Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (8181. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
260.707
Cevap
2.701
Favori
13.892.145
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 81798180818181828183
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam amazon.de'deki beden tablosu bundan farklı. ben 28cm bakıyorum 45 numara al diyor. o yüzden hala tereddütteyim 44-44.5 giydim hep. 43 W giydim ama bugüne kadar 45 giymedim. şu işi çözemedik.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zasldqwi

https://www.jack-wolfskin.com/Size-Guide.html

jack wolfskinin kendi sitesindekilerle amazondakiler örtüşüyor. Kullanan biri varsa aydınlatsın siparişi ona göre ayarlayacagım tekrar. CM cinsinden verdim bu arada siparişi.

Ona baktım bana çok yanlış geldi, bir altta çıkan sonuca bak o tam uyuşuyor bizim tabloyla.

Benzer ayakkabıyı normal giydiği numarayla giyen sıktığını söyledi yarım veya 1 numara büyük bak dedi, ekledim kendisini.

• ps4 ler bitti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KarBeyazi_M

Hocam Katılıyorum size fakat bende bir çözüm bulamadım bulursanız eger bilgilendirebilirmisinz teşekkürler

yok valla malesef olmuyor tek çözüm almanyada tanıdık varsa onların adresine verip ürünü almak olur heralde. Ama gerçekten yarısından bile daha uygun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tenebrio

Hocam pc üzerinden de hesap açıp oyun alabilirsiniz diye biliyorum. İsterseniz bi deneyin

Hesap açmasına açacağım da

PS4 için Gönderi tahmini: İyi bir tahmin için biraz daha fazla zamana ihtiyacınız vardır. Tahmini gönderi tarihine sahip olur olmaz sizi e-posta ile bilgilendireceğiz.

Tarzında birşey diyor.

Kargolanmaz birşey olur elimizde patlamasın oyunlar

Black Friday indirimi Playstation store da ne zamana kadar akalcak bilgisi olan var mı?
  • Psubekleyen arkadaşlar EVGA psular Kasım ayının başında indirime girdi. Ben dahil bir çok kişi aldı. Dibin biraz üstünde aldık ama vergi sınırı o zamanlar 84 dolardı vergisiz aldık. O zamanda belirtildi burada max 10 dolar düşer yada hiç düşmez karar sizin diye.

Ben ram bekliyorum bir ara 16gb 3000mhz ddr4 fırsatı vardı geçen ay keşke alsaymışım fazla zorlamamak gerek şansı. Şimdi 79.90 dolar oluyor ama vergi dolar bazında düştü vergisiz alamıyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar amazondan ps 4 slimi altım 1.06 usd kesti ücretsiz prime üyelik başlattım 1.06 usd kesti bunlar geri iade edilicekmi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MMistanbul

quote:

Orijinalden alıntı: SiluetAntares

quote:

Orijinalden alıntı: MMistanbul

PS4 için Amazon.com dan daha uygun fiyata kol bulan var mı?

n11'den çekle 185e falan geliyor yanlış hesaplamıyorsam. 15-20 lira için o kadar beklemeye değmez bence hocam.

Hb de Sony tr garantili 170 e falan geliyor BKM ile ödeme de ama 2. nesil mi ondan emin olmadığım için amazona baktım.

bkm indirim varmış hocam n11 çek koduyla birleşiyor. amerika'dan aynı fiyata geliyor 159 tl'ye.
  • https://www.amazon.de/gp/product/B00UTJQ1RI/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

Smoothie blender ihtiyacı olan alabilir, 140 eurodan 68 e düşmüş TR'de aynı özelliklerdeki cihaz 400-500 civarı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yigit+

hocam amazon.de'deki beden tablosu bundan farklı. ben 28cm bakıyorum 45 numara al diyor. o yüzden hala tereddütteyim 44-44.5 giydim hep. 43 W giydim ama bugüne kadar 45 giymedim. şu işi çözemedik.

Amazon'un numaralara bakmam sen siz bilirsiniz, aklıma yatanı buldum 2 3 yerden sağlama yaptım aldım darısı sizin başınıza, herkes kendi ayağını daha iyi bilir ayakkabı ufak geldi gözüme VANS'larda da aynısı oluyor bana yarım no büyük US 11 - 45.5 oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 25 Kasım 2016; 19:14:34 >
  • xxxcem kullanıcısına yanıt
    Ben boş kart ile almıştım çekmeye çalışmışlar ödeme yenileme istiyor büyük ihtimal parayı yatırdığım gibi hazırlanmaya geçicek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

Orijinalden alıntı: Zasldqwi

jack wolfskinin kendi sitesindekilerle amazondakiler örtüşüyor. Kullanan biri varsa aydınlatsın siparişi ona göre ayarlayacagım tekrar. CM cinsinden verdim bu arada siparişi.

Ona baktım bana çok yanlış geldi, bir altta çıkan sonuca bak o tam uyuşuyor bizim tabloyla.

Benzer ayakkabıyı normal giydiği numarayla giyen sıktığını söyledi yarım veya 1 numara büyük bak dedi, ekledim kendisini.

Jack wolfskinde numara olarak 2 numara falan büyük hocam ben daha öncede sordum bunu burada columbia 43 numara 28 cm iken jack wolfskinde 45 numara 28 cm oluyor bilginize

• Final Getsuga Tenshou kullanıcısına yanıt
    26-30 Kasım arası gözüküyor ama daha kargoya bile verilmedi, umarım sıkıntı olmaz. Stok gözüküyor, mail de attım ama dönüş olmadı. Gidip haftaya indirimler bitince gönderemeyeceklerini söylerlerse o zaman fena.
  • 7nbitirdin 7 kullanıcısına yanıt
    Amazon'un kendi stoklarında kalmadı veya kampanyası bitti demek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Meliodas

quote:

Orijinalden alıntı: McCarty

şok şok şok

logitech g910 89.99 usd

https://www.amazon.com/Logitech-Orion-Mechanical-Gaming-Keyboard/dp/B00N3OELPU/ref=pd_sim_147_1?_encoding=UTF8&psc=1&refRID=BP82XN71F572QTMR1QVB

ulan alsammi bilemedim corsair düşünüyordum ama

şu klavyeyi alacaklar için bildiğim kadarıyla ilk seri g910 bu yeni seri g910 spectrum olarak çıktı g502 gibi alırken ona dikkat edin birde tuş takımından hoşlanmayan çok fazla kullanıcı var içe doğru oval olduğundan

Ama hocam resimde eski model görünüyor, spectrum değil yani

• hala bot alamadik ya.. abi 80 eur bot icin cok gelmiyor mu? eur 4`e gelecekken neredeyse? yok mu indirimli guzel ankara icin bi` bot?

nevageta diye bi` yer varmis sanirim, oraya gidecegim gibi gozukuyor
  • yav kardeşim 100 € gift card aldım, gitti aq kartından parayı ps4 kampanyası geçtikten sonra çekti... şimdi ben ne yapayim bunu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: oray

http://www.amazon.de/Tefal-E85606-Oliver-Edelstahl-Pfanne/dp/B00F6AX2R2

2 tanesi 50€ kargo dahil.

Alanların yolladıkları resimlere bakıp vazgeçtim.
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Çok kurcalamak da istemiyorum ama mesela ben 44 giyiyorum (28 cm) buradan 28cm e karşılık gelen 45 numara. yani o arkadaşın dediğini onaylar bir durum söz konusu.
  • 
Sayfa: önceki 81798180818181828183
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.