Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (8173. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
260.707
Cevap
2.701
Favori
13.892.159
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 81718172817381748175
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynen o linkteki ayakkabı , flaş patlayınca renkler farklı çıkmış.

Ayakkabı çok hafif ve rahat.Normalde ayakkabı numaram 45- 44,5. Bunda 2 numara arasında 30 euro fark olunca 44,5 olanı sipariş verdim , ayağıma tam oldu.
  • mustyde kullanıcısına yanıt
    cok rahat mouse mu cok macro mu var ne artısı var bunun 75$ edecek onu soruyorm
  • Arkadaşlar öglen sipariş geçtiğim ps4ün parası halrn çekilmemiş provizyonda bekleyen işlrmde gözüküyor amazon diye fakat para halen kartta böyle sorunla karşılaşan oldumu. Acaba siparişi iptal edip tekrarmı versem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allah belanı versin EVGA PSU larda bir indirim yapar insan, bir dolar kımıldar,
    herşeyi aldık PSU yok, Gözlerim bozuldu, Ekrana bakmaktan
  • Nerminator N kullanıcısına yanıt
    Acıma o zaman ekmeksiz göm:)
  • Arkadaşlar amazon.de kullanabileceğim promosyon kodu verebilir misiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gimmeluck

quote:

Orijinalden alıntı: babike

Yanıyor !!! Tutuşuyorr !!! _-*-_ Logitech G900 Chaos Spectrum _-*-_ Vergi Altı _-*-_ 75$ + Kargo _-*-_ !!!!!!! Almayanı Dövüyorlar !!!!https://www.amazon.com/gp/product/B01CEFEMFW/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=ATVPDKIKX0DER

hakkaten iyi fiyat ama neden bu akdar pahalı yani mouse olarak bir sürü oyun mouse u kullandım,ü bunun farkı ne

Kablosuz olmasi. Bunun testini izlemistim boyle kocaman bir masada bu mouse u bir robot tutuyor ve kablosuz sekildeyken cok hizli sekilde saga sola ceviriyor sensoru kablolu mouselarin hepsinden daha iyi sonucu cikiyordu yani kablolu mouselar bu urune yetisemiyorlar sensor kalitesinde bu testleri gecince bilmemne gorevleisi platin bilmemnesine layik goruyor falan fistan iste sen ben alinca klasore cift tiklayacgiz genellikle :D

• Final Getsuga Tenshou kullanıcısına yanıt
    Sizin bu durumu görünce benim de içime kurt düştü. Logitech G502 yanına da mousepad alıp, mastercard indirimiyle sipariş vermiştim Pazartesi sabahı. Parayı 2 gün sonra provizyona çekmekten başka bir şey yapmadılar. İptal olursa diğer amazon.com daki indirimleri de kaçıracağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 24Bit -- 25 Kasım 2016; 18:34:6 >
  • Yeni uyandım ram gpu işlemci ve monitörlerde indirim oldu mu hocalarım

• wasiyet kullanıcısına yanıt
    Hocam benim axess euro alisverisim 5dk sonra cekilmisti 165tl olarak hesapli oldu diyordum. Provizyondan ekstreye gecince 175tl olmustu. Haberin olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: helll_599

cok rahat mouse mu cok macro mu var ne artısı var bunun 75$ edecek onu soruyorm

Hatırladığım kadarıyla kablosuz mouselar arasında en hafifi (Oyuncu Mouseları için konuşuyorum) kablolu/kablosuz kullanılabiliyor. 12k dpi var. İki elle de kullanılabiliyor (özellikle solaklar için büyük avantaj). 11 programlanabilir tuşuda var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustyde -- 25 Kasım 2016; 18:38:7 >
  • Bu vergi ile ilgili $ - € oranı devamlı arttığı için önceden 88$ olan sınır şimdi 79'lara kadar düştü. Sadece $ ' ın artması yetmiyormuş gibi bir de kritik fiyatlarda vergi çıkıyor. En çok da adama o koyuyor, 77€ 'luk ürün için 50 TL yatırdım bugün UPS Gümrük Departmanına.

Benim aklıma takılan şu, 85$' lık ürün atsam sepete 10$ indirimle 75$ ediyor. İşte ondan vergi alınacak mı, amazon hesaplayıp çekiyor ama alınmazsa geri yatırır mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nerminator

bilgisayar toplamak için şu an en mantıklı parçaları paylaşacak olan kimse var mı? Yardım edecek?

27inch ekran, ssd, anakart, ekran kartı vs.

Oyun pek oynamam ama hıphızlı bir bilgisayar olsun, 100 tane de internet sekmesi açsam bilgisayar kasmasın yeter bana :)

Bende böyle bir tavsiye istiyorum lütfen! Az strateji oyunları oynarım, genellikle Football Manager serisi oynuyorum. FM oynarken kasmayacak bir sistem istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dişipiylekuyuyainenadam

Yeni uyandım ram gpu işlemci ve monitörlerde indirim oldu mu hocalarım

olmadı henüz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scritous

quote:

Orijinalden alıntı: recep054gs

quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

Orijinalden alıntı: sahinkurtt

beyler ihtiyacı olan saldırsın bayan jack wolfskin 36€
    https://www.amazon.de/Jack-Wolfskin-TEXAPORE-Trekking-Wanderstiefel/dp/B00OJNRC0A/ref=sr_1_4?s=shoes&ie=UTF8&qid=1480087151&sr=1-4&keywords=jack%2Bwolfskin&th=1&psc=1

Çok iyi kapışın annenize, ablanıza, eşinize, kardeşinize DALIIIIIIIIIIIIIIIIIN ! LÜTFEN !!!! herkes ihtiyacı kadar alsın.

Murat hocam mouse almam lazim ikiside ayni fiyat sizce g602 mi g502 mi ? Onun haricinde amazon primi aktif yapinca Turkiyeye ucretsiz kargo gonderimi olmakta mi ?

G502

Oyun icin kullanicam daha cok onu soyleyeyim. Diger mouse kablosuz olmasi daha iyi degil mi ? 502 nin + si ne soylermisin alicamda birazdan ?

• Ben g900 almak yerine Deathadder Elite indirimini bekleyeceğim, zaten acil ihtiycım yok girerse alırım girmezse geçeriz artık. 75 dolar indirimli bir fiyat için çok fazla bence de, herkes zaten overpriced diye bangır bangır bağırıyordu g900 için. Zaten mouseda olan en önemli şey nasıl rahat ettiğiniz değil midir
  • Cerkuday C kullanıcısına yanıt
    Normal, pazartesi gelir.
  • YOKMU YOKMU 1,2TB HDD, ZİPPO CÜZDAN,Bluetooth SPEAKER , MOUSE PAD YOKMU :(
  • mustyde kullanıcısına yanıt
    şimdi anladım eyvallah hocam sağolasın
  • g900 alıcam ancak order diyor alım yapmıyor sebebi nedir acaba ?
  • 
Sayfa: önceki 81718172817381748175
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.