sayfasını yazsın ilk sayfaya ekleyeyim.
  • Bu arada brown switch klavye switchleri cherry değil ama olsun . Heralde daha önce 66$ görmüştü dip diyebiliriz .

https://www.amazon.com/Azio-Backlit-Mechanical-Keyboard-MGK1-K/dp/B010M53SLU/ref=sr_1_3?s=pc&ie=UTF8&qid=1480107269&sr=1-3&keywords=azio+mgk1
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkay956

Arkadaşlar amazondan kendi hesabıma gift aldım 1 saat oldu çekmedi hala kurdan zarar edeceğim saat 12 olursa bilen varmıdır?

Chat'e sor veya mail at.
  • akonay kullanıcısına yanıt
    Amazon.de fiyatları son ödeme kısmında gerçek fiyatları çıkıyor o yüzden son ödeme kısmı ilgilendiriyor.Yani 80 yuro gösteren bir şey son ödeme kısmında 75 yuro gösteriyor.
  • G900'e birde güzei bir mouse pad alasım var indirime girsede alsam
  • 
Sayfa: önceki 82348235823682378238
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.