Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir (3 Mobil) - 6 Masaüstü3 Mobil
260.293
Cevap
2.942
Favori
13.389.177
Tıklama
Giriş
    554 Mesaj

Hocam benim axess euro alisverisim 5dk sonra cekilmisti 165tl olarak hesapli oldu diyordum. Provizyondan ekstreye gecince 175tl olmustu. Haberin olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    wasiyet kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Intel i5 6600k 4.2Ghz // Asus z170-A // Evga Gtx 1070 FTW ACX 3.0 // Evga 650W GQ 80 // Crucial BX100 250GB SSD // Corsair h100i v2 // NZXT S340 (White) // Ballistix Sport LT 8x2 DDR4 2400mhz (White) // Steelseries Rival 600 // Logitech G710 // Hyperx Cloud 2 // Logitech z533
    Asus PG278Q G-sync
    It
  • Teğmen
    223 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: helll_599

cok rahat mouse mu cok macro mu var ne artısı var bunun 75$ edecek onu soruyorm

Hatırladığım kadarıyla kablosuz mouselar arasında en hafifi (Oyuncu Mouseları için konuşuyorum) kablolu/kablosuz kullanılabiliyor. 12k dpi var. İki elle de kullanılabiliyor (özellikle solaklar için büyük avantaj). 11 programlanabilir tuşuda var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustyde -- 25 Kasım 2016; 18:38:7 >
    Bu vergi ile ilgili $ - € oranı devamlı arttığı için önceden 88$ olan sınır şimdi 79'lara kadar düştü. Sadece $ ' ın artması yetmiyormuş gibi bir de kritik fiyatlarda vergi çıkıyor. En çok da adama o koyuyor, 77€ 'luk ürün için 50 TL yatırdım bugün UPS Gümrük Departmanına.

Benim aklıma takılan şu, 85$' lık ürün atsam sepete 10$ indirimle 75$ ediyor. İşte ondan vergi alınacak mı, amazon hesaplayıp çekiyor ama alınmazsa geri yatırır mı?

Orijinalden alıntı: Nerminator

bilgisayar toplamak için şu an en mantıklı parçaları paylaşacak olan kimse var mı? Yardım edecek?

27inch ekran, ssd, anakart, ekran kartı vs.

Oyun pek oynamam ama hıphızlı bir bilgisayar olsun, 100 tane de internet sekmesi açsam bilgisayar kasmasın yeter bana :)

Bende böyle bir tavsiye istiyorum lütfen! Az strateji oyunları oynarım, genellikle Football Manager serisi oynuyorum. FM oynarken kasmayacak bir sistem istiyorum.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: dişipiylekuyuyainenadam

Yeni uyandım ram gpu işlemci ve monitörlerde indirim oldu mu hocalarım

olmadı henüz

Asus H170 Pro Gaming Intel Skylake i7 6700 Asus Strix 1060 6GB
    Corsair Spec-02 HyperX 2x8GB 2133Mhz 1.2V Asus VX239H 23.6" IPS 5MS
    Evga 650W G2 80+ Gold Cooler Master Hyper T4 Logitech G430 Dolby Headset
    Samsung Evo 850 250GB Logitech G213 Keyboard Logitech G300S

Shame
  • Yüzbaşı
    378 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Scritous

quote:

Orijinalden alıntı: recep054gs

quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

Orijinalden alıntı: sahinkurtt

beyler ihtiyacı olan saldırsın bayan jack wolfskin 36€
    https://www.amazon.de/Jack-Wolfskin-TEXAPORE-Trekking-Wanderstiefel/dp/B00OJNRC0A/ref=sr_1_4?s=shoes&ie=UTF8&qid=1480087151&sr=1-4&keywords=jack%2Bwolfskin&th=1&psc=1

Çok iyi kapışın annenize, ablanıza, eşinize, kardeşinize DALIIIIIIIIIIIIIIIIIN ! LÜTFEN !!!! herkes ihtiyacı kadar alsın.

