Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
13 Misafir (7 Mobil) - 6 Masaüstü7 Mobil
260.294
Cevap
2.943
Favori
13.389.566
Tıklama
Giriş
    701 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Caens

quote:

Orijinalden alıntı: Nerminator

AMAZON İLE KONUŞTUM AZ ÖNCE TELEFONDA, 2 LİRA İÇİN ARAYANLAR VAR DİYOR. ÜRÜNÜN FİYATI 2 LİRA DÜŞMÜŞ DİYE ARAYANLAR VAR DİYOR, ÜRÜNÜM GELMEDİ DİYENLER VAR AMA KARGO ŞİRKETİNİ ARIYOR SORUYORUZ, ÜRÜN GELMİŞ DİYOR.

ARKADAŞLAR O. ÇOCUĞU OLMAYIN, 2 LİRA İÇİN AMAZON'U RAHATSIZ ETMEYİN. SİZİN GİBİ ŞEREFSİZLER YÜZÜNDEN TÜRKİYE'YE GÖNDERİMİ KAPATIRLARSA ÇOK FENA KÜFÜR YERSİNİZ BURDAKİ DÜRÜST İNSANLARDAN

Şu konuda güzel bir iş yapılıyor ama bazı çakal insanlardan tiksiniyorum. Sizin yazdıklarınız da beni çok güldürdü, ağzınıza sağlık.
    |
    |

• Yüzbaşı
    369 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: winches919

Brolar bu 5 dolar codu arkadaşlarımız kullanabiliyormuş karşılıkmı versek birbirimize olurmu mouseyi alacam şimdi.

ARKADAŞLAR 5 DOLAR KODU OLAN PAYLAŞABİLİR Mİ LÜTFEN ?
    |
    |

Orijinalden alıntı: ismet07

on tarafa sıvı sogutma ıcın 280m radyator yerı var dusunmeden al derım gorunus olarak efsane kasalardan

Bakalım hocam nzxt kasalarını inceliyorum, bayıldım şuna

https://www.amazon.de/NZXT-ca-s340-W-b3-High-Performance-Gaming-Unterst%C3%BCtzung-Wei%C3%9F/dp/B01IHKVG20/ref=sr_1_5?s=ce-de&ie=UTF8&qid=1480088952&sr=1-5&keywords=nzxt

Social Club : xX_3B_Xx - Battlelog/Origin : xX_3B_Xx - Steam : xX_3B_Xx - Uplay : xX_3B_Xx

• Yarbay
    10549 Mesaj

• Yarbay
    10266 Mesaj
    Harici HDD alayım dedim fiyatlar uçuk geldi. 2 sene önce N11'den indirimsiz cartsız curtsuz aldığım HDD'nin fiyatını merak ettim ve eski siparişlere göz attım. Ve acı gerçek....

2 sene önce 160 liraya aldığım HDD şuanda 210 liraya satılıyor. Bu ülkede, elektronik aletleri ucuzlasın sonra alalım demeyeceksin. Üzerinden zaman geçtikçe şarap gibi artıyor fiyatları. Ne kadar güzel bir ülkede yaşıyoruz. Bir ürünü çıkar çıkmaz almak daha ucuza gelebiliyor....
    |
    |

Forumun hatalarından dolayı özel mesaj gönderemiyorum. Lütfen alıntılayarak ulaşmaya çalışın.
    She cast stars 'cross the hidden lake| Shadowed from the skies | Brilliantly in the twilight | Silver tears of life - Fathoms of hidden seas in | Pearl black oblivion | I see the treasured light | From the dark deep below me - In silence she reaches out | To pull me | The darkness will cleanse my eyes | And hold me
    MyAnimeList MyMangaList TvShowTime
  • Er
    7 Mesaj
    https://www.amazon.de/gp/aw/d/B00MVT7BAA/ref=mp_s_a_1_1?ie=UTF8&qid=1480089773&sr=8-1&pi=SY200_QL40&keywords=razer+kraken+7.1+chroma&dpPl=1&dpID=414qWWvnEVL&ref=plSrch

Bu ürün Türkiye'ye geliyor mu acaba arkadaşlar? Telefonda bakıyorum gönderim yok diyor fakat pcde öyle bir uyarı görmeden sipariş verdim durumu ne olur gelmeyecek ise .comdan almayı düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Binbaşı
    1875 Mesaj

evet bitirmişiz amazonun sattıgını
    |
    |
    chrizs07 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Yeti.

quote:

Orijinalden alıntı: xX.3B.Xx

Beyler vergi altı ucuz kasa istiyorum yardımcı olun be

https://www.amazon.de/CA-S340MB-GR-Tower-Chassis-PC-Gehäuse-schwarz/dp/B00RN3SISI/ref=sr_1_5?ie=UTF8&qid=1480088636&sr=8-5&keywords=kasa&th=1 buna ne dersin

Çok hoşmuş ya ucuz bide, alabilirim her an
    sen naptın bilgisayarı?

