Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (8084. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
260.707
Cevap
2.701
Favori
13.892.152
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 80828083808480858086
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BİLGİSAYAR PARÇALARINDA %60'A VARAN İNDİRİMLEEEEEEEEEEEER!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 25 Kasım 2016; 12:17:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: claswan

HyperX Cloud
    HyperX Cloud 2 ya diğer HyperX modelleri.

Logitech G633

Corsair Void
    Corsair Void Wireless

Kullanan varsa bana p.m. atabilir mi acaba? Kararsız kaldım artık parasında falan değilim. İnternette bakıyorum kimisi 7.1 özelliği çöp gereksiz, kimi ses kartı yoksa boşuna para verme git HyperX Core + ses kartı al demiş. Kimi başka bir alemde. Burası yeri değil belki ama kulaklıktan anlayan çok fazla kişi var burada. Yardımcı olursanız sevinirim.

Önceliğim sağlam olması ve ses kalitesi. Zırt pırt kulaklık değişen biri değilim.
    Her türlü amaç için almak istiyorum. Film, oyun, müzik...

Anakartım Asus Z170 Pro Gaming. SupremeFX ses teknolojisi diye geçen bir Ses yongası kullanıyor. Eski bilgisayarımda aynı kulaklığı takınca iğrenc bir ses gelirken G230 bu anakartta çok daha iyi ses veriyor .Bunu da belirtmek isterim.

http://thewirecutter.com/reviews/best-gaming-headset/
    http://on-winning.com/cs-go-config-setup-settings-monitor-mice-sensitivity-pros/

Hocam hyperX kulaklıkların fiyatına göre çok üst bir performans verdiğini duydum. Ayrıca adamlar profesyonel oyuncuların da dikkatini çekmeyi başarmış. İlk önce cloud (I) kalitesi ile patlama yapıp cloud II ile geliştiriyorlar. Sonra revolver ile zirveye ulaşıp bunda 7.1'i kaldırıyorlar kulaklıktan ve buna rağmen oyunlarda cloud 2'ye çok daha düzgün pozisyon belirleyebilir hâle geliyorsunuz kulaklık ile. Yani adamlar geliştirdiği kulaklıktan 7.1 özelliğini kaldırıyolar hem de FPS oyunlarına ve profesyonel oyunculara odaklanmışken. Ben 7.1'in bir kandırmaca olduğunu düşünmeye başladım.

Üstte yazdığım yorum tek başına FPS oyunları için geçerli. Film ve müzikte beklentiyi verir mi bilemiyorum.

• Crucial ssd dünkünden pahalıya geliyor.
  • özket kullanıcısına yanıt
    yok hocam ondan almadım ben bilmiyorum valla 42 giyiyorum normalde ama 43 aldım tabanlıkla halletmeye çalışacam büyük gelirse küçüğün çaresi yok
  • https://www.amazon.de/Grand-Theft-Auto-V-PC/dp/B0071L2QD0/ref=sr_1_1_twi_gam_2?s=videogames&ie=UTF8&qid=1480065278&sr=1-1&keywords=gta%2B%2B5&th=1

GTA 5 PC için 18 euro,tr kullanımında bir sorun çıkar mı,bir de fiyatı iyi mi? Donanım diye diye çok koptum oyunlardan vs fiyat konusunda fikrim yok
  • steam link steam controller aldım. Kullanırım olmadı en kötü satarım trdeki fiyatlar 2 si bir en kötü 600 lira beyler amazondan alsanız 200 250 arası
  • airport34 kullanıcısına yanıt
    Korkanın çocuğu olmaz. Hocam siz alıyorsanız bende alıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: trgeneral26

quote:

Orijinalden alıntı: The R0CK

amazon.de deki fiyatlar KDV dahildir . biz alırken Almanya KDV sini ödemiyoruz
    https://www.amazon.de/gp/product/B019GZRZFW?psc
    bu ürünün fiyatı neden çıktı acaba bilginiz var mı
    140€ diyor fakat sepetde 166€ çıkıyor

