Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
49 Misafir (28 Mobil) - 21 Masaüstü28 Mobil
260.291
Cevap
2.943
Favori
13.388.402
Tıklama
Giriş
    1238 Mesaj
    https://www.amazon.de/gp/product/B00SLI9JPA/ref=ox_sc_act_title_2?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF

Şu ürünü bir düşmedi düşse direk alacam matkap alamadan çıkacam..
    Acer Predator XB241H bmipr 24-inch Full HD 1920x1080 NVIDIA G-Sync Display, 144Hz, 2 x 2w speakers, HDMI & DPhttps://www.amazon.com/Acer-Predator-XB241H-bmipr-1920x1080/dp/B01C05C1OK

Su monitörü almayı düşünüyorum. İlk defa Amazon sitesindne alışveriş yapacağım. Nelere dikkat etmem gerekiyor. Garanti kapsamı olarak burda Acer da geçerli midir? Son sorum ne kadar sürede elimde olur İstanbul da yaşıyorum. Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.
    |
    |
    AMD FX X8 8350 // MSI GTX970 GAMING 4G GDDR5 4GB // GIGABYTE 990FXA-UD3 // GSKILL 8GB (2X4GB) RIPJAWSX DDR3 1866MHZ // COOLER MASTER HAF 912 ADVANCE GX 80PLUS 750W // SEAGATE 3.5" 1TB BARRACUDA // COOLER MASTER HYPER 212 EVO // AOC 23.6" E2461FWH // THERMALTAKE TT ESPORTS CHALLENGER // LOGİTECH G700S //
  • Yarbay
    2967 Mesaj
    Çıldıracağım ya Logitech z533 1 gün daha beklemeyip dün gece 64€ + 10€mastercard indirimiyle satın almıştım 44€filan gelmişti. Tekrardan indirime girmiş 55€ düşmüş fiyatı.

Lanet olsun bir gün daha bekleyemedik 10 € zarara girdik..

https://www.amazon.de/Logitech-Z533-Multimedia-Lautsprechersystem-schwarz/dp/B0100055LI/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1480083209&sr=8-1&keywords=z533

https://www.amazon.de/gp/product/B00PIV4EIK/ref=pe_3078851_163543871_em_1p_0_ti
  • Teğmen
    106 Mesaj

Çok kurcaladık bu adata meselesini. Adamlar göndermekten vazgececek bu gidişle :)inşallah gelir aldık bizde bekliyoruz.
    |
    |
    Siyah Kalem kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: sandores

https://www.amazon.com/Black-Friday/b/ref=nav_cs_gb?ie=UTF8&node=384082011

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CuteDad -- 25 Kasım 2016; 17:16:19 >
    |
    |

• Yarbay
    3970 Mesaj

Bölgesel birşey mi var acaba bilgisayar saatini değiştirmeyi denediniz mi ? Çalışıyorsa almak mantıklı cd halinde mi geliyor
    |
    |
    Battalgazi1905 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: magrofon

quote:

Orijinalden alıntı: alykayhan

quote:

Orijinalden alıntı: magrofon

quote:

Orijinalden alıntı: Skeleton

Sennheiser HD 598Cs yi amazon.de den aldım bugün enpara kartım ile. Euro olarak 98,16 tuttu, enpara bunu az önce şu şekilde çekmiş:

104.96 USD, işlem kuru 3.4108 TL, Tutar: 358,00 TL

Daha önce iş bankası maximum ile yaptığım alışverişlere göre çok daha insaflı çıktı enpara.

headfi.org ve reddit araştırdım düz 598 e göre bassları ve midleri daha belirgin ve daha rahat ama düz olan versiyonu ses kalitesi daha natürel daha doğal yani daha kaliteli.

eğer pahalı bir kullak alacaksam sesi olduğu gibi duymak isterim. düz 598 versiyonuda belki indirime girer ben şiparişi iptal ettim.

Arkadaşlar arkası açık kulaklıkların hissi daha başkadır ses olarak.Eğer evde kullanacaksanız açık olan düz versiyonu tavsiye ederim.Bu modeli denemedim ama başka açık kulaklık denedim özellikle akustik,canlı kayıt,vokal performansları daha iyi.Ben de düz versiyonun indrime girmesini bekliyorum her sene 99 dolar olurdu bu sene olmadı şans

zaten böyle bişi alınacaksa 119 a Audio Technica ATH-M50x daha sıcak trde 1200 lira, bunun ise pahalı düz versiyonu tr 650 lira bu dahada ucuzdur muhtemelen.

