Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (8165. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
13 Misafir - 13 Masaüstü
5 sn
260.707
Cevap
2.701
Favori
13.892.115
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 81638164816581668167
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Nerminator

çok aşırı sıcak tutuyor ayağımı, hatta gereksiz bir sıcaklık :)

Nefes almıyor ayakkabı sanırım, o yüzden.

yorumun için sağol hocam sevindim tipi falanda çok hoş 5 sene rahat giyerim inşallah
  • HyperX Cloud II dip fiyatına düşer mi beyler ne diyorsunuz, beklemeye değer mi? Eylül'ün 8-11 arasında 60 euroymuş.
  • https://www.amazon.com/Samsung-SM-R760NDAAXAR-Gear-S3-Frontier/dp/B01M7MDK5S/ref=sr_1_1?s=videogames&ie=UTF8&qid=1480085940&sr=8-1&keywords=gear+s3

Gear s3 almayı düşünüyordum, out of stock:(
    amazon haricinde bestbuy fln gönderim yaparmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eren Keleş

çizim için önereceğiniz monitör var mı iş yerinde kullanmalık. curveler filan

34 inç'lik bütün curve monitör ler takibimde .

Lg Düz Bu ürün alıcam gibi fakat felaket kargo var.

Lg Curve aynı şekilde kargo ve indirim bekliyorum.

Kısaca herhangi bir monitör de ucuzlama olduğu anda 3 adet curve ye ayıracak bütçe bıraktım kendime :D

• Teemo Erdoğan kullanıcısına yanıt
    Onu bekliyorum ben de bayadır.
  • Hesaptaki nezaket kredilerinin süresi varmıdır? bana 20$ tanımlamış birisi..
  • 144HZ MONİTÖR BEKLEYENLERE GELSİN

Acer GN246HL 150 $

https://www.amazon.com/gp/product/B00KO4518I/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

o KADAR HIZLI MESAJ AKIŞI var ki ben yazana kadar bir sayfa daha atladı.
  • Deorvine kullanıcısına yanıt
    Ne zaman çekti hocam
  • mustyde kullanıcısına yanıt
    yapabilirsin ama henüz kargolanmaması gerekiyor.
  • arkadaşlar bana teamviewr ile baglanıp yardımcı olabilir misiniz ?
  • salagil kullanıcısına yanıt
    iptal ettim, garanti veremiyoruz çünkü siparişi hazırlıyoruz dediler ve maalesef yola çıktı :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: Storm Worm

Mekanik uzun süre kod yazımında sesi rahatsız edebilir endişesi yaşıyorum hocam sizin daha önce bu tip bir model deneme şansınız oldu mu ?

Daha önce mekanik klavye kullandım ancak uzun süreli değil. Denemiştim yani. Blue switchler yazmak için birebir. Hem ses hem de his olarak. İnsanın yazdıkça yazası geliyor. Bir nevi ilham veriyor yani . Rahatsız edeceğini düşünmüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogmatik

144HZ MONİTÖR BEKLEYENLERE GELSİN

Acer GN246HL 150 $

https://www.amazon.com/gp/product/B00KO4518I/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

o KADAR HIZLI MESAJ AKIŞI var ki ben yazana kadar bir sayfa daha atladı.

Bu monitor PWM alacak olanlar dikkat etsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Qrt_

Daha uygunu vardı dostum!

Yok hocam kapasite açısından bakmıyorum okuma ve yazma hızı sandisk extreme gözüme çarpan usbler arasında en hızlısı özellikle 64lük versiyonu(Read Up To 245MB/s; Write Up To 190MB/s). Fiyatı Türkiye'de epey tuzlu ama veri transferi sırasındaki sinir krizlerini düşünürsek bu paraya bir daha bulamayabiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A.J. Pacino -- 25 Kasım 2016; 18:3:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Storm Worm

Mekanik uzun süre kod yazımında sesi rahatsız edebilir endişesi yaşıyorum hocam sizin daha önce bu tip bir model deneme şansınız oldu mu ?

ben yazılımcıyım aksine sesi hoşuma gidiyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: bygamer

quote:

Orijinalden alıntı: MrKerberoS

Laptopçular alalım mı şu fransız sitesinden laptobu?
    https://www.amazon.fr/MSI-GE72VR-6RF-072XFR-Ordinateur-Portable/dp/B01LNLSMJU/ref=pd_sim_sbs_147_1?_encoding=UTF8&psc=1&refRID=57WPB54846F0R42WWG6A

Bekleyelim mi yoksa akşama kadar, olanlarıda kaçırcakmışız gibi hissediyorum hepsiburadaki kalmadı mesela.

yok i5 bu makina ve 8 gb ram

Hiçbir şey girmezse yeni indirime amazondaki gt72vr'ı alsak mı, ağırlığı çok korkutuyor beni üni öğrencisi olarak

• Dr. JhonSmith kullanıcısına yanıt
    Hocam başka bir ürün almaya Sepete girmiştim bu üründe save for laterdı üstte uyarı çıkınca saniyesinde hemen alıp onayladım. Bitmiş bile tek kötü yanı Aralığın 19 unda kargolanacak yazıyor ama olsun bu kadar ucuza aldık. Geç gelsede olur amazon güvencesiyle Siz biliyormusunuz sonradan gift card alsam ödeme yöntemi olarak ödeyebilirmiyim. Kartta şuan para yok yoksa para yatıracam ?
  • Gazamız mübarek olsun artık inş sorun olmaz.

Jack Wolfskin Erkek Trekking ve Yürüyüş Ayakkabısı
    45€
    https://www.amazon.de/gp/product/B00M38STGE

Bu paraya Jack alacağım aklıma gelmezdi, sayfayı yeniledim kapıştılar her zamanki gibi gene de bakın belki uygun no su kalır.
  • 
Sayfa: önceki 81638164816581668167
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.