Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (8179. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.891.416
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 81778178817981808181
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    En geç ne zaman çekilir bir bilginiz var mı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • helll_599 kullanıcısına yanıt
    bizim 50 dolar noldu peki hocam onu soruyom :D
  • PlayStation 4 - Konsole (500GB, schwarz,slim) [CUH-2016A]

https://www.amazon.de/gp/product/B01LQF9RDI

PS4 slim 195 euro olan maalesef bitti. enpara dan yanlışlıkla try seçmişim. onu değiştirmek için iptal edip yapi kredi kartından 25 tl yurt dışı bonusu ile alayım derken kaçtı.

Sağlık olsun yeni indirimlere inşallah
  • https://www.amazon.de/Tefal-E85606-Oliver-Edelstahl-Pfanne/dp/B00F6AX2R2/ref=pd_cart_vw_2_1?_encoding=UTF8&psc=1&refRID=HCCY104ZAEFA0YE6HWVK

Indiksiyon uyumlu tefal'ın Jamie Oliver Setin'den güzel bir tava... iki tanesi 50€'ya geliyor her şey dahil. İhtiyacı olan kaçırmasın. (29.99 görünüyor ama sipariş sonunda 25 euroya düşüyor. İki tane alınca da kargo bedava oluyor)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vapors

G710 da ışıklandırma var. Klavyede ışıklandırma şart. RGB aydınlatma bütçesi olana zevk .

Anladım. Amazonda 2 klavye arasında kaldım birinin artısı RGB olması ama kailh switch.Diğerinin artısı chery mx switch olması ancak hiç ışıklandırma yok. Aralarında $9 fark var. Dediğiniz gibi aslında RGB Klavyeler o kadar pahalı değil. Benim bulduğum RGB klavye $70. Tabi razer,corsair,logitech gibi çok kaliteli değiller ancak gayet iyi görünüyor.
  • HAAltuntas kullanıcısına yanıt
    İhtiyacım yok ama zor duruyorum almamak için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sipariş geçtikten ne zaman sonra karttan para çekimi oluyor ?

Evvelsi gün Com dan sipariş verdiğim g502 nin parası provizyonda gönderim tarihi 25 Kasım diyor hareket yok.Hala hazırlıyoruz sürecinde

Almanyadan 194 e aldığımız PS4 slimde ise Gönderi tahmini: İyi bir tahmin için biraz daha fazla zamana ihtiyacınız vardır. Tahmini gönderi tarihine sahip olur olmaz sizi e-posta ile bilgilendireceğiz.

Tarzında birşey yazıyor.

Bazıları ise Karttan para çekildi PS4 için filan diyor sorun nedir bizdeki anlamadım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nerminator

AMAZON İLE KONUŞTUM AZ ÖNCE TELEFONDA, 2 LİRA İÇİN ARAYANLAR VAR DİYOR. ÜRÜNÜN FİYATI 2 LİRA DÜŞMÜŞ DİYE ARAYANLAR VAR DİYOR, ÜRÜNÜM GELMEDİ DİYENLER VAR AMA KARGO ŞİRKETİNİ ARIYOR SORUYORUZ, ÜRÜN GELMİŞ DİYOR.

ARKADAŞLAR O. ÇOCUĞU OLMAYIN, 2 LİRA İÇİN AMAZON'U RAHATSIZ ETMEYİN. SİZİN GİBİ ŞEREFSİZLER YÜZÜNDEN TÜRKİYE'YE GÖNDERİMİ KAPATIRLARSA ÇOK FENA KÜFÜR YERSİNİZ BURDAKİ DÜRÜST İNSANLARDAN

Şu konuda güzel bir iş yapılıyor ama bazı çakal insanlardan tiksiniyorum. Sizin yazdıklarınız da beni çok güldürdü, ağzınıza sağlık.

• quote:

Orijinalden alıntı: winches919

Brolar bu 5 dolar codu arkadaşlarımız kullanabiliyormuş karşılıkmı versek birbirimize olurmu mouseyi alacam şimdi.

