Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
72 Misafir (5 Mobil) - 67 Masaüstü5 Mobil
260.293
Cevap
2.943
Favori
13.389.417
Tıklama
Giriş
    1456 Mesaj

bir şey değil

30euro'dan kapabildiniz mi? Ben söyledim, bir iki kişi aldı sonra direk 70 euro'ya çıktı
    |
    |
    Xj9 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Evga psuhttps://www.amazon.com/gp/product/B01MTJTO2O/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

Columbia papuç(yazlık)https://www.amazon.de/gp/product/B00GUXHOBO/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TIGERSHARK -- 25 Kasım 2016; 16:36:37 >

• arkadaşlar şu 5 dolarlık kuponu biri yollayabilir mi?
    |
    |

TR fiyatıyla nerdeyse 4 tane alınıyor :)
    |
    |
    Dark.Death kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Columbia botta ne bir ortopediklik var ne en ufak taban desteği. Görüntüsü için ve waterproof için alacaksanız alınır.

DH Otomobil Genel: "- x ve y arasında kaldım, hangisini alayım? - x alın. - y'yi tek geçerim. - x çakar. - y takar. - z düşünmez misiniz? - t verelim? - x ile çok güzel yanlanır, buyrun size video. - k alın pişman olmazsınız. - f varken k önerilir mi yuh artık! - doğru konuş! - hadi lan, seni paramla ezerim! - adres ver adres! - cart curt..."
  • Yüzbaşı
    392 Mesaj

Evet hocam vergi olmaz buyuk ihtimal. Kargo da ucretsiz zaten.
    |
    |
    sevban8 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Aaa yok ben 30 eurodan alamadım :(
    |
    |
    Nerminator kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Samsung 850 Evo 500gb almak istiyordum ama sanırım 129$'dan aşağı düşeceği yok.. Bu gidişle 850 Evo 250gb alıcam, malesef oda vergiye takılıyor, 1$ daha ucuzlar mı? Hadi inşallah.
    |
    |

bir ekleme de benden,

nike airmax modelde 42 ve nb de 42 giyen birine bu bot 42 numara çok rahat oluyor
    |
    |
    FUJIKA kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: TIGERSHARK

Arkadaşlar ben bunları sipaşir verdim birisi amerika diğeri almanya

Evga psu
    https://www.amazon.com/gp/product/B01MTJTO2O/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

Columbia papuç(yazlık)
    https://www.amazon.com/gp/product/B01MTJTO2O/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

2 link aynı hocam.

DH Otomobil Genel: "- x ve y arasında kaldım, hangisini alayım? - x alın. - y'yi tek geçerim. - x çakar. - y takar. - z düşünmez misiniz? - t verelim? - x ile çok güzel yanlanır, buyrun size video. - k alın pişman olmazsınız. - f varken k önerilir mi yuh artık! - doğru konuş! - hadi lan, seni paramla ezerim! - adres ver adres! - cart curt..."

• Yarbay
    2273 Mesaj

Ya sen çok yaşa emi. Neden mi. 44 numara aldığım botun deri olmadığını ve deri olanında da 44,5 numara olduğunu bana gösterdiğin için. :) eskisini iptal ettim yenisini aldım. Her ne kadar şekil olarak deri olmayan bana göre daha şık duruyor olsa da dar giymektense 44,5 alırım daha iyi :) ohhh rahatladım
    |
    |
    Xj9 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    İntel 5820K / Msi X99S Gaming 9 ACK / Evga GTX 1080 Classified + EK Water Blok / Asus ROG Swift PG348Q 34″ 3440×1440 IPS G-Sync Curved 100Hz / Corsair Graphite 780T White / Custom Liquid Cooling / GSKILL TRIDENT Z 2x8GB 16GB DDR4 3200MHz CL16 / Corsair AX860i / R Λ Z Ξ R Blackwidow Chroma / Steel Series Rival 700 16.000 CPİ Gaming Mouse / R Λ Z Ξ R Orbweaver Gaming Keypad / HyperX Cloud II Gaming Headset / Creative Sound Blaster Zx PCIe Sound Card / Logitech Z 5500 5 1 / Samsung 960 EVO 500 GB NVMe - M.2 SSD / WD MY Cloud Mirror 8 TB NAS / Seagate 4 Tb İronWolf 64 Mb NAS HDD / Seagate 3 Tb Barracuda 64 Mb HDD /