Social Club : xX_3B_Xx - Battlelog/Origin : xX_3B_Xx - Steam : xX_3B_Xx - Uplay : xX_3B_Xx

• Teğmen
    231 Mesaj

Vergi çıkmasa alırdım ben ama vergi çıkıyor. Bütün özelliklerini kullanmayacağmı da düşünürsek vergi ile birlikte biraz gereksiz geldi benim için.
    |
    |
    McCarty kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: McCarty

şok şok şok

logitech g910 89.99 usd

https://www.amazon.com/Logitech-Orion-Mechanical-Gaming-Keyboard/dp/B00N3OELPU/ref=pd_sim_147_1?_encoding=UTF8&psc=1&refRID=BP82XN71F572QTMR1QVB

ulan alsammi bilemedim corsair düşünüyordum ama

Dikkat edin tuşlar sağdan soldan eğimli çok sinir bozabilir alışamayana bu yüzden vazgeçenler var.
    |
    |

• Çavuş
    48 Mesaj

• Yarbay
    2801 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: GençAtsız

valla hocam psu sıvı sogutma ve ram yalan oldu indirime girmedi. Benim beklediğim bf için bunlardı. 1 aydır amazondan çıkmıyorum en az 3-4 saat amazondaydım bu ay hergün. Ama girmedi

Anakart ve işlemciyi türkiyeden alacağım zaten ama geri kalanlar dediğin gibi sıvı soğutma ram ekran kartı yalan oldu bu nasıl bf arkadaş ya.
    |
    |

• Yüzbaşı
    635 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: xxxcem

enparada .de problem var sanırım
    ps4 ücreti cekilmedi daha saat 4.30 gibi aldım
    Gönderi tahmini: İyi bir tahmin için biraz daha fazla zamana ihtiyacınız vardır. Tahmini gönderi tarihine sahip olur olmaz sizi e-posta ile bilgilendireceğiz.
    hata veren bi mailde gelmedi
    yaşayan var mı bu durumu ?

aynı sıkıntı bende de var
    saat 2 gibi sipariş geçmiştim

500gb ssd aldım işte bf den mekanik klavye arıyorum, öm bakar mısın?

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
    xX.3B.Xx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    55 Mesaj

https://www.jack-wolfskin.com/Size-Guide.html

jack wolfskinin kendi sitesindekilerle amazondakiler örtüşüyor. Kullanan biri varsa aydınlatsın siparişi ona göre ayarlayacagım tekrar. CM cinsinden verdim bu arada siparişi.
    |
    |
    MühendisMurat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

dosdum radyator takınca kotu gorunuo elite ben beyenmedım s340 kırmızı sıyah alıcan 260 tl kafan raat.
    |
    |
    xX.3B.Xx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    16 gb ram
  • Yüzbaşı
    651 Mesaj
    Katıldığım ilk bf olmasına rağmen oldukca bereketli geçti
    G633
    G502
    G910
    G100
    MM300
    GAMMA RAY 003

Sadece Koltuk kaldı 80 altı bir koltukda bulabilirsem mükemmel olacak
    |
    |

Orijinalden alıntı: McCarty

şok şok şok

logitech g910 89.99 usd

https://www.amazon.com/Logitech-Orion-Mechanical-Gaming-Keyboard/dp/B00N3OELPU/ref=pd_sim_147_1?_encoding=UTF8&psc=1&refRID=BP82XN71F572QTMR1QVB

ulan alsammi bilemedim corsair düşünüyordum ama

şu klavyeyi alacaklar için bildiğim kadarıyla ilk seri g910 bu yeni seri g910 spectrum olarak çıktı g502 gibi alırken ona dikkat edin birde tuş takımından hoşlanmayan çok fazla kullanıcı var içe doğru oval olduğundan

• Yarbay
    3620 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: gsad1905

quote:

Orijinalden alıntı: MilanRapajic

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MilanRapajic

quote:

Millet bu ayakkabı kaçmaz. Burada 500 den başlıyor

https://www.amazon.de/gp/aw/d/B018515320/ref=ox_sc_act_image_1?smid=A3JWKAKR8XB7XF&psc=1

hocam alıyorum emin misiniz?

http://m.n11.com/columbia-plain-butte-waterproof-erkek-spor-ayakkabi-bm1735-231-P140742040?cid=604001&gclid=Cj0KEQiA39_BBRD0w-_rmOrc__8BEiQA-ETxXWQ8W1ynuXExwAZej6oZbjTI9XellejvU9uT3Bq9PqoaAu8I8P8HAQ&gclsrc=aw.ds

Braun diyor Amazon'daki. Bayan olmasın? Erkekse geçeceğim siparişi.

Erkek hocam. Senin dediğin rengi

hocam hanım mani oldu ya, evde bu tarz bir tane var, bir tane de 44 euroluk botu aldım kotam doldu izin çıkmadı

• Yarbay
    3163 Mesaj
    Black fridayde pc parcasi gelmez cyber mondayi bekleyin.

|
    |
Media Sözlük
192.168.1.1
canlı radyo dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
9,563
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.