Hocam ben de open back Sennheiser HD 598 'i bekliyorum. Fakat umutsuzluga kapilmayin. Ben buyuk ihtimalle indirime girecegini dusunuyorum. Cunku son 2 senedir giriyor. Bu sene ustune ustluk yeni modelleri cikti. Elden cikarmak isteyeceklerdir stoklari.

Saat henuz ABD'de sabah 09.15. Aksam ve gece uyanik olun buyuk ihtimal gelecektir indirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-82BEAE867 -- 25 Kasım 2016; 17:18:7 >

• Yarbay
    3620 Mesaj
    Arkadaşlar 44 euroluk bota kargo kesmedi benden? Vergi dahil fiyatını mı baz alıyor kargoyu dahil ederken?
  • Yarbay
    2122 Mesaj
    Bavul işinden anlamıyorum tek bildiğim marka samsonite olmalı acep bu asagıdaki urun nasıldır ??
    https://www.amazon.de/gp/product/B00106XDHK/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF
    |
    |
    1456 Mesaj

Giydim ayakkabıyı :/
    |
    |
    TIGERSHARK kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: sandores

https://www.amazon.com/Black-Friday/b/ref=nav_cs_gb?ie=UTF8&node=384082011

aynı linki sürekli atmanın amacını merak ediyorum. black friday başlığı ve zaten konuşulan şey de o..
    |
    |

• Binbaşı
    1218 Mesaj
    Arkadaşlar elimde amazon USA'dan hızlı shipping var ama alacak birşey bulamıyorum. Ps4 Pro'lara bakıyorum ama hiç fiyat düşmemiş, bunun yanında klavye ihtiyacımda var aslında ama. Sizin gözünüze takılan birşeyler var mı?
    |
    |

kalıpları nasıl bilginiz var mı ? 178 * 85 kg L ile XL arasında giyiyorum.
    |
    |
    EgeArsln.EA kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    razer manowar alan var mı? platinum wireless mı beklesek bunu mu alsak?
    |
    |

Hocam ben ilk ayakkabıya tav oldum direk aldım ama sonra dışının deri olmadığını farkettim 2. olanı sipariş geçtim. Fakat şimdi tekrar baktım dışı deri olanda waterproof ibaresi yok ama dışı deri olmayanda waterproof yazıyor. Sipariş kargo aşamasına girmeden çözüme kavuşturmam lazım su geçirecekse napayım diğerini?
    |
    |
    K@FKASYALI kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

hocam amazon geri iade ediyor da, iade formu ekranında en fazla 8euro iade ederiz yazmışlardı.

O yüzden araştırıyorum böyle.

Sana 63tl'yi falan iade ettiler mi yani? Gerçi amazon.com ise kesin etmiştir, bana amazon.de iade tecrübeli birisi lazım :(
    |
    |
    Dethagorf kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Nerminator

Bu bot türkiye'de yok, sizin denediğiniz bot ile bunun arasında çok küçük de olsa farklar var.

Ayrıca ben de aldım bu botu, 42.5 numara giyiyorum normalde, bot 42.5 oldu tam. Çok az büyük oldu ama botların biraz böyle büyük olması lazım zaten.

Ayrıca bot çok kaliteli, görüntüsü güzel ancak hiç rahat değil. Alacak arkadaşların bilgisine. Taş gibi.

Mağaza'da satılan şu ürün ile rahatlık konusunda uzaktan yakından alakası yok.

http://www.columbia.com.tr/urun/redmond-mid-waterproof-erkek-ayakkabi-24884/kahverengi

bu ürün çok rahat. Ama 40 euro'ya aldığınız ayakkabıdan da pek rahatlık beklemeyin zaten.

Linkteki ürünü almayı düşünüyorum, redmond mid modeli yani. Rahat değil mi acaba, deneyimlediniz mi ?

• Yarbay
    2154 Mesaj

Çok kötü demeyeyim de, özel bir ortopedikliği, topuk desteği vs yok, ancak çok güzel bot :)

Columbianın genelde ayakkabı ürünleri rahat değil zaten

Adidas goretex'ten sonra takoz gibi geldi bana bu bot.
    |
    |
    Priori Incantatem kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
kolayoto.com
Canlı Tv izle
emek server
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
2,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.