Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (8208. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
260.707
Cevap
2.701
Favori
13.892.052
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 82068207820882098210
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    amazon.de için söyledim zaten sıkıntı olmaz 3 güne kadar bekliyor
  • https://www.amazon.com/gp/product/B00YD3DBOC/ref=oh_aui_detailpage_o01_s00?ie=UTF8&psc=1
    Samsung U28E590D TR'de 1700 lira civarı 350 dolara geliyor gümrük shipping dahil. uzun süredir kullanıyorum bu monitörü. baya memnunum, daha iyileri mutlaka vardır ama bana çok yeterli geliyor. Tavsiye edebileceğim bir monitör. 60hz

Ben aldığımda yurtdışı fiyatı 400 dolar civarı olmasına rağmen 1100TL ye falan gelmişti bana.
  • https://www.amazon.com/MSI-GL62-6QF-893-Notebook-i7-6700HQ/dp/B01D8VJ0K8

Bu laptopdan sipariş veren varmı ya da bu özelliklere yakın en az 960m olacak şekilde daha iyi bir önerisi olan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: briareus

quote:

Orijinalden alıntı: [Eren]

quote:

Orijinalden alıntı: Ulusavas

Kulaklik+ mouse kablolu+ kablolu klayve 75 dolar olucak sekilde bir kombine yazarmisiniz ben sadece kulakligi buldum hyperx cloud stinger

35'i kullanmışsın zaten 30 kalıyor ona da ben g303 derim ama claw ve fingertip tutuş şekillerine özel o mouse öyleyse al sensörü en iyi sensörlerden biridir. Klavyeyi de bence tr'den klasik microsoft klavyelerinden al 20-25 tlye yoksa 30 doları ikisine böldürürsen mouse'un düzgün olmayacak.

75-35 = 40 değil mi yav ben mi yanlış biliyom ki

Kargoyu da kattım diyeyim bari öyle çevireyim

• quote:

Orijinalden alıntı: bygamer

quote:

Orijinalden alıntı: Emrah261

GTX 1060 - 1070 li gaming laptop var mı indirimde ?

4 gümdür takipteyim yok hocam.

Amazonda com da vardı güzel 1070 li bi tane alienware di sanarım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar nike air maxde 45 giyiyorum jack wolfskin ayakkabıda kaç numara alayım sizce?
  • Aradı adam beni. Sorun yok hazırlama aşamasında dedi bana

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: waits

Benim ilk alışverişim öyleydi. 45 dolara skechers almıştım sıkıntısız geldi.

bunda kutu büyük bişey ondan
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Kulaklik+ mouse kablolu+ kablolu klayve 75 dolar olucak sekilde bir kombine yazarmisiniz ben sadece kulakligi buldum hyperx cloud stinger

35'i kullanmışsın zaten 30 kalıyor ona da ben g303 derim ama claw ve fingertip tutuş şekillerine özel o mouse öyleyse al sensörü en iyi sensörlerden biridir. Klavyeyi de bence tr'den klasik microsoft klavyelerinden al 20-25 tlye yoksa 30 doları ikisine böldürürsen mouse'un düzgün olmayacak.

75-35 = 40 değil mi yav ben mi yanlış biliyom ki

Kargoyu da kattım diyeyim bari öyle çevireyim

İleri görüşlülük özelliğim olmadı hiç bi zaman

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bygamer

quote:

Orijinalden alıntı: Emrah261

GTX 1060 - 1070 li gaming laptop var mı indirimde ?

4 gümdür takipteyim yok hocam.

Amazonda com da vardı güzel 1070 li bi tane alienware di sanarım

link varsa atarsan çok memnun olurum.
  • https://www.amazon.de/gp/aw/d/B00GUXJRF0/ref=oh_aui_i_sh_pre_o0_img?ie=UTF8&psc=1

Ben de şunu aldım. 47 Euro herşey dahil.

• mail gelmiş camelcamel sitesinden şu timberland bot 59$ bazı numaralarda stok bitmiş 2 aralıkta gelecek diyor ama cok begenen alabilir. yazın arada bakıyordum genelde 74$ civarında oluyordu ben temmuz agustos gibi 64$ almıstım. gayet sıcak tutuyor tipini de begendigimden tercih etmiştim. tabi kar için bişi diyemicem daha kar görmedi botlar kayar mı nasıldır bilemem :)

https://www.amazon.com/Timberland-Mens-Whiteledge-Hiker-Wheat/dp/B005MI8JMG?SubscriptionId=AKIAJ7T5BOVUVRD2EFYQ&linkCode=xm2&camp=2025&creative=165953&creativeASIN=B005MI8JLW&th=1&psc=1

• b0Ni kullanıcısına yanıt
    hocam sanırım prime üyeler için sadece

• Arkadaşlar şu meşhur 58 eur luk botu alanlar bir zahmet yorum yapsında 40 kere yazmayalım. Alacaklarada bilgi olur .

40 numara giyiyorum , 41 numara alıncada büyük oluyor , ne yapalım ? Normal ayakkabı numarasında alanlar a nasıl oldu ?
  • erobur kullanıcısına yanıt
    stoklar sürekli eriyor hocam ürünleri sepete ekleyip düzenli olarak sepeti yenilerseniz uygun fiyata satın alabilirsiniz.

bu linktekileri ekleyin
    https://www.amazon.com/Logitech-Gaming-Advanced-Sensor-Competitive/dp/B01JPOLLTK
    https://www.amazon.com/Logitech-Spectrum-Mechanical-Gaming-Keyboard/dp/B01BBKYM3I

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pharm4vita -- 25 Kasım 2016; 21:29:55 >

• quote:

quote:

Muhendis murat 25 yazmis ilerledikce dusmezmi fiyat?

• quote:

Orijinalden alıntı: zaroc

quote:

Orijinalden alıntı: condemned890

arkadaşlar tckimlik farklı bi kimlik versek sorun olur mu ? kontrol ediyormu kargocular teslimatta ?

benimkileri hep annem alır en fazla arattırıp tc kimlik no sorduruyorlar.

siparişi verdim verilen siparişteki bilgilerde degiştirilmiyor galiba. keşke farklı verseydim. verilen siparişteki adres ve diger bilgiler degişiyor mu biliyormusun ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Mühendis

Aradı adam beni. Sorun yok hazırlama aşamasında dedi bana

ps4 slim için mi ?
  • Adata 512gb ve sound blaster zx dışında bir şey alamadık. Logitech Friday oldu.
  • 
Sayfa: önceki 82068207820882098210
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.