Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (8171. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
14 Misafir - 14 Masaüstü
5 sn
260.707
Cevap
2.701
Favori
13.891.723
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 81698170817181728173
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar amazonun kendi takip sayfasında son işlemi 20 Kasımda kalan siparişi olanlar var mı?

Latest update: Sunday, Nov 20
    3:00 PM Shipment departed from Amazon facility
    Hebron, KY, US
    Carrier: ARAMEX, Tracking #:

Gibi.
  • Amazon.de 'den 15 kasımda verdiğim ayakkabı siparişi geldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    Bende anlamadım hocam. Biz mi mouse dan anlamıyoruz ki acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: *GameOver*

quote:

Orijinalden alıntı: Hobar

İçimiz dışımız logitech ürünü oldu. Allah belanı versin amazon

black friday oldu logitechfriday harbiden bide g900un numarası ney anlamadım

alt tarafı mause sırf tr de pahalı diye mi alıyorlar anlamadım bende indirimli bile olsa 250 300 lira çok, sanki herkes e-sporcu en iyisi almak zorundalar

• sahinkurtt S kullanıcısına yanıt
    kalıpları konusunda bir fikriniz var mı? 38 için ne almalıyım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: arayanbulur

quote:

Orijinalden alıntı: Kasım Şeren

quote:

Orijinalden alıntı: arayanbulur

quote:

Orijinalden alıntı: Kasım Şeren

Arkadaşlar İşbankası Maximum ile alişveriş yapabilen var mı. Banka CVV girmediğimiz için siparişi iptal ediyor. Müşteri hizmetlerini aradım CVV olmadan alamazsınız filan diyor. Yapabilen varsa bi yardım edebilir mi ?

İş bankasından sanal kart çıkartın onunla puan alın puanla ürünü alın

Puan nasıl alınıyor hocam ?

Hocam gift kart diyecektim...

Hocam gift kartıda sonuçta kredi kartı ile alacağımızdan sıkıntı çıkmaz mı tekrar ?

• Beyler yeter artiiiiik dolarlar ulkemizde kalsin..
    Saka maka Turkiyede ilk defa bf gundem oldu..Dolar ve euro tarihi zirvesini yapti Ayarlasan bu kadar denk gelmez ..Talihe bak

• Arkadaşlar ps4 slim axses kart ile ödeme yaptım Euro olarak. 733 tl şimdi hesabımdan çekildi. Euro ile ödeme yapmak birazda olsa avantajlı oldu sanırım :)

• quote:

Orijinalden alıntı: sahinkurtt

beyler ihtiyacı olan saldırsın bayan jack wolfskin 36€
    https://www.amazon.de/Jack-Wolfskin-TEXAPORE-Trekking-Wanderstiefel/dp/B00OJNRC0A/ref=sr_1_4?s=shoes&ie=UTF8&qid=1480087151&sr=1-4&keywords=jack%2Bwolfskin&th=1&psc=1

Çok iyi kapışın annenize, ablanıza, eşinize, kardeşinize DALIIIIIIIIIIIIIIIIIN ! LÜTFEN !!!! herkes ihtiyacı kadar alsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 25 Kasım 2016; 18:25:49 >

• Nerminator N kullanıcısına yanıt
    Oyun oynamayacaksan veya 3d modelleme gibi işler yapmayacaksan sistem toplamak hamallık bence. 100 sekme açayım bana mısın demesin diye sistem toplama asla. Ferrari'de alsan kullanmayı bilmez, bakımını yapmazsan araba bozulur onun gibi düşün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quaker

quote:

Orijinalden alıntı: 1982-utkan

quote:

Orijinalden alıntı: K@FKASYALI

quote:

Orijinalden alıntı: 1982-utkan

Denizbank bonus yurt disi icin nasil katilicaz

kampanyamı var neye katılacan

Denizbankin internet alisverisi icin hocam..Cevap veren olmadi sunu buldum..
    http://www.bonusdenizbank.com/denizbonus/pages/kampanyalar-bonus-kampanyalar.aspx?t=t&campaignId=3160-3039758f144dadb7445664dbf7d4b22a&title=internet+uzerinden+gerceklestireceginiz+tum+alisverislerinize+%20+indirim+deniz+bonustan+hediye!

