Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (8225. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
260.707
Cevap
2.701
Favori
13.892.196
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 82238224822582268227
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Vapors

Corsair 400C Mid ATX Kasa = 72 Euro > 260 TL Her Şey Dahil. İhtiyacı olan için kaçmazzz !!!

Akşam akşam kasa toplattıracaksınız yahu bana. Kasayı alırsam gerisi gelir, ellerim titriyorrrrr.

• The Mühendis kullanıcısına yanıt
    evet bir gelişme yok para çekilmedi öle bekliyor
  • Aldigin ayakkabi sentetik gozukuyor.
    asagidaki ayakkabiyi sanirim daha iyi

deri

https://www.amazon.de/gp/product/B00GUXH1YO/ref=ox_sc_sfl_title_15?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF
  • quote:

Orijinalden alıntı: metaxa171

quote:

Orijinalden alıntı: The R0CK

z906 malesef gelmiyor

ağırlığından ötürü mü hocam ?

Gelmedigine eminmisiniz karta ona gore para aticam ses sistemi hakkinda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çöpF
  • bonfrit B kullanıcısına yanıt
    Haklısınız, ilginç...

• Standart Teslimat (7-21 gün)
    AmazonGlobal Standart (4-7 iş günü)
    AmazonGlobal Hızlandırılmış Kargo
    AmazonGlobal Öncelikli Kargo

arkadaşlar sipaşi verirken AmazonGlobal Standart (4-7 iş günü) bunu seçmmişim ekstra fiyat biner mi gümrükte ? veya başka bir sorun çıkar mı ? standart teslimatı degiştirebilirmiyim sipariş geçtim ama degiştirilmiyor galiba sipariş verildikten sonra ? varmı bilgisi olan ?
  • Xbox One S Controller alacaktım da indirim görmedi. Cyper Monday galiba pazartesi değil mi?
  • ankaland kullanıcısına yanıt
    Belli bir süre fiyat değişiminden etkilenmez indirim sepette belli bir süre daha devam edecektir ürünü daha sonra almayı düşünenler ise geçersiz bir kart bilgilerini girsinler ödeme alınmayacağı için ödeme yöntemini değiştirin diye bildirim alacaksınız sürekli aynı işlemi yapın daha sonra istediğiniz zaman ödeme yöntemini değiştirip ürünü alabilirsiniz!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Resurrectionn

Ulan 1 gün bekleyemedik ürün kargoya verildi iptal de edemiyorum 65 euro dan aldık şimdi düştüğü fiyata bak. 49 euro ya düştü ilgilenenler baksın.

Logitech z533 2.1 hoparlör sistemi.

https://www.amazon.de/gp/aw/d/B0100055LI/ref=mp_s_a_1_1?ie=UTF8&qid=1480103246&sr=8-1&pi=SX200_QL40&keywords=Z533&dpPl=1&dpID=31f9kjhK

Hocam Türkiye ye Gönderim yok. En azından Z623' ün fiyatı biraz daha düşse veya Z906'ün Türkiye ye gönderimi olsa ahh

• quote:

Orijinalden alıntı: algorithmaser

Türkçesi olmayan alamancı gençleri oturtmuşlar amazon.de'ye. Bu kadar amatör olabilirler. Adam daha bana derdini anlatamıyor. Allah bilir 4000-5000 euro maaş alıyordur bunlar. Şaka gibi. Allah akıl fikir versin.

Hem Alman'ın sitesinden alışveriş yapıyorsun hem adamları beğenmiyorsun. Google translate'den geçen sene black friday başlığında millet ingilizceyi öğrendi. Bu sene adamlar sitesini Türkçe yapıp Türk çalıştırdıkları halde yaranamıyorlar. Vallahi size hepsiburada vs müstehak. Hem bak orada da efsane cuma kampanyası var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SH4K3R

Para çekildikten sonra iade edilen urunlerde para iadesi kac günde geliyor yasayan var mi bu durumu?

bende yaşadım bu durumu,para çekilmişti ürünü iptal ettim,amazon de den müşteri hizmetlerinin attı maili paylaşım
    iptal ettiğiniz numaralı sipariş için kredi kartınızdan bir tutar bloke edildiği için üzgünüm.

Bu işlemin arka planı aşağıdaki gibidir:

Amazon.de veya Amazon Satış Alanında sipariş verir ve Kredi Kartı ödeme yöntemini seçerseniz her zaman kartın geçerli olduğundan ve kayıp ya da çalıntı olarak bildirilmediğinden emin olmak için bir sorgu başlatırız.

Faturalandırılan tutarın tamamının sonradan ödenmesine ilişkin bir sorgu da buna dahildir. Bu tamamen bir güvenlik kontrolüdür. Bu kontrol yapıldığında aslında kredi kartınızdan ödeme alınmaz, sadece bu tutar bloke edilir.

Bazı bankalar/kredi kartı şirketleri bu sorguyu giriş olarak kaydetmektedir. Bu bloke kaldırılmadan önceki süre, bankadan bankaya ve şirketten şirkete değişir.

