Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (8189. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
15 Misafir - 15 Masaüstü
5 sn
260.707
Cevap
2.701
Favori
13.892.162
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 81878188818981908191
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Botlat icin Ekstra yuzde 20 indirimi nasil gerceklestiriyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler bu Steam controller'ı kullanan, öneren veya alan varsa biraz bilgi verebilir mi almaya değer mi yoksa konsol kolları daha mı iyi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: xxxcem

diger ürünleri bilmem ama ps4 ücreti cekilen tek sen varsın sanırım
    öğlen 1 de alanların bile ödemesi olmamış ben 4 gibi almıştım enpara ...

Aklında soru işareti olan varsa garanti Bankası bankamatik kartımın sanal kartı ile aldım hepsini aldıktan maksimum 30 dk içinde ödemeyi çekti Amazon.

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

• giyim ve ayakkabıda %20 indirim var arkadaşlar linkini bulamadım Murat belki yardımcı olur amazon.de sitesinde

https://www.amazon.de/l/ref=sr_hi_1/12113828031

satıcıyı amazon yapın çok fazla ürün var hep beraber en kelepirleri bulup alalım. Vans ayakkabılar ucuzdu sanki.
  • Bende sessiz sessiz 480, 512GB kaliteli vergi altı SSD bekliyorum olmadı umutlar Pazartesi günü Cyber Monday e.

• quote:

Orijinalden alıntı: kdr_

G710+ uyguna gelmiyor beyler garantili olanı HB de 333 TL 40 tl için değmez üstelik taksit imkanıda var

G710 u + olmayanı geçen sene 50 dolara düşmüştü

Hb de 379 TL gözüküyor karşim

• MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Bende 4 gözle bakıyorum hocam ama hala hareketlilik yok gibi :):):)
  • Arkadaşlar kulaklık almayı planlıyorum ama türkiyeye gelip gelmediği yazmıyor onun yerine Want it tomorrow, Nov. 26? Order within 51 mins and choose Saturday Delivery at checkout. yazıyor türkiyeye geliyor mu şimdi bu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Blindfallen

Başka ucuz koltuk bulamadım bunu aldım.

https://www.amazon.de/gp/product/B01B5MH1MG/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

aynı koltuktan almayı düşünüyorum size geldimi ? rahat koltukmu ve sağlam mı ?
  • xX.3B.Xx X kullanıcısına yanıt
    bi albanesi yok ki 399.00 + $86.42 Shipping & Import Fees Deposit to Turkey total 485$ yapar 1677 TL hepsi burdada 1.857,62 TL değmez bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: manilafortuna

quote:

Orijinalden alıntı: Şagop

quote:

Orijinalden alıntı: manilafortuna

quote:

Orijinalden alıntı: Şagop

quote:

Orijinalden alıntı: FUJIKA

Arkadaşlar Merhaba bu iki ürün arasında kaldım Tavsiye lütfen
    Birde arkadaşlar boy 178 kg 85 sporcuyum hangi beden uyar bana columbia kullanan arkadaşlar
    bir yardım lütfen şimdiden teşekkürler :)

S beden al hocam. Bir de kesinlikle siyahını almalısın.. griyi ben alıcakları

Ne S i hocam naaptın ya... Adamın L beden alması lazım

Hocam naaaptın ya, columbianın bedenleri felaket. Ben pm de attım arkadasa. Polar değil ama mont denedim, bana S oldu.

184 boy, 82-83 arası kilodayım.. o arkadasa S olur

O adama S olsun ben Taksime çıkıp çıplak dolaşacağım.

Bende Colombia Giyiyorum 1.80 boy ve 80 kiloyum .. Bendekilerin Hepsi L beden....

Naaptın Hocam sen S i?

O zaman Bizden zayıf adamlar ne alacak? S den küçük beden yok ... öyle şey mi olur?

yani ben yine de çok kesin konuşmayayım. Dediğim gibi, ben mont denedim birkaç tane, hepsi de S beden oldu. Ufak da biri sayılmam yani. Hadi bilemedin, bol salaş istedin M olsun, L beden hayatta olmaz o arkadaşa.

• MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    ah ah bizde Murathocam
  • Arkadaşlar Amazon.de den ps4 aldım öğlen kartımı Euro çekilsin diye seçtim ama hala çekilmedi para kartımdan Denizbank MasterCard kredi kartı
    Birde MasterCard indirimi alabilecek miyim

• quote:

Orijinalden alıntı: Rechno

Steam controller almak istiyorum aslında. Bir sıkıntı olurmu, önceden söyleyen oldumu

Geçen sene aldım ben 25 dolara falan

• mattblack kullanıcısına yanıt
    http://www.hepsiburada.com/logitech-g710-mekanik-oyuncu-tr-klavye-920-005705-p-BD800070?magaza=Hepsiburada 333 lira

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ignite -- 25 Kasım 2016; 19:59:50 >
  • Hocam radyatörü diyorsanız aşagıdakileri destekliyor. max 140mm fan destekler.

Radiator Compatibility:
    360mm: Front only
    280mm: Front only
    240mm: Front or Top
    120mm: Front, Top, or Rear
  • beyler amazon.de 'deki zippolardan neredeyse hiçbiri ödeme ekranına kadar gitmeme rağmen türkiyeye yollanmıyor. daha önce alan varsa veya yollanan varsa paylaşabilir mi?
  • 
Sayfa: önceki 81878188818981908191
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.