Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (8081. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
260.707
Cevap
2.701
Favori
13.892.161
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 80798080808180828083
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bosch 34 parça matkap ve tornovida ucu seti.

5.87€

https://www.amazon.de/gp/product/B002UHKARY/ref=ox_sc_act_title_2?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF

Bosch 43 parça tornovida ucu seti.

11.46€

https://www.amazon.de/gp/product/B0097DYZHK/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osiosborn -- 25 Kasım 2016; 12:5:19 >

• quote:

Orijinalden alıntı: GençAtsız

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]Bu botun numara kalıplarıyla ilgili bilgili arkadaşlar yardımcı olabilirmi?

Normalde New Balance 574 lerde 45,5 giyiyorum bunda ne giymeliyim?

bi farklı modelinden aldım bende burdaki yorumlara güvenerek normalde 41 giyerim 41.5 aldım yarım numara büyük oldu.. Yani zaten türkiyeye özel üretilmiyor eu 41 giyiyorsan yine 41 almalısın büyük alırsan üzülürsün

• quote:

Orijinalden alıntı: The R0CK

amazon.de deki fiyatlar KDV dahildir . biz alırken Almanya KDV sini ödemiyoruz
    https://www.amazon.de/gp/product/B019GZRZFW?psc
    bu ürünün fiyatı neden çıktı acaba bilginiz var mı
    140€ diyor fakat sepetde 166€ çıkıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trgeneral26 -- 25 Kasım 2016; 12:4:17 >
  • Black Fridayden önce buralarda $100'dan $10'a düşüyor falan deniyordu bazı ürünler için ben mi göremedim bu ürünleri?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Corsair VOID Wireless RGB Gaming Headset almak isteyenler izlesin mükemmel bir kulaklık..
  • tunlab T kullanıcısına yanıt
    Hocam siz yetkin birine benziyorsunuz:) Daha önce eşime thorens td-02 almıştım, yalnız bendeki ses sistemleri malum buna uymuyor. Güzel bir ses sistemi önerebilir misiniz? Belki indirimden kaparım bir tane.
  • Bf 1 ve Titanfall 2 ne kadar şu anda kafam karıştı.
  • Broon kullanıcısına yanıt
    Hocam Skechers 10.5 giyiyorum 28.5 cm. Bu 44.5 da 28.5 cm miş. Beni kesinlikle rahatsız etmiyor yarım santim büyük olması. O yüzden aldım.
  • samsunum55 kullanıcısına yanıt
    gönderilmiyor.
  • wWenTj kullanıcısına yanıt
    hacı sende bi kulaklık al kendine BF1 de sessiz sessiz oynuyon
  • Ben de varım ama amazon bize gülmedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beybifeys

Aynen uykusuz kalıp günlerdir pc başında çakıldığıma yanarım :)

4 ay bekledim salak gibi düşsede düşmesede alacam artık parçaları. 4 ay önce alsaydım 600 lira cepte kalırdı bir daha bir şey almak için beklersem 2 olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: The R0CK

Logitech Z906 190 EURO TR ye gönderilmiyor ...

ödeme ekranında yazıyor !

altın gibi dolarla beraber her gün artıyor namussuz. gönderilse yıkarlar orayı...

• airport34 kullanıcısına yanıt
    Bazen 2 saat içinde kargolama aşamasına geçiyor bazen 1-2 gün sürüyor değişken yani. Kargolama aşamasında karttan mebla çekilemezse süreç en başa alınır, yeni ödeme yöntemi girilir, en baştan kargolama sürecine getirilir ürün yine çekim denenir. Uzadıkça uzar yani, siz limit açık tutun.
  • Bu amazon.de deki mastercard indirimi nedir .comdakini aldım ama .de dekinde haberim yok
  • https://www.amazon.de/gp/aw/d/B0071L2QD0/ref=oh_aui_i_sh_pre_o0_img?ie=UTF8&psc=1

GTA 5 PC Amazon.de 15 €

• quote:

Almanya'dan gelen kuzenim isteğim doğrultusunda indirimdeyken almıştır. Ancak Benim Xbox One sahibi olduğumu unutup yanlışlıkla PS4 için olanı almıştır. Ürün açılmamış 0 kutusundadır.

:D açıklama kısmına baksana
  • quote:

Orijinalden alıntı: AL3ATROS

Bf 1 ve Titanfall 2 ne kadar şu anda kafam karıştı.

Titanfall 2 de indirim yok sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: The Mühendis

Ben de varım ama amazon bize gülmedi

Bu sefer güldürmedi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 80798080808180828083
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.