Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (8125. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
14 Misafir - 14 Masaüstü
5 sn
260.707
Cevap
2.701
Favori
13.892.178
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 81238124812581268127
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güzel diyosunuzda hocam şuan en ucuz 1000 serisi amazonda var 5400 liraya o da 4 kiloya yakın bi laptop, şuan hepsiburadada asusun ince laptobundan var 970mli 4650tl.

Arada 1750tl'ye değecek bir kart mıdır? Ne düşünüyorsunuz?

http://www.hepsiburada.com/asus-gl502vt-fy034t-intel-core-i7-6700hq-2-6-ghz-3-5-ghz-16gb-1tb-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV000001ZJWF (Sepette düşüyo fiyatı)(Asus 970m)

https://www.amazon.com/MSI-GT72VR-Dominator-071-Hardcore-i7-6700HQ/dp/B01IO9YBM6 (MSi 1060)

• ps4 500gb aldım bende kredi kartından 716 TL çekilmiş. Yapı kredi cüzdan ile yurtdışına 250 TL üzeri 25 TL puan kampanyası ile 691 TL ye gelmiş oldu. Oldukça iyi fiyat gerçekten
  • Windmark kullanıcısına yanıt
    hocam ekraan görüntüsü atabilirmisin özelden ben hiçbir yer bulamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: helll_599

arkadaş acıklamış hocam ona göre kararını ver

Orijinalden alıntı: HapLoo

Hocam birinin arkası açık birinin kapalı. HD598CS olanın arkası kapalıdır, sahnesi dardır fakat bassları fazladır veya dışarı sesini almaz. 598'in ise arkası açıktır sahnesi geniştir (bu ne demek derseniz konser kayıtlarında enstrümanların yerini dahi seçebilirsiniz veya oyunlarda ses kasarken nokta atışı yapabilirsiniz). Ancak HD598'de basslar görece daha zayıftır yine arkasının açık olmasından dolayı ve dışardan sesleri içeri alır/dışarı verir.

Bu iki farkın dışında CS olanın malzeme kalitesi ve konforu biraz daha düşüktür.

Müzikal olarak bakarsak CS modeli EQ olarak V şeklindedir yani bas ve tizler ön planda vokal geri plandadır. Diğer modelde daha doğala yakın bir ses rengi vardır bas ve tizler midlerin önüne geçmez.

Boşa fiyat farkı yok yani.

Son olarak, CS iyi deyip geçilemez tamamen ihtiyaca yönelik bakmanız gerekir. Ben şahsen CS almazdım.

ne önerirsin başka?

• Doktor bu nedir :) özellikle 3.05 dk dikkatinizi çekerim :D

http://www.dailymotion.com/video/x2b9l8l_black-friday-kara-cuma_tech
  • Bu arada forumun bu konusuna neden pc den yorum yazamıyorken mobilden yazabiliyorum. Allah için sabahtan beri 30 kez yazmaya çalıştım beceremedim. Bu columbia bot biharika dostum. Benim nike ayakkabı numaram 44,5 tam iken bu botta maaalesef bulamadığımdan 44 numara aldım. İnşallah dar olmaz :((

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vjdrsjejv kullanıcısına yanıt
    evet ah taksit yapabilsek keşke
  • Ps4 un siparişini geçtim 1 saat oldu fakat karttan parayı çekmedi sizdefe böylemi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • andrOnur kullanıcısına yanıt
    2. olan daha kibar ve spor duruyor.
  • beyler ps4 slim alınmalımı yoksa unch+2 kol olan versiyonamı bakılmalı
    biraz araştırdım ama slim pek önerilmiyor
    full hd 1080p de kullanılacak 4k falan yok
  • cio_cio kullanıcısına yanıt
    para çekilmediyse iptal edip tekrar al
  • quote:

Orijinalden alıntı: 24Bit

quote:

Hello,

In connection with the MasterCard 1-Click promotion, we ran a limited-supply offer of $10 off of a qualifying purchase. You were unable redeem the offer prior to it expiring due to high popularity and the limited supply of offers available. Because you are a valued cardmember, I've added a $10 Amazon.com promotional certificate to your account.

Your available balance appears in the payment section when you place a qualifying order for new items shipped and sold by Amazon.com. Eligible funds will be automatically applied to your qualifying order(s). This promotional balance doesn't appear in Your Account (you'll only see gift card balances there). To view the Terms and Conditions for using your promotional funds, go to our Help pages:

http://www.amazon.com/gp/help/customer/display.html/?nodeId=201134220

We look forward to seeing you again soon!

Amazon böyle bir mail atmış, tarih sınırlaması da yok sanırım. Live chat'ten istekte de bulunmamıştım hiç, sürpriz oldu.

Hocam bu mesaj bana da gelmiş uyku sersemi kapatmıştım şimdi aklıma geldi

• Amazonda taksit yok muydu?

• balistik81 kullanıcısına yanıt
    hocam oyunları ayrı sipariş verseydiniz. boşuna vergisini ödediniz 46euro nun
  • Tinúviel kullanıcısına yanıt
    Hd 598 cs yerine Ath m50x daha iyi olmazmı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • vjdrsjejv kullanıcısına yanıt
    Yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sennheiser cs kapalı kulaklık sahnesi dardır bunu bilerek alın ,açık olanlarda dışarı baya ses verir ,genede sennheiserdir torunlarınıza bile bırakırsınız o kadar diyim.

• Galiba Yanıyor.
    Asus K756UX-T4086T PC portable 17.3" FHD Brown (Intel Core i5, 4 Go de RAM, Nvidia GeForce GTX 950M, Windows 10)

https://www.amazon.fr/Asus-K756UX-T4086T-portable-GeForce-Windows/dp/B01D4M2QXE/ref=sr_1_1?m=A1X6FK5RDHNB96&s=computers&ie=UTF8&qid=1480074867&sr=1-1

Gümrük+Kargo dahil :667,08 EURO

• Amazon.de den alınan ürünler için gümrük vergisi kaç € üstüne ekleniyor ve ne kadar ekleniyor acaba

• Arkadaşlar bir ekran kartı tavsiye edin. Amazon ve Amazon.de ne fark oluyor, kaça geliyor vs vs

birkaç link atıp fikir verirseniz sevinirim.

1060 1070 1080 arasında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rindaman -- 25 Kasım 2016; 15:1:58 >
  • 
Sayfa: önceki 81238124812581268127
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.