Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (8083. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir - 12 Masaüstü
5 sn
260.707
Cevap
2.701
Favori
13.892.026
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 80818082808380848085
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Modu Chanyu

Silinen 10$'ı 2 gün önce chatten almıştım bu sabah tekrar 10$ geldi diye mail geldi. Chatten daha önce bu promosyonu kullandığımı söyledim bunu da kullanabilirsiniz dedi. Teşekkürler Amazon

abi her alışverişimde her email contactımda dua ediyorum onları çok sevdiğimi söylüyorum adamlar adam abi ben böle bişey görmedim ya bu kadarda olmaz diyorum bide bizim hepsiburada ya bak morhipoya bak bunlarda düdükleme konseptli tr e-ticaret devleri

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• expo-9009 kullanıcısına yanıt
    Peki ödeme ekranına doğru giderken şöyle bir ibare daha gördüm bunu nasıl yapmam gerekiyor ?

Kartımın para birimi: Türk Lirası (TRY)

Kartımın para birimi normalde TL, alırken kartımın para birimini de değişmeli miyim ?
  • Resul069 kullanıcısına yanıt
    hocam zamanında de. sitesinde vardı o zaman tanımlamıştım 10 euro almıştım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: trgeneral26

quote:

Orijinalden alıntı: The R0CK

amazon.de deki fiyatlar KDV dahildir . biz alırken Almanya KDV sini ödemiyoruz
    https://www.amazon.de/gp/product/B019GZRZFW?psc
    bu ürünün fiyatı neden çıktı acaba bilginiz var mı
    140€ diyor fakat sepetde 166€ çıkıyor

75 euroyu geçtiği için
  • Ama zon.com'da skechers'ın çoğu ürününde ödeme aşamasında %30 indirim yapılıyor. Ben 35 dolara bir çift aldım örneğin.
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Hocam dün bir bıçak bileyici atmıştın onun linki tekrar alabilir miyim Kaybettim, bulamıyorum

• srcloji S kullanıcısına yanıt
    Süper fırsat yanına birşey ekleyip alalım
  • catastrop kullanıcısına yanıt
    kaça almıştınız ? ben de takipteyim ama muhtemelen LEPA alacağım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tenebrio

Arkadaşlar Amazon.de'den witcher goty veya bf 1 alan var mı ps4 için. Bunlarda tr altyazı oluyor mu sonuçta bölge kodu 2 olması lazım ama kararsız kalıyorum. TR altyazı olmayınca da gereksiz oluyor ne yapsam bilemedim.

ben demin aldım. başka bir forumda arkadas var demiş

https://forum.donanimhaber.com/m_102459290/mpage_131//tm.htm#122054538
  • skechers 10 numara ayakkabı giyiyorum.(28 cm). bu Columbia botlarda 44eu (27.7-28.1)diyor. 44 mü 44.5 mu alayım?
  • srcloji S kullanıcısına yanıt
    Hocam 18 euro şu anda. Kutulu sanırım . Steam eklenmiyor değil mi ?
  • hocam hangi sistemler indirimde hiç bilmiyorum, siz bir inceleyin bakalım, hi-fi işi derya deniz sonu yok çünkü
  • quote:

Orijinalden alıntı: BigOTTOMAN1453

quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

quote:

Orijinalden alıntı: Beybifeys

Klavyede istemediğin kadar indirim oldu hocam, kusma noktasına geldim ben artık. Klavye, mouse ve kulaklık bunlarda çok indirim oldu ama gerisi hikaye biraz.

Sistem toplamak için bekleyen bir sen bir ben varız herhalde.

Bende öyle. anakartlarda sadece asrockta 2 üründe indirim var oda prime için, black friday deil.. siz nelere bakıyorsunuz

Ram, ssd, psu ve işlemci.

• h_tunc kullanıcısına yanıt
    Aynı durumdayım. Amazondan yanlışlıkla 10.5 skechers aldım. Ayağım alıştı rahatsız edecek kadar büyük gelmediği için çok severek kullanıyorum. 28.5 cm e tekabül ediyor. Columbia kalıplarında 44.5 28.5 cm oluyor. Ben 10 euro daha uygun diye yine büyük olanı aldım. Eğer aynı fiyatsa 44 olanı alın
  • Dolar ve euro her saniye artıyor. Kiminin ürünü 3 gün sonra kargolandigi için artan kurdan muzdarip oluyor. Bunu önlemek için amazon cüzdanınıza para yükleyip alışveriş yapın. Birkaç güne kur düşerse sorumlusu ben değilim he

• quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

quote:

Orijinalden alıntı: Beybifeys

Klavyede istemediğin kadar indirim oldu hocam, kusma noktasına geldim ben artık. Klavye, mouse ve kulaklık bunlarda çok indirim oldu ama gerisi hikaye biraz.

Sistem toplamak için bekleyen bir sen bir ben varız herhalde.

Gelişme yok heralde hala cok değil i5-6600ü salsınlar 400-500 civarına yeterli
  • İşlemci Soğutucu ihtiyacı olanlar kaçırmasın !! Cooler Master Hyper 212 Evo Led 19.99$https://www.amazon.com/gp/product/B01KBXKP8W/ref=br_prlt_slcty_pdt-19?ie=UTF8&smid=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_s=merchandised-search-6&pf_rd_r=RPTPCK3AY9F8YV9YDWYT&pf_rd_t=101&pf_rd_p=370fbad2-a2a2-4ecb-ae05-cf1d3c528bc0&pf_rd_i=15576689011&th=1

Ledsizini 23$'a almıştım kargoda hala :D İhtiyacı olan kaçırmasın !

Edit : türkiyeye gönderim yokmuş açılırsa kapın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi babike -- 25 Kasım 2016; 12:15:40 >

• Logitech G29 tekrar düşücek mi fiyatı bilgisi olan var mı?
  • KURSAD. kullanıcısına yanıt
    1080p'de çok bir problem yaratmayacaktır. Lakin 3 GB sürümü performans olarak biraz daha düşük. Aynı kartın 3 GB 6 GB sürümü değil yani.

6 GB sürümde 1280 shader işlemci varken 3GB modellerde 1152 shader işlemci var.
  • 
Sayfa: önceki 80818082808380848085
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.