ARKADAŞLAR 5 DOLAR KODU OLAN PAYLAŞABİLİR Mİ LÜTFEN ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismet07

on tarafa sıvı sogutma ıcın 280m radyator yerı var dusunmeden al derım gorunus olarak efsane kasalardan

Bakalım hocam nzxt kasalarını inceliyorum, bayıldım şuna

https://www.amazon.de/NZXT-ca-s340-W-b3-High-Performance-Gaming-Unterst%C3%BCtzung-Wei%C3%9F/dp/B01IHKVG20/ref=sr_1_5?s=ce-de&ie=UTF8&qid=1480088952&sr=1-5&keywords=nzxt

• Harici HDD alayım dedim fiyatlar uçuk geldi. 2 sene önce N11'den indirimsiz cartsız curtsuz aldığım HDD'nin fiyatını merak ettim ve eski siparişlere göz attım. Ve acı gerçek....

2 sene önce 160 liraya aldığım HDD şuanda 210 liraya satılıyor. Bu ülkede, elektronik aletleri ucuzlasın sonra alalım demeyeceksin. Üzerinden zaman geçtikçe şarap gibi artıyor fiyatları. Ne kadar güzel bir ülkede yaşıyoruz. Bir ürünü çıkar çıkmaz almak daha ucuza gelebiliyor....
  • https://www.amazon.de/gp/aw/d/B00MVT7BAA/ref=mp_s_a_1_1?ie=UTF8&qid=1480089773&sr=8-1&pi=SY200_QL40&keywords=razer+kraken+7.1+chroma&dpPl=1&dpID=414qWWvnEVL&ref=plSrch

Bu ürün Türkiye'ye geliyor mu acaba arkadaşlar? Telefonda bakıyorum gönderim yok diyor fakat pcde öyle bir uyarı görmeden sipariş verdim durumu ne olur gelmeyecek ise .comdan almayı düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• chrizs07 C kullanıcısına yanıt
    evet bitirmişiz amazonun sattıgını
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yeti.

quote:

Orijinalden alıntı: xX.3B.Xx

Beyler vergi altı ucuz kasa istiyorum yardımcı olun be

https://www.amazon.de/CA-S340MB-GR-Tower-Chassis-PC-Gehäuse-schwarz/dp/B00RN3SISI/ref=sr_1_5?ie=UTF8&qid=1480088636&sr=8-5&keywords=kasa&th=1 buna ne dersin

Çok hoşmuş ya ucuz bide, alabilirim her an
    sen naptın bilgisayarı?

• McCarty kullanıcısına yanıt
    Vergi çıkmasa alırdım ben ama vergi çıkıyor. Bütün özelliklerini kullanmayacağmı da düşünürsek vergi ile birlikte biraz gereksiz geldi benim için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: McCarty

şok şok şok

logitech g910 89.99 usd

https://www.amazon.com/Logitech-Orion-Mechanical-Gaming-Keyboard/dp/B00N3OELPU/ref=pd_sim_147_1?_encoding=UTF8&psc=1&refRID=BP82XN71F572QTMR1QVB

ulan alsammi bilemedim corsair düşünüyordum ama

Dikkat edin tuşlar sağdan soldan eğimli çok sinir bozabilir alışamayana bu yüzden vazgeçenler var.

• quote:

Orijinalden alıntı: GençAtsız

valla hocam psu sıvı sogutma ve ram yalan oldu indirime girmedi. Benim beklediğim bf için bunlardı. 1 aydır amazondan çıkmıyorum en az 3-4 saat amazondaydım bu ay hergün. Ama girmedi

Anakart ve işlemciyi türkiyeden alacağım zaten ama geri kalanlar dediğin gibi sıvı soğutma ram ekran kartı yalan oldu bu nasıl bf arkadaş ya.

• 
Sayfa: önceki 81778178817981808181
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.