Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (8057. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
260.707
Cevap
2.701
Favori
13.892.175
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 80558056805780588059
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Fiyatı ısrarla inmeyen tek şey Xbox One Controller + Wireless Adapter for Windows sanırım, milim oynamadı.
  • Arkadaşlar aşağıdaki gibi bir mail geldi, şimdi bunlar sanırım sepette 10$ indirim uygulayacaklar.

Hello,
    In connection with the MasterCard 1-Click promotion, we ran a limited-supply offer of $10 off of a qualifying purchase. You were unable redeem the offer prior to it expiring due to high popularity and the limited supply of offers available. Because you are a valued cardmember, I've added a $10 Amazon.com promotional certificate to your account.

Your available balance appears in the payment section when you place a qualifying order for new items shipped and sold by Amazon.com. Eligible funds will be automatically applied to your qualifying order(s). This promotional balance doesn't appear in Your Account (you'll only see gift card balances there). To view the Terms and Conditions for using your promotional funds, go to our Help pages:
  • Hocam g430 hakkında ne düşünüyorsunuz logitech ten anlıyor gibisiniz :)
    O fiyata hyperx stinger, siberia 150, razer kraken var bütçem 100-120 arasıydı ama biraz üstüne çıkabilirim.
  • İşlemci ram indirimleri nerde eyy amazon

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar. Benim bir adet usb belleğe ihtiyacım var fakat şöyle ki 32 gb olacak ve yazma hızı yüksek olacak bilgisayarımda normal usb 2.0 giriş var. 3.0 desteği yok alabileceğim en iyi hızı hangi bellekten alırım ? Örneğin 10 gb bir dosya attığımda şu anki bellekle çok ama çok uzun sürüyor. Zaman benim için önemli, fiyatıda ortalama olursa sevinirim. Önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

NOT: aklımda sandisk flair 32gb var 150mb/s olarak hız yazılmış kutusunda ama istediği gibi bir hız verirmi kullanan varsa yazarsa sevinirim. Birazda ısınıyormuş sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AndrewRayel

Ben de bu anı kovalıyordum :) En son 90-100 Euro mu neydi gümrük bedeli falan 130 a kadar vuruyodu :) 58 Euroya tertemiz kapmış oldum :))

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

Ürün Linki:https://www.amazon.de/gp/product/B000VX03PS/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1
    TR Link:http://www.deriden.com.tr/12135-timberland-rg-hike-ftm-p6608

Net Kar: 474 TL

58 Euro'ya nasıl aldınız hocam 70 yazıyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: zimberdyal

Alınır mı ustalar ne dersinizhttps://www.amazon.de/Samsung-S27E330H-Monitor-Reaktionszeit-schwarz/dp/B01HRYQCYE/ref=sr_1_1?s=computers&ie=UTF8&qid=1480057439&sr=1-1&keywords=S27E330

ürünü dün 1 aylık vatan faturalı 700 tl den sattım keşke benden alaydın :) buradaki fiyatıda normal oradan almaya deymez

• The Mühendis kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle hocam. Bekleye bekleye bir hal oldum vallahi.
  • Bluepower kullanıcısına yanıt
    Sepete ekleyip devam ettiğinizde vergi iadesi yapıyor.
  • dolar oldu 3,5 gerçekten balck friday :) :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tolga_06tr

dolar oldu 3,5 gerçekten balck friday :) :)

• K@FKASYALI kullanıcısına yanıt
    Eyvallah teşekkür ettim :) 27 inç üstü bir gaming monitör arayışındayım BenQ XL2720z ve XL2730z indirim falan bekliyorum ama yok :) Var mı şöyle 1000 lira civarı olacak iyi bir gaming monitör tavsiyen :)
  • lycantrophic kullanıcısına yanıt
    199 euro olan var o olabilir aslında. bakalım artık.
  • K@FKASYALI kullanıcısına yanıt
    hocam ürünü tavsiye eder misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: iso227

hocam attığınız linkteki 2 modelde aynı olmasına rağmen.siyah olanı arkaya yatabildiğini dahil resim gösterilmiş ama mavide yok.sorun siyah modelin türkiye gönderilmemesinde.mavide arkaya yatabiliyormudur acaba ?

Kesinlikle aynı model. Yatıyordur, benim adore modeli de yatıyor ancak 15 derece filan maksimum :) Çok faydasını gördüm mü? Kesinlikle hayır genelde sabitleyip yatmamasını sağlıyordum aksine. Mavinin geldiğini şimdi sizden gördüm, mavi çok alakasız olur benim odama ama yine de iyi fiyat :)
  • Tolga_06tr kullanıcısına yanıt
    Kurlara bak. Sonra çıkıp bir de açıklama yapıyorlar. Neymiş kur artışı kriz demek değilmiş. Para=Siyaset
  • BigOTTOMAN1453 kullanıcısına yanıt
    Hocam bu günlerdir böyle, daha da inse de alsak keşke.
  • Dayanamadım, Sennheiser PC 350 aldım bir tane. HyperX Cloud alacaktım ancak 7.1 olayının koca bir yalan olduğunu geç de olsa öğrendiğim için daha kaliteli bir şey olsun istedim. Zaten gerçek 5.1 veren 2008 model bir Trust kulaklığım var. Telefonum ve bilgisayarımın yanlarında ayrı Sennheiser MM30G ve CX300-II kulaklıkları var, aynı model olmuş oldu. :)
    Bu önümüzdeki yıllar boyunca tekrar kulaklık almayacağım anlamına geliyor. Yorumlara bakılırsa PC 350 oldukça iyi bir kulaklık. Hayırlısı bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

quote:

Orijinalden alıntı: ColorTR

Hangi ses kartı hocam?

Creative Sound Blaster Zx PCIe Gaming Sound Card with High Performance Headphone Amp and Desktop Audio Control Module

https://www.amazon.com/Creative-Blaster-Performance-Headphone-Desktop/dp/B009XDWUCQ

Benim mini-itx kasa ek pci girişi yok omni mi alsam ne yapsam karar veremedim z170i pro asus var dahili ampi daha mı