Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (8117. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.200
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 81158116811781188119
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: exclbr

GOLD WİRELESS düşmedi gitti...

.de den 57€ aldım hocam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fakirliğin yüze çarptığı an

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• görüpte hala ps4 almayan kaldı mı.parmakla gösterecem şimdi sizleri aleyna gibi
  • bot geldihttps://www.amazon.de/gp/product/B018515HT4/ref=oh_aui_detailpage_o08_s00?ie=UTF8&th=1&psc=1

kesinlikle tavsiye ederim, çok sağlam ve kaliteli. daha önce columbia kullanmadım ama mağazada denemiştim, normalde 42 giyerim ve 42 bana oluyordu bunu da 42 aldım ve oldu ama 42.5 almak daha mantıklı olabilirmiş. 42 numara ayağımı tamamen sardı, kalın çorapla sıkıntılı olabilir ama kullandıkça hafif gevşer diye düşündüğümden hiç sorun olmaz diye düşünüyorum
  • Hocam konuyu okudum ama anlamadım,ben şimdi amazondan bilgisayar ve telefon alabilir miyim ? Kaç euroya kadar alışveriş yaparsam gümrükten geçer?
  • O zaman günün Ekran Kartı indirimi patlasın, bu kuraklıkta böyle.

Gigabyte GV-N1060XTREME-6GD GP106-400-A1 Pascal 6GB GDDR5 Grafikkarte schwarz
    305€
    https://www.amazon.de/gp/product/B01L1Y0ZXA
  • Saat Dün elime ulaştı bilegime büyük geldigi için aldıgım fiyata satabilirim . daha 10 dakika bile kullanmadım TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NoExx -- 25 Kasım 2016; 14:24:56 >
  • Aşağıdaki monitor bayağı ucuzlamış gözüküyor 144 mhz 1 ms
    en cok inen urunler listesinde üst sıralarda

https://www.amazon.com/VG278HV-1920x1080-144Hz-Gaming-Monitor/dp/B01DDR0FE2
  • quote:

Orijinalden alıntı: Meyal

ps4 oyun listesi yapsak hoş olur.

Aynen öyle abi :D Bi an gaza gelip konsolu aldık ama en ucuza nereden nasıl oyun alınır vs. yardımcı olsa tecrübeli arkadaşlar çoğzel olucak bf bitmeden..
  • Amazon para çekmiş karttan baktım euro'yu 3.71 den hesaplamış yapı kredi. Normal mi acaba ? Kurdan en az geçiren bankalar hangisi sizce ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • magrofon kullanıcısına yanıt
    arkadaş acıklamış hocam ona göre kararını ver

Orijinalden alıntı: HapLoo

Hocam birinin arkası açık birinin kapalı. HD598CS olanın arkası kapalıdır, sahnesi dardır fakat bassları fazladır veya dışarı sesini almaz. 598'in ise arkası açıktır sahnesi geniştir (bu ne demek derseniz konser kayıtlarında enstrümanların yerini dahi seçebilirsiniz veya oyunlarda ses kasarken nokta atışı yapabilirsiniz). Ancak HD598'de basslar görece daha zayıftır yine arkasının açık olmasından dolayı ve dışardan sesleri içeri alır/dışarı verir.

Bu iki farkın dışında CS olanın malzeme kalitesi ve konforu biraz daha düşüktür.

Müzikal olarak bakarsak CS modeli EQ olarak V şeklindedir yani bas ve tizler ön planda vokal geri plandadır. Diğer modelde daha doğala yakın bir ses rengi vardır bas ve tizler midlerin önüne geçmez.

Boşa fiyat farkı yok yani.

Son olarak, CS iyi deyip geçilemez tamamen ihtiyaca yönelik bakmanız gerekir. Ben şahsen CS almazdım.

• Storm Worm kullanıcısına yanıt
    Hocam hangi koltuğa bakıyorsunuz. Ben de bir koltuk alayım diyorum. Var mı önerisi olan?

• quote:

Orijinalden alıntı: magrofon

HD598CS trde yok trde olan düz HD598 ve bizim aldığımız

HD598CS 10 – 28,000 Hz
    HD598 12 – 38,500 Hz

arada fark var 360 lira az para değil sanki bizim alacağımız kırpılmış versiyon gibi. ne diyorsunuz?

Benim tahminim arada ki tek farkın closed back olduğu; hatta yeni model oldugu icin düz versiyonda ki eksikliklerde giderilmiştir

• quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

Orijinalden alıntı: Erdo4

quote:

Orijinalden alıntı: HapLoo

Hocam birinin arkası açık birinin kapalı. HD598CS olanın arkası kapalıdır, sahnesi dardır fakat bassları fazladır veya dışarı sesini almaz. 598'in ise arkası açıktır sahnesi geniştir (bu ne demek derseniz konser kayıtlarında enstrümanların yerini dahi seçebilirsiniz veya oyunlarda ses kasarken nokta atışı yapabilirsiniz). Ancak HD598'de basslar görece daha zayıftır yine arkasının açık olmasından dolayı ve dışardan sesleri içeri alır/dışarı verir.

Bu iki farkın dışında CS olanın malzeme kalitesi ve konforu biraz daha düşüktür.

Müzikal olarak bakarsak CS modeli EQ olarak V şeklindedir yani bas ve tizler ön planda vokal geri plandadır. Diğer modelde daha doğala yakın bir ses rengi vardır bas ve tizler midlerin önüne geçmez.

Boşa fiyat farkı yok yani.

Son olarak, CS iyi deyip geçilemez tamamen ihtiyaca yönelik bakmanız gerekir. Ben şahsen CS almazdım.

Muhteşem yararlı bir mesaj. Üşeniyordum aynı şeyi yazmaya telefondan yazdığımdan.

İlk sayfaya eklenmeli o derece.

Notumu aldım, 2.mesajdaki Kulaklık bölümünü biraz daha profesyonele kaydıracağım madem bu kadar talep var.

• quote:

Orijinalden alıntı: agustus_cu

Yıllardır bakar bakar iç çekerdim bu sene kendimi hazırladım amerikadan g502 bekliyorum, almanyadan da ps4 500gb modeli sipariş geçtim az önce geriye bir tek ssd kaldı almanyada indirimleri bekliyorum o da olursa zaten herşey tamam olur para da biter

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

Hocam selamlar, bu ps4 lerin garanti durumu nasıl oluyor bilginiz var mı?

• Vakıfbank kuru ile garanti kuru ya da denizbank kuru ne kadar fark ediyor en düşüğü nerden görebiliriz

• xyz35 kullanıcısına yanıt
    Ben varım yurda koyamam zaten ev için tv ye hdmi ve xbox one s gamepad aldım bi g502 bi ps4 inatım inat almıyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kaiowas kullanıcısına yanıt
    1 yıl tr garantili olması lazım
  • 
Sayfa: önceki 81158116811781188119
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.