Bitmeden yakala ürünlerininde vergi hesaplarken bi hata oluyo sanırım. Normalde 140€'dan alman vergisi düşüp 116€ olması üstüne gümrük ekleninc de yine 140€'ya falan gelmesi lazım. Ama alman vergisi düşmüyo üstüne de gümrük eklenince daha pahalıya geliyor

• Şuana kadar gördüğüm tek BF'ye yakışır indirim bence Sennheiser HD 598 kulaklık herhalde. Kredi kartımı kapattırmak zorunda kaldığım için üzülmüştüm ama şuana kadar gördüklerim beni üzmedi çok şükür:) Ama gün daha bitmedi

https://www.amazon.de/Sennheiser-HD-598Cs-geschlossener-Kopfh%C3%B6rer/dp/B01JP436TS/ref=gbph_img_s-3_7117_da1e1903?smid=A3JWKAKR8XB7XF&pf_rd_p=a4b4c6be-d1b8-4480-b083-751f77ec7117&pf_rd_s=slot-3&pf_rd_t=701&pf_rd_i=gb_main&pf_rd_m=A3JWKAKR8XB7XF&pf_rd_r=KYG929KJDAFJYD5NV607

İhtiyacı olanlar kaçırmasın bence bu fiyata

• Alanların dikkatine dün geceki Amazon.fr'den alınan 10 euro+kargo ücretli Merrell botlardan bir kısmını kargolamışlar bende. (Fırsat gece bitti ne zaman ne oldu diye boşuna yer işgal etmeyelim arkadaşlar)
  • İlk sayfada bulamadım master kart çekini nasıl yapıyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    O 83 Euro hocam. Tablo doğru ise sorun olmaz. Ama tablolar yanlış ise kesin büyük gelir.
  • bende merak ettim 40$lıkta böylemi :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

BİLGİSAYAR PARÇALARINDA %60'A VARAN İNDİRİMLEEEEEEEEEEEER!!!

Ayakkabı indirimi isteriz.Yap birşeyler hocam

• genelkurmay89 kullanıcısına yanıt
    bence satın aldığın satıcı amazon değildir. bi kontrol et.
  • Columbia bot alixam vergi cikiyor beyler 49€ diyor ama odeme ekraninda 83€ dan promosyonlu aliniyor diye vergi cikiyor. Sizde de ayni mi

• quote:

Orijinalden alıntı: Vapors

Dün G610 > 60 Dolar - G810 > 75 Dolar - Strafe > 65 Dolar idi.

AData 512 GB M2 SSD > 65 Euro - Crucial 750 GB SSD > 130 Dolar

Logitech G900 > 75 Dolar idi. Bunlar oldu mesela oldukça sağlam. Hele G900 Efsane indirim aldı 5 dakikalık.

Geçen sene daha uzun sürdü BF. Bu sene beklentiler çok yüksek. O yüzdne herkes bir anda her şey olsun bitsin indirimler havada uçuşsun, neyi kapacağımızı şaşalım istiyorlar :) Bakalım en az 1 hafta boyunca fiyatlar dalgalanır, anlık düşmeler vs olur. Dip fiyatları bugün de görebiliriz diğer günler de. Sıkı takip etmek lazım. Sağlam indirim dediğiniz şeyi risk etmeden alın.

dogrudur klavyelerde genel indirim vardır olmuştur da benım baktıgım klavyeler biraz üst sekmen oldugundan sanırım fazla indirim gelmedi belki gelir.
    logitech 910
    Razer BlackWidow Chroma
    Son bi ihtimal olursa corsair olabilir.

• Equris kullanıcısına yanıt
    Close back miydi bu?

• MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Pusuda yatıyoruz murat hocam. Şu psu ve su soğutmalara bi indirim gelse çökücem direk :)

• 
Sayfa: önceki 80828083808480858086
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.