Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (8105. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.891.572
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 81038104810581068107
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: agustus_cu

Yıllardır bakar bakar iç çekerdim bu sene kendimi hazırladım amerikadan g502 bekliyorum, almanyadan da ps4 500gb modeli sipariş geçtim az önce geriye bir tek ssd kaldı almanyada indirimleri bekliyorum o da olursa zaten herşey tamam olur para da biter

Hiçbir zaman tamam olup bitmiyor kardeşim :) Hayırlı olsun.

• ps4 alsammı almasam mı karar veremedim. Oyunları çok pahalı geldi şimdi satmaya kalksak herkes satın aldı zaten o da uzun sürer napsam yav kafam allak bullak alıp oyun oynamıcam ona zamanım yok zaten
  • hocam ona bir şey diyemeyiz. stokla ilgili bir durum +indirimler yarın sabah 8 e kadar olacak bol bol
  • Cloud serisi veya Siberia serisi. Diğerleri beni malzeme kalitesi olarak düşündürüyor.
  • doktorum60 kullanıcısına yanıt
    aradaki 0,70 euro için mi sınıfta kaldı hocam. tam olarak anlamadım
  • Bitane aldım.İkinci ps4 ü sipariş vereyim dedim olmadı nedense.
  • boatswain kullanıcısına yanıt
    Koskoca USD yazmışsınz EURO olarak nasıl kullanıcaksın.
  • quasi522 Q kullanıcısına yanıt
    Yeni bir bebeğiniz oldu desek yeridir. Oyun vs masrafı hiç bitmez :)

• İnsan okuyacak bunları kardeşlerim, yavaş biraz.

Makarasına takıldığım anlaşılıyor herhalde ne olur ne olmaz art niyetlilere açık kapı bırakmayalım.
  • Bence kulakları kepçedir ve büyüktür o yorum yazanın..Diğer yorumda pek olumsuz birşey yok..
  • quote:

Orijinalden alıntı: muti9696

Görsem yazardım kusura bakmayın ama bence doğru bir tercih olmuş. Hayırlı olsun güle güle kullanın. Hangi modeli almıştınız n11 den?

Bunu almıştım hocam 1950 TL'ye
    http://urun.n11.com/dizustu-bilgisayar/asus-k555ub-fi136dc-uhd-i7-6500u-12gb-1tb-nv940-2gb-freedos-P136002255
    Şimdi 2.700 T olmuş.+ ekranı var özeliklerine göre aldığım fiyat da uygundu aslında.
    Ama benim aldığım ile şimdiki fiyat arasında bir rakama satabilirim diye düşünüyorum. Sıfır kutusunda garantili cihaz sonuçta.
    En olmadı kardeşime hediye ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: Kadir59

https://www.amazon.de/gp/product/B01LQF9RDI
    Arkadaslar 196€ olan bu cihaz pal mi ntwch midir? Fiyat iyi almayi dusunuyorum.

avrupadan pal gelir hocam ntsc usa ve japonyadan gelenlered olur
  • innovativengineer kullanıcısına yanıt
    Kulaklığı daha önce kullanmış biri olarak yorum yapayım bassları çok tatmin edici değil fakat sahnesi çok geniş oyunlarda atmosferin içinde buluyorsun kendini, müzik ve filmlerde de ortalamanın baya üstünde ve keyifli. Birde büyük kafalılar için 2-3 saat sonra sıkmaya başlıyor ağır değil ama hafif sıkıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

Bu lanet ürünlerin düşeceği falan yok kalan parçaları da aldım. Bf dedik indirim dedik gitti 3335 TL.

hayırlı olsun kardes .bu fıyat cok ıyı doların turkıyede uctugunu dusunursek .bu fıayata aldıgına sevin bence param gitti diye üzülceğine 3335 tl para degıl su donemde pc ıcın

• ay içinde satamazsın çünkü herkes senin gibi yapacak her yer ilan olacak herkes fiyat kıracak ve ay sonu ödeme vakti geldiğinde aldığın fiyata yakın satmak zorunda kalacaksın :) nerden biliyorum geçen sene g710 klavye indiriminde forumda aynen bunlar yaşandı
  • evet 940 küsür civarına gelmişti hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiç ihtiyacım yokken ps4 aldm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: quasi522

İkinci bir ps4 joyistik almak lazım. Tabiki oyun da. Çorap söküğü gibi geliyor gerisi:))

Var mı gözünüze kestirdiğiniz bir kol?
  • 
Sayfa: önceki 81038104810581068107
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.