Murat hocam mouse almam lazim ikiside ayni fiyat sizce g602 mi g502 mi ? Onun haricinde amazon primi aktif yapinca Turkiyeye ucretsiz kargo gonderimi olmakta mi ?

G502

Oyun icin kullanicam daha cok onu soyleyeyim. Diger mouse kablosuz olmasi daha iyi degil mi ? 502 nin + si ne soylermisin alicamda birazdan ?

|
    |
    İntel 4770k / Gigabyte z97x-gaming 5 / Kingston Hyperix 2x4 (8 gb) 1600 Mhz CL9 / Sapphire Vapor-x R290 4gb 512 bit / Ocz Vertex 3 120gb SSD / Corsair Carbide 400r 80PLUS 750W / Cooler Master Hyper 212x / Seagate Barracuda 1TB

• Yarbay
    2149 Mesaj
    Ben g900 almak yerine Deathadder Elite indirimini bekleyeceğim, zaten acil ihtiycım yok girerse alırım girmezse geçeriz artık. 75 dolar indirimli bir fiyat için çok fazla bence de, herkes zaten overpriced diye bangır bangır bağırıyordu g900 için. Zaten mouseda olan en önemli şey nasıl rahat ettiğiniz değil midir
    |
    |

Normal, pazartesi gelir.
    |
    |
    Cerkuday kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

şimdi anladım eyvallah hocam sağolasın
    |
    |
    mustyde kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Asus Z170 Pro Gaming | ASUS ROG Strix GeForce GTX 1080 Ti 11GB | Intel Core i7 6700K 4.0 Ghz | Corsair Hydro Series H100i v2 240 mm | 2x Noctua NF-F12PWM | 2x Corsair ML140 Pro Rot LED | Hyperx Savage 16 GB 2800Mhz DDR4 CL14 | Corsair 400C Mid-Tower Case
    Evga 650GQ Gold 80+ PSU
    | Samsung 850 Evo 250GB SSD
    Acer Predator XB271HU 1440p IPS G-Sync 165Hz Gaming Monitor
    | WD 1TB
    Corsair K70 LUX RGB | DXRacer Sentinel Gaming Chair | - Logitech G900 Chaos Spectrum | HyperX Cloud II Gaming Headset Red | Razer Firefly Chroma Cloth Mouse Pad | Samsung UE-55MU9000
  • Yüzbaşı
    656 Mesaj
    g900 alıcam ancak order diyor alım yapmıyor sebebi nedir acaba ?
    |
    |
    Asus z77 pro || Intel I7 2600k 4.2ghz || Sapphire RX 580 Nitro+ 8gb || Crucial Ballistix Sport 16GB || Toshiba TR200 240gb SSD || Aerocool Xpredator White Edition || Steelseries Rival 700 || Logitech g910 Orion Spectrum || SteelSeries Arctis 7 White Edition || Asus VN247h 1ms 75hz
  • Yüzbaşı
    861 Mesaj

85e göre vergi alır , kod falan filan olmaz.
    |
    |
    Belanir kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |

Jack beden tablosu, ben yarım no büyüğü alıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi There goes your life -- 25 Kasım 2016; 18:37:56 >
    |
    |
    .com'da mastercard indirimi bittimi
    |
    |

Blue switch g710 kullanıyorum click sesi en yüksek blue switch mest ediyor yazarken ayrıca ses rahatsız eder diyorsan kulaklıkla müzik dinlerken çok sıkıntı olmuyor duymuyorsun zaten ama hissiyatı güzel

|
    |
    Bahsedilenler: Storm Worm
    $5 kod alabilir miyim? Ayrıyetten nereye yazacağımı da yazarsanız PM'den sevinirim.
    |
    |

giftte 5 dakikayı bulmadı
    |
    |
    pardonya kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
Canlı Tv izle
canlı radyo dinle
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.