Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
16 Misafir (6 Mobil) - 10 Masaüstü6 Mobil
260.295
Cevap
2.940
Favori
13.391.695
Tıklama
Giriş
    1270 Mesaj
    Amazondan şöyle bir mail aldım. Yamulmuyorsam tek tıkla alışveriş yaparsam mi indirim yansıyacak?

In connection with the MasterCard 1-Click promotion, we ran a limited-supply offer of $10 off of a qualifying purchase. You were unable redeem the offer prior to it expiring due to high popularity and the limited supply of offers available. Because you are a valued cardmember, I've added a $10 Amazon.com promotional certificate to your account.

Your available balance appears in the payment section when you place a qualifying order for new items shipped and sold by Amazon.com. Eligible funds will be automatically applied to your qualifying order(s). This promotional balance doesn't appear in Your Account (you'll only see gift card balances there). To view the Terms and Conditions for using your promotional funds, go to our Help pages:

http://www.amazon.com/gp/help/customer/display.html/?nodeId=

We look forward to seeing you again soon!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
    3686 Mesaj

Hocam telefon pert bile olsa gelmez. İlk sayfada detaylar var bakın lütfen. Yasaklı ürünler listesine.
    |
    |
    tany3450 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5185 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mersinankarax

quote:

Orijinalden alıntı: Emir M.

Merhaba benim bilgisayarın ses kartı onboard msi audio boost teknolojili ben kulaklık almak istiyorum maksimum 100-120 tl civarları bana yardımcı olur musunuz oynadığım oyun cs go bu oyunda ses kasma diye tabir ettiğimiz olay çok önemli bu yüzden dolby 7.1 g430 ilgimi çekti ama başka tavsiyeler de almak istiyorum diğer arkadaşlarda tavsiye yapabilir teşekkürler.
    listede şunlar var,
    Hyperx stinger
    g430
    steelseries siberia 150

https://www.amazon.com/gp/product/B015ZKJIYI/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

Al işte kimsenin umurunda değil adamın ne istediğinden.

G430 Bütçenizi fazla zorlamaz düşüncesindeyim. Void'de çok şık bir kulaklıktır bu arada. ama ne kadar indirim yansıdı bilgim yok. 10 dolar gif varsa sıkıntısız alabilirsiniz. Steekseries denemedim yorum yapamam o kulaklık hakkında.
    Intel i7 9700K 3.6GHz // Gigabyte Z390 AORUS MASTER 4266MHz // Corsair 16GB (2x8)Vengeance Pro White RGB 3000MHz // MSI Gaming Z 2060 RTX // 3TB Seagate Backup Plus HDD // 3TB WD My Book HDD // Sandisk 120GB SSD Ext. // XigmaTek Tauro 600W //x MSI 24'' Curved 144HZ 1 MS // MSI 24'' Curved 144HZ 1 MS Logitech G910 Keyboard // Logitech G933 Headset White // Logitech G9x MW3 Edition Mouse // Logitech C920 Webcam // Corsair MM300 Mouse Pad // Windows 7 Ultimate // Pioneer Ev sinema sistemi 5+1 VSX-D511 // Apple Iphone 7 Plus Gri/Beyaz

• Teğmen
    248 Mesaj
    |

• Yarbay
    6655 Mesaj
    Fiyatı ısrarla inmeyen tek şey Xbox One Controller + Wireless Adapter for Windows sanırım, milim oynamadı.

Hello,
    In connection with the MasterCard 1-Click promotion, we ran a limited-supply offer of $10 off of a qualifying purchase. You were unable redeem the offer prior to it expiring due to high popularity and the limited supply of offers available. Because you are a valued cardmember, I've added a $10 Amazon.com promotional certificate to your account.

