Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (8190. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
260.707
Cevap
2.701
Favori
13.891.981
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 81888189819081918192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir tane istediğim gibi 17 inch laptop bulamadım. Asus gl752 var ama onunda ekranı ips değil, acer var onuda trye yollamıyorlar. Tavsiyeniz varmı 17 inch lik laptop. Ekran kartı çok önemli değil. Ama iyi bir işlemci olması önemli. 6700 gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SoulTo -- 25 Kasım 2016; 19:58:12 >
  • erjan1 kullanıcısına yanıt
    Sepete eklediğinizde %15 indirim mevcut, 333,96 TL oluyor ve kargo ücretsiz.
  • Jack Wolfskin botu alan oldu mu 45 euro bedava resmen
  • quote:

Orijinalden alıntı: just one bad day

gift card kullanarak alışveriş yaptım ödeme çekilmeden iptal etsem gift kullanma hakkım gidermi yani başka bir üründe yine kullanabilirmiyim şuankini iptal etsem ?

kart bakiyesi geri yükleniyor.
  • Hocam Ayakkabı numarası nasıl uydumu tam ?

https://www.amazon.de/dp/B015OD4C6A/ref=wl_it_dp_o_pC_nS_ttl?_encoding=UTF8&colid=3RSWGE4AHOZTY&coliid=I39MO9IWSZ6IJD&psc=1

Şu ayakkabıyı almayı düşünüyorumda
  • Kardeşim şu montlarda sağlam indirim yok mu yoksa ben mi hiçbir şey bulamıyorum bu BF'de aradığım hiçbir şeyde indirim bulamadım arkadaş
  • Mont ve işlemci soğutucu kaldı(i7 6700 için) var mı önerileri olan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: iLKeR88

Arkadaşlar Amazon.de den ps4 aldım öğlen kartımı Euro çekilsin diye seçtim ama hala çekilmedi para kartımdan Denizbank MasterCard kredi kartı
    Birde MasterCard indirimi alabilecek miyim

benimde henüz çekilmedi ziraat bankası mastercard bazılarında çekmiş anlamadım bende
  • Enpara ile PS4 alanlardan sanırım ürün ücreti çekilmemiş. Bende de aynı şekilde. Sanıyorum ki bunun sebebi debit yani bizim söylemimizle banka kartlarında provizyon olayının olmaması, bunun üzerine ürünün tutarının kargolanmaya yakın veya kargolanmaya hazırlanırken çekilmesidir. Amazon US'tan daha önce çok alışveriş yaptım, debit card'larda çat diye çeker, kredi kartlarını bekletirdi. Bunda da daha farklı oldu. Enpara, Cepteteb gibi debit cardlarda provizyon durumu olmadığı için bekletiyor.:) Bu da son mesajım olsun ve şu PS4 için para çekildi çekilmedi muhabbeti kapansın. Amazon kimsenin parasına gözünü dikmez. Bir şekilde uğraştıktan sonra paranızı geri alırsınız. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erkka -- 25 Kasım 2016; 19:59:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: condemned890

izmirden ps4 siparişi veren kimse varmı ?

var
  • quote:

Orijinalden alıntı: aceloq

Arkadaşlar mekanik klavyeler indirime girmeye başladı şimdi. Çok güzel indirimler var ama bir türlü istediğim yani blue switchli bulamadım :(

Logitech G610 Orion Red Backlit Mechanical Gaming Keyboard $60.
    https://www.amazon.com/Logitech-Backlit-Mechanical-Keyboard-920-007839/dp/B01CDYB8AG/ref=sr_1_29?s=pc&ie=UTF8&qid=1480091972&sr=1-29&refinements=p_n_shipping_option-bin%3A3242350011%2Cp_n_condition-type%3A2224371011%2Cp_36%3A-8000%2Cp_n_feature_keywords_browse-bin%3A3766188011

ROCCAT Ryos MK Glow – Illuminated Mechanical Gaming Keyboard $70
    https://www.amazon.com/ROCCAT-Ryos-Glow-Illuminated-Mechanical/dp/B00FB4BUP4/ref=sr_1_23?s=pc&ie=UTF8&qid=1480091988&sr=1-23&refinements=p_n_shipping_option-bin%3A3242350011%2Cp_n_condition-type%3A2224371011%2Cp_36%3A-8000%2Cp_n_feature_keywords_browse-bin%3A3766188011

Blue switch olunca ne farkdiyordu ? Sanırım red olan g910 ile aynı switch e sahip.

• Ps4 bittimi yq tuhhhh kacirdik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mattblack

g710+ 69$

https://www.amazon.com/gp/product/B009C98NPY/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=ATVPDKIKX0DER

Fiyat sıcacık ama şöyle birşey var: Usually ships within 1 to 2 months. Yani diyor ki Genellikle 1-2 ay içerisinde kargolanır.

Yani sanırım stok yok haberiniz olsun. Ben beklerima acelem yok diyorsanız dalın.

• quote:

Orijinalden alıntı: _EsmeR

Bende 4 gözle bakıyorum hocam ama hala hareketlilik yok gibi :):):)

Cart curt gacur gucur hdd sesine tahammül edemiyorum artık bu saatten sonra hdd yi sadece harici olarak kullanırım ssd candır devrimdir.

• 5 dollar referans kodu yollucak var mi?

• Keske Sennheiser momentum in ear veya cx 5.00 indirime girse
  • cio_cio kullanıcısına yanıt
    Arada 500 gb disk kapasite farkı var dediğiniz gibi artı olarak bir kol, kulaklık ve uncharted 4 var. Bence aradaki farka değer ben ps4 indirimleri başladığından beri bundle ın indirime girmesini bekliyordum. Hatta ilk Call Of Dutyli olanı almıştım sonra riske girip iptal edip bu indirime girince bunu aldım.
  • 2 NB ayakkabı

1 Steelseries Quick mouse pad

1 Acer 21.5" Monitör Full HD

110 EURO ile kapattım çok şükür..

Bitse de geçse artık..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok hocam benden çekildi.

• 
Sayfa: önceki 81888189819081918192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.