• Çavuş
    49 Mesaj

Katılıyorum bugün ankarada deneme şansım oldu diğer ürünlerden farklı olarak bu ürün trekking gibi ortası boş, ürün çok rahat değil ama hafif,
    satan arkadaş su geçirmeyeceğini iddaa etti bende öyle düşünüyorum ama kar kış kıyamet şartları için alan arkadaşlar bir düşünsün.
    |
    |
    car_26 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    Arkadaşlar Sennheiser HD 598Cs kulak üstü, ses yalıtımlı kafaüstü kapalı model kulaklık Amazon.de de 99.00 Dolara sıralanmış ama sepete ekleyince 83.19 dolar ürün + 14.97 Gümrük = 98.16 Euro'ya denk geliyor. Almak isteyenler varsa duyurulur, Sennheiser HD 569 un aynısıymış.

TR deki fiyatları sanırım 700 ve üzeri.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: ROMA1927

Hayır güncel fiyattan alıyorsunuz

Çok sağol teşekkür ederim.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Xj9

40a8 gitmez diye düşünüyorum. Deri olmasını tercih ederim şahsen, saolsun beni de burda bir arkadaş uyardı hemen iptal edip deri olanı aldım. Bu aradahttps://www.amazon.de/gp/product/B00GW8HPMU/ref=od_aui_detailpages00?ie=UTF8&psc=1 haber veren arkadaşa teşekkürler hatuna kaptım bir tane :)

deri olan hangisi.deri olmayan hangisi.ben bunu aldım.https://www.amazon.de/gp/product/B018511WFC/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1
    bu derimi.ve deri olması önemlimi bilmiyorum

not:iptal ettim bende.34 euroya gelmişti 44 numara

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafaceylan -- 25 Kasım 2016; 16:33:26 >
    |
    |

• Binbaşı
    1456 Mesaj

Bu bot türkiye'de yok, sizin denediğiniz bot ile bunun arasında çok küçük de olsa farklar var.

Ayrıca ben de aldım bu botu, 42.5 numara giyiyorum normalde, bot 42.5 oldu tam. Çok az büyük oldu ama botların biraz böyle büyük olması lazım zaten.

Ayrıca bot çok kaliteli, görüntüsü güzel ancak hiç rahat değil. Alacak arkadaşların bilgisine. Taş gibi.

Mağaza'da satılan şu ürün ile rahatlık konusunda uzaktan yakından alakası yok.

http://www.columbia.com.tr/urun/redmond-mid-waterproof-erkek-ayakkabi-24884/kahverengi

bu ürün çok rahat. Ama 40 euro'ya aldığınız ayakkabıdan da pek rahatlık beklemeyin zaten.
    |
    |
    FUJIKA kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    2454 Mesaj
    2tb lık harddiskim geldi arkadaşlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yarbay
    3515 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    1982-utkan

Amazon.de den slim alacak arkadaslar bende 21 ekimde Xbox one s Gears of wars bunddle almistim 75 eurosu haftaya teslim edilecek.Yani 164 civarina gelme sansi cok yuksek.Ithalat ucreti bana geri odenecek..Tabi bu is tamamen sans (slimi bende aldim..Pro ile arasinda ciddi fark var,xbox one s in surpriz vergi iadesi ile 115 avroya almis oldum)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Executioner- -- 25 Kasım 2016; 16:34:52 >
    |
    |

Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
Media Sözlük
canlı radyo dinle
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
1,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.