Your available balance appears in the payment section when you place a qualifying order for new items shipped and sold by Amazon.com. Eligible funds will be automatically applied to your qualifying order(s). This promotional balance doesn't appear in Your Account (you'll only see gift card balances there). To view the Terms and Conditions for using your promotional funds, go to our Help pages:
    |
    |

Hocam g430 hakkında ne düşünüyorsunuz logitech ten anlıyor gibisiniz :)
    O fiyata hyperx stinger, siberia 150, razer kraken var bütçem 100-120 arasıydı ama biraz üstüne çıkabilirim.
    |
    |
    Xj9 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Merhaba arkadaşlar. Benim bir adet usb belleğe ihtiyacım var fakat şöyle ki 32 gb olacak ve yazma hızı yüksek olacak bilgisayarımda normal usb 2.0 giriş var. 3.0 desteği yok alabileceğim en iyi hızı hangi bellekten alırım ? Örneğin 10 gb bir dosya attığımda şu anki bellekle çok ama çok uzun sürüyor. Zaman benim için önemli, fiyatıda ortalama olursa sevinirim. Önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

NOT: aklımda sandisk flair 32gb var 150mb/s olarak hız yazılmış kutusunda ama istediği gibi bir hız verirmi kullanan varsa yazarsa sevinirim. Birazda ısınıyormuş sanırım.

Orijinalden alıntı: AndrewRayel

Ben de bu anı kovalıyordum :) En son 90-100 Euro mu neydi gümrük bedeli falan 130 a kadar vuruyodu :) 58 Euroya tertemiz kapmış oldum :))

Ürün Linki:https://www.amazon.de/gp/product/B000VX03PS/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1
    TR Link:http://www.deriden.com.tr/12135-timberland-rg-hike-ftm-p6608

Net Kar: 474 TL

58 Euro'ya nasıl aldınız hocam 70 yazıyor?

• Yüzbaşı
    631 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: zimberdyal

Alınır mı ustalar ne dersinizhttps://www.amazon.de/Samsung-S27E330H-Monitor-Reaktionszeit-schwarz/dp/B01HRYQCYE/ref=sr_1_1?s=computers&ie=UTF8&qid=1480057439&sr=1-1&keywords=S27E330

ürünü dün 1 aylık vatan faturalı 700 tl den sattım keşke benden alaydın :) buradaki fiyatıda normal oradan almaya deymez

• Yarbay
    3686 Mesaj

Aynen öyle hocam. Bekleye bekleye bir hal oldum vallahi.
    |
    |
    The Mühendis kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sepete ekleyip devam ettiğinizde vergi iadesi yapıyor.
    |
    |
    Bluepower kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    dolar oldu 3,5 gerçekten balck friday :) :)

Orijinalden alıntı: Tolga_06tr

dolar oldu 3,5 gerçekten balck friday :) :)

|
    |
    (ORIGIN ID: HAAltuntaas) İşlemci: INTEL CORE i7 4790K 4.0/4.4 GHz || Ekran Kartı: ZOTAC GTX 1070 AMP! EXTREME || Monitör: ASUS ROG SWIFT PG279Q /165 Hz/G-SYNC/IPS/2K/27" || Anakart: MSI Z97 GAMING 3 || Ram: GSKILL RipjawsX (4x4GB) 16GB DDR3 || Depolama: SAMSUNG 850 EVO 250GB SSD || Depolama2: WD CAVIAR BLACK 2 TB || Depolama3: SEAGATE BARRACUDA 1 TB || Kasa: CORSAIR GRAPHITE 780T BLACK FULL-TOWER || Güç Kaynağı: CORSAIR CX750M || Soğutma: CORSAIR H115i PRO RGB LIQUID CPU COOLER || Ses Kartı: CREATIVE SOUND BLASTER ZX || Ses Sistemi: LOGITECH Z906 5.1 500W DTS - DOLBY DIGITAL || Klavye: LOGITECH G710+ || Mouse: STEELSERIES RIVAL 700 || Kulaklık: HYPERX CLOUD 2 || Konsol: PLAYSTATION 4 PRO
    PSN ID: haaltuntas || Origin ID: HAAltuntaas
  • Teğmen
    248 Mesaj

Eyvallah teşekkür ettim :) 27 inç üstü bir gaming monitör arayışındayım BenQ XL2720z ve XL2730z indirim falan bekliyorum ama yok :) Var mı şöyle 1000 lira civarı olacak iyi bir gaming monitör tavsiyen :)
    |
    |
    K@FKASYALI kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

199 euro olan var o olabilir aslında. bakalım artık.
    |
    |
    lycantrophic kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

hocam ürünü tavsiye eder misiniz?
    |
    |
    K@FKASYALI kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    With a word she can get what she came for.Ooh, ooh, and she's buying a stairway to heaven.
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
192.168.1.1
emek server
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
1,112
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.