Lütfen kredi kartını aldığınız bankayla iletişime geçin ve bu süre sınırını sorun. Bu süre zaten geçtiyse lütfen bankanızdan bloke işlemini iptal etmesini isteyin.

Veri koruma nedenlerinden ötürü maalesef Amazon'un bloke işlemlerini kaldırması mümkün değildir. Size daha fazla yardımcı olamadığımız için üzgünüz.

Anlayışınız için teşekkür ederim!

• Amazon.de'yi ziyaret ettiginiz icin tesekkür ederiz.

Toptancımız şu anda "PlayStation 4 - Konsole (500GB, schwarz,slim) [CUH-2016A] " adlı ürünün nakliyesini gerçekleştiremediğinden biraz daha sabretmenizi rica ediyoruz. Satın alma departmanı bilgilendirildi ve siparişinizle özel olarak ilgileniyorlar.

Bir tahmini teslimat tarihi belirleyebildiğimizde sizi hemen e-postayla bilgilendireceğiz.

Ürünlerinizi size ne zaman sevk edebileceğimize ilişkin geçerli sipariş özetini web sitemizde (www.amazon.de) "Hesabım" bölümüne giderek bulabilirsiniz.
    Bekleme süresi sizin için çok uzunsa bekleyen siparişleri de buradan iptal edebilirsiniz.

Alternatif olarak, bu ürüne Amazon Marketplace`daki bir Marketplace satıcıdan da ulaşabilirsiniz

Aşağıdaki Yardım sitesinde daha fazla bilgi ve bir yardım videosu bulabilirsiniz:

http://www.amazon.de/gp/help/customer/display?ie=UTF8&nodeId=886412]

Anlayışınız için teşekkür ederiz. Amazon.de'ye sonraki ziyaretinizi sabırsızlıkla bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Masiva95

quote:

Orijinalden alıntı: Blizzard1905

quote:

Orijinalden alıntı: Masiva95

hala bot alamadik ya.. abi 80 eur bot icin cok gelmiyor mu? eur 4`e gelecekken neredeyse? yok mu indirimli guzel ankara icin bi` bot?

nevageta diye bi` yer varmis sanirim, oraya gidecegim gibi gozukuyor

Kaçırmayın bu botu, Son 5-10 adet kalmış tüm numaralarda. TRde 500-650 TL arası değişiyor yerel sitelerde, link verilmişti daha önce ama şimdi bulamadım.
    Timberland Bot şu: https://www.amazon.de/gp/product/B000VX37RY/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

oncelikle tesekkur ederim link icin ama bu botun ne farki var hocam? indirimli hali de olsa 70 eur?? ankara karin kesin uygun mu? kayip dusmeyelim?? tavsiyeniz kesin bu mu yani?

yorumlariniz harbi onemli ona gore aliyorum..

Biraz geç gördüm pardon. Şuan ürün 69 eu diyor ama son adımda o fiyattan inecek, muhtemelen 59eu falan olacak, ki bu bot TR de 600TL civarlarında. Ankaranın soğuğunu bilirim, üşütmez diye düşünüyorum ama kayar mı kaymaz mı bilemem tabi ben de sizi gibi son kullanıcıyım. İndirimin son 3 saati, karar verirseniz çok gecikmeyin.

• Linkdeki kulaklıkdan alan varmı acaba? konuda paylaşıldı bi ara kargo ücreti olmasın diye eklemiştim 2 tane dün geldi sesleri boğuk geliyor ortadaki tuşa basılı tutunca ses düzeliyor, ama sureklı tusa basmak lazım bırakınca yine aynı terane aşırı boğuk geliyor ses
    https://www.amazon.de/gp/product/B005GDVB6S/ref=oh_aui_detailpage_o08_s00?ie=UTF8&psc=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the_raculaa -- 25 Kasım 2016; 23:1:49 >
  • erdalerguzy E kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum
  • Hay şansıma , gündüz steam link alayım dedim neyse evde alırım akşam diye geçiştirdim. Şimdi baktım stokta oh iyi dedim ekledim sepete girdim ödeme ekranına '' out of stock '' dedi :(

Yine de satın aldım acaba ne olur ? Çok uzun sürer mi acaba stoklara girmesi veya geldiğinde fiyatı yüksek olarak mı ödetirler bana ?
  • erdalerguzy E kullanıcısına yanıt
    Sentetik ne oluyor hocam
  • Aldim hocam aninda vallahi ne diyeyim tam ihtiyacim vardi, kaptim aninda 40 euroya tr diyati 360 liraymis iyi oldu vallahi sagolun

• ya ben akşam üzeri ps4 ve witcher siparişi vermiştim. karta baktım bi 65 tl çekilmiş. 2 gün öncede amazon.com dan bi harcama vardı. ben galiba şimdi sadece oyunun parasını çekti dedim. ama şimdi tekrar bakınca amazon.com yazıyordu. iki kere çektiler galiba? fiyatlarda çok yakın. açıklama kısmına aynı şeyler yazıyor. olmaz olmaz olmuyo bize dedik başımıza geldi. ne yapıcaz şimdi?
  • 
Sayfa: önceki 82238224822582268227
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.