Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir (3 Mobil) - 6 Masaüstü3 Mobil
260.295
Cevap
2.940
Favori
13.391.617
Tıklama
Giriş
    27 Mesaj
    [size="2"] merhabalar herkeze,

bilgisayar toplamaya başladım dün .com dan 844 dolarlık alışveriş yaptım şu anda 'prepring for shipment' de acaba bugün veya yarın 644 dolar olan ekran kartını alırsam gümrükte sıkıntı çıkar mı? yoksa bekleyeyim mi biraz daha indirimi kaçırmak istemiyorum da :)

Orijinalden alıntı: MMistanbul

PS4 alan arkadaşlar 2. kolu nereden temin etmeyi düşünüyorsunuz?

Hocam .com'da 5dolar mobil, 10dolar benim indirimim var, 30dolara denk geliyor. Yanına bi oyun daha sıkıştiriyim mi diyorum ne diyosun ? .com'da herhangi bir bedel üstüne kargo ücretsiz olayı var mı ?
    Tramvay Medya / Grafik Tasarımcı
    PSN ID, GTA V : tolgadinc
    League of Legends : NighTCRawLeR07
  • Yüzbaşı
    335 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: magrofon

quote:

Orijinalden alıntı: Skeleton

Sennheiser HD 598Cs yi amazon.de den aldım bugün enpara kartım ile. Euro olarak 98,16 tuttu, enpara bunu az önce şu şekilde çekmiş:

104.96 USD, işlem kuru 3.4108 TL, Tutar: 358,00 TL

Daha önce iş bankası maximum ile yaptığım alışverişlere göre çok daha insaflı çıktı enpara.

headfi.org ve reddit araştırdım düz 598 e göre bassları ve midleri daha belirgin ve daha rahat ama düz olan versiyonu ses kalitesi daha natürel daha doğal yani daha kaliteli.

eğer pahalı bir kullak alacaksam sesi olduğu gibi duymak isterim. düz 598 versiyonuda belki indirime girer ben şiparişi iptal ettim.

Arkadaşlar arkası açık kulaklıkların hissi daha başkadır ses olarak.Eğer evde kullanacaksanız açık olan düz versiyonu tavsiye ederim.Bu modeli denemedim ama başka açık kulaklık denedim özellikle akustik,canlı kayıt,vokal performansları daha iyi.Ben de düz versiyonun indrime girmesini bekliyorum her sene 99 dolar olurdu bu sene olmadı şans

• Binbaşı
    1456 Mesaj
    arkadaşlar yok mu yardım edecek olan, iade edeceğim aldığım botu. amazon en fazla 8 euro kargo bedeli öderiz diyor.

ne kadar alıyor ptt falan almanyaya ürün yollamak için?
    |

Bu botu da aldım ben sabah 58den
    |
    |
    Dark.Death kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam kahverengi bot her zaman var. Hiçbir zaman bitmiyor
    |
    |
    Cradl3 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Xj9

Ben de şekil ve renk olarak sentetik olanı beğendim ama deriyi seçtim. Deri her şeyde candır :)

Şekli boşver. Numara tutmuyorsa ne anlarım. Ama yine de belki abime veririm küçük olursa demiştim. Neyse ki iptal ettiler. Ve 44,5 aldım. Şimdi de bir arkadaş normalde 43 giyerken 44,5 anca oldu demiş. Yuh. Numaranın bu denli değişmesi de nedir. Numara konusunda ben şu numarayı giyerim demek için nike adidas gibi standartı oturmuş firmalara göre hesap yapmalısınız. Mesela ben nike ın tüm ayakkabılarında 44,5 gözüm kapalı giyerim. Yani kısacası her numarayı kendi ayak numaranız sanmayın :) bizi de korkutmayın arkadaş :)
    İntel 5820K / Msi X99S Gaming 9 ACK / Evga GTX 1080 Classified + EK Water Blok / Asus ROG Swift PG348Q 34″ 3440×1440 IPS G-Sync Curved 100Hz / Corsair Graphite 780T White / Custom Liquid Cooling / GSKILL TRIDENT Z 2x8GB 16GB DDR4 3200MHz CL16 / Corsair AX860i / R Λ Z Ξ R Blackwidow Chroma / Steel Series Rival 700 16.000 CPİ Gaming Mouse / R Λ Z Ξ R Orbweaver Gaming Keypad / HyperX Cloud II Gaming Headset / Creative Sound Blaster Zx PCIe Sound Card / Logitech Z 5500 5 1 / Samsung 960 EVO 500 GB NVMe - M.2 SSD / WD MY Cloud Mirror 8 TB NAS / Seagate 4 Tb İronWolf 64 Mb NAS HDD / Seagate 3 Tb Barracuda 64 Mb HDD /

• Yarbay
    4182 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: fuducuk

Dyson V8 Absolute Cord-Free Vacuum

Bekleyen vardı, dip fiyat: 480$

https://www.amazon.com/gp/product/B01IENFJ14/ref=ox_sc_mini_detail?ie=UTF8&psc=1&smid=ATVPDKIKX0DER

Hocam dip fiyatı TR ile aynı neredeyse:)
    |
    |

Bunun GTX olanı kaça düşmüştü? Hatırlıyor musun?
    |
    |
    Xj9 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: uznl

Bilen yok mu ya ne zaman kadar PS4 indirimi devam eder?
    Cevaplarsanız çok sevinirim

Kimse bilemez belki 2 saat sonra belki gece.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orachi -- 25 Kasım 2016; 16:42:19 >
    |
    |
  • Teğmen
    183 Mesaj
    GoPro HERO 89.99$ + $23.84 Shipping+Vergi ile dip fiyat yapmış.

Orijinalden alıntı: semi-pro

üstadlar selamlar yeniyim. yanında prime yazan ürünleri sadece özel üyeler mi satın alabiliyor yoksa onlara özel indirim mi oluyo o ürünlerde ?

Onlar prime uyelere ozel fiyat hocam. İlk kayit oldugunuzda bir aylik prime denemesi alabilirsiniz.
    |
    |

o benim beyler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nerminator -- 25 Kasım 2016; 16:43:16 >
    |
    |
    Bahsedilenler: PalaWrath , özket kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam slim modeli 700Tl . Pro değil. Siz pro yu 1700 e aldınız tr den galiba
    |
    |
    W0lkidonkisss kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Xj9

https://www.amazon.de/gp/product/B000VX4WPU/ref=oh_aui_detailpage_o03_s00?ie=UTF8&psc=1

3 yıl önce deridenden almıştım saglam bottur tavsiye edilir.

Amazonda %85 numara tutuyor diye yorumlanmış ama ben yarım numara büyük aldım hatta bazı ayakkabılarıma göre 1 numara büyük inşallah olur.
    |
    |
    TorukMactoo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Mobilya Takımları
kolayoto.com
bankalar.org
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
1,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.