- Yurtdışı ve online işlemler, sanal kartla yapılan işlemler kampanyaya dahildir.

Bunu buldum iste 100 tl iade olucak

• dogmatik kullanıcısına yanıt
    aynen bi an sevinmiştim
  • quote:

Orijinalden alıntı: babike

Yanıyor !!! Tutuşuyorr !!! _-*-_ Logitech G900 Chaos Spectrum _-*-_ Vergi Altı _-*-_ 75$ + Kargo _-*-_ !!!!!!! Almayanı Dövüyorlar !!!!https://www.amazon.com/gp/product/B01CEFEMFW/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=ATVPDKIKX0DER

hakkaten iyi fiyat ama neden bu akdar pahalı yani mouse olarak bir sürü oyun mouse u kullandım,ü bunun farkı ne

• quote:

Orijinalden alıntı: ismlgr23

https://www.amazon.de/gp/product/B01GO4FMNU/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&smid=A3JWKAKR8XB7XF&th=1

arkadaşlar bu ps4 fifa 2017 alsam Türkiyede herhangi bir sorun yaşar mıyım? Birde bu almanyadan aldıgımız için dili almanya mıdır? ÇOklu dil secenegi mevcut mudur?

çoklu dil desteği var hocam.
  • Wireless rapolamaası süresi 1000ms. Üstelik kabloyu taktığınızda tamamen kablosuzdan farklı olarak kablolu bir mousea dönüşüyor Razer Mamba Elite gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: MavericKB

kalıpları konusunda bir fikriniz var mı? 38 için ne almalıyım?

Normalde ne giyiyorsan onu al bende öyle yaptım öyle yapıyor herkes.
  • quote:

Orijinalden alıntı: orry01

fifa 17 de türkçe seçenek geliyor mu arkadaşlar? amazaon.de den alsak?

Bende bunu merak ediyorum hocam bile bir kişi bilgi veririse ona göre siapariş vermeyi düşünüyorum.
  • Logitech G900 Chaos Spectrum Professional Grade Wired/Wireless Gaming Mouse, Ambidextrous Mouse

https://www.amazon.com/Logitech-Spectrum-Professional-Wireless-Ambidextrous/dp/B01CEFEMFW/ref=sr_1_1?s=videogames

10$ mastercard indirimi ile kargo dahil 72$ a denk geldi.

Hiç ihtiyacım yok, G303 var gayet memnunum ama işte alışveriş çılgınlığı, işte çılgın fiyatlar. G303ü (29 dolara inmiş oda) satar bunu kullanırım. Fiyat hala böyleyken kaçırmayın beyler bayanlar.

Türkiyede en ucuz 589 TL çıkıyor:http://www.akakce.com/mouse/en-ucuz-logitech-g900-chaos-spectrum-oyuncu-fiyati,6965728.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blizzard1905 -- 16 Şubat 2017; 17:23:32 >

• Makinayı zaten toplayamıyorum diye gittim bir de G900 aldım, 10 $ indirimi de kullanayım dedim zaten parçaların zerre indirime gittiği falan da yok. Cidden içimiz dışımız Logitech mouse ve klavye oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Mühendis

ben daha önce 40 euro gift card aldım sorunsuz cepteteble. Aman diyim ps4 yanmasın hocam ben de cepteteble ödedim mastercard indirimi için. Sorun olmaz ya çekerler di mi? şüphe düşürdünüz içime

parayı çekmeleri ne kadar sürdü?
  • 
Sayfa: önceki 81698170817181728173
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.