Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (8082. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
260.704
Cevap
2.702
Favori
13.890.080
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 80808081808280838084
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ah gönderilseydi bir de :/
  • tunlab T kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emir M.

inan ben de çok kararsızım g430 dan yana kullanacağım oyumu ama.

Hyper x cloud stringer tatmin edicek gibi duruyor,ama g430 da kafa karıştırmıyor değil.Sanırım bende hyper x cloud stringer alıcam,forumda bu kulaklığı kullanan varmı arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: The R0CK

quote:

Almanya'dan gelen kuzenim isteğim doğrultusunda indirimdeyken almıştır. Ancak Benim Xbox One sahibi olduğumu unutup yanlışlıkla PS4 için olanı almıştır. Ürün açılmamış 0 kutusundadır.

:D açıklama kısmına baksana

Yazın gitar öğrenmek için aldım açılmadı kutusunda fırsatım olmadı var oğlu varü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Primeyi 1 aylık ucretsiz deneyip otomatik yenilemeyi kapatimca sıkıntı olmaz dimi arkadaşlar. Wd 2tblik harici hard diski almayı düşünüyorum da.

• ARCTIC Liquid Freezer 240 sıvı soğutma geldi bugün. 10 günde geldi.
    Sıvı soğutmalardan genel olarak biraz tırsıyorum patlar diye ama kasanın bulunduğu ortam sıcak ve boşta 40 derecede çalışıyor. Dahası fiyatı da çok uygundu.
  • Sistemimde hali hazırda bulunan
    Corsair Vengeance Kırmızı 8GB 2400MHz DDR4 Ram BC-CMK8GX4M1A2400C16R (http://www.hepsiburada.com/corsair-vengeance-kirmizi-8gb-2400mhz-ddr4-ram-bc-cmk8gx4m1a2400c16r-p-HBV000000AIZR?magaza=Teknobiyotik&wt_gl=cpc.elk.bilgisayar-diger.pla&gclid=CPWa-YnHw9ACFdEK0wodLjcORw)
    ile
    Ballistix Sport LT 8GB Single DDR4 2400 MT/s (PC4-19200) DIMM 288-Pin Memory - BLS8G4D240FSE (Red)(https://www.amazon.de/gp/product/B01DPSQOO4/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF)

aralarında uyuşmazlık yaşarmıyım? Ram uyuşmazlığını nasıl kontrol edebilirim ? Teşekkürler
  • Dremel 4000-4/65 EZ - power multi-tools Set

72 EURO. 262 Tl

https://www.amazon.de/gp/product/B014UXZMEG
  • trgeneral26 T kullanıcısına yanıt
    vergi ekleniyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xj9

Ben daha önce LOTR set almıştım Türkçe alt yazı yoktu ama sonradan ekleyebilirsin uğraşırım dersen.

Çok kararsız kaldım:)))
  • quote:

Orijinalden alıntı: wWenTj

Corsair VOID Wireless RGB Gaming Headset almak isteyenler izlesin mükemmel bir kulaklık..

It partly does what it says but is extremely uncomfortable to long gaming sessions! It gives me physical pain around the ears, especially around where my glasses are. As a gamer, I'm very disappointed in Corsair (still use their amazing mouse and keyboard). My other friend who owns this headset said the same thing. Do NOT get this headset for gaming or extended use.

gibi yorumlar var hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Worcestershire -- 25 Kasım 2016; 12:13:22 >
  • helll_599 kullanıcısına yanıt
    :))) Bunu alıyorum işte ..
  • Daha önce alan varmı acaba tavsiye edermisiniz?
    RACEMASTER®
    https://www.amazon.de/dp/B01CCS8M8Y/ref=cm_sw_r_sms_c_api_Z9.nybV9AXZNV

• https://www.amazon.de/gp/product/B00LNJZTTY/ref=ox_sc_act_title_2?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF

Şu ürünü almak istiyorumda ilk alışverişim olacak amazondan Türkiye ye teslim edilemez yazıyor ??
  • Arkadaşlar Amazon.de'den witcher goty veya bf 1 alan var mı ps4 için. Bunlarda tr altyazı oluyor mu sonuçta bölge kodu 2 olması lazım ama kararsız kalıyorum. TR altyazı olmayınca da gereksiz oluyor ne yapsam bilemedim.
  • başlıcam bu amazonada ya mastercard indirimini verdikleri 10 doları ikisinide silmişler işim çıktı alamadım saati kaldı öyle
    hay bf nide amazonunuda
  • quote:

Orijinalden alıntı: AsSakallıDede

Primeyi 1 aylık ucretsiz deneyip otomatik yenilemeyi kapatimca sıkıntı olmaz dimi arkadaşlar. Wd 2tblik harici hard diski almayı düşünüyorum da.

1 aylık ücretsiz alabilirsin. O hakkı kullanan varsa ve pahalı bir ürün alacaksanız 11 dolar bir aylık alıp sonra kapattırmak da avantajlı olur. Lightning deals'ta yoksa sağlam indirimler kaçıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AL3ATROS

Bf 1 ve Titanfall 2 ne kadar şu anda kafam karıştı.

şimdi aldım bf1 33,61 EUR kargo dahil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

quote:

Orijinalden alıntı: Beybifeys

Klavyede istemediğin kadar indirim oldu hocam, kusma noktasına geldim ben artık. Klavye, mouse ve kulaklık bunlarda çok indirim oldu ama gerisi hikaye biraz.

Sistem toplamak için bekleyen bir sen bir ben varız herhalde.

Bende öyle. anakartlarda sadece asrockta 2 üründe indirim var oda prime için, black friday deil.. siz nelere bakıyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vapors

quote:

Orijinalden alıntı: Vapors

Normalde genellikle 43-43.5 giyiyorum. Columbia ayakkabının 44 numarasında 83 Euro oluyor ama 44.5 numarasında 50 Euro oluyor. Acaba 44.5 çok mu büyük gelir. Bilemedim çok almak istiyorum :/
    https://www.amazon.de/gp/product/B018511XKQ/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF

La var ya yamyam gibiler yamyam. Şu mesajı yazdım. Yüksek numaralardan 50 dolara gelen tek numarayı 1 dakikada uçurmuşlar %40 dan. Yavaş avaş. Bekleme listesine katılarak alabildim ancak. [sm=evillol.g

Kalıpları araştırdığım kadarı ile şöyle: Skechers 10 US = 43 Numara = 28 cm >>> Columbia: 44.5 Numara = 28.5 cm 10 Euro için yarım santim büyük giyerim no problem :D

Şaka bir yana alan oldu mu buradan o 44.5 numaradan ?

43.5 al o zaman kardeşim.
  • 
Sayfa: önceki 80808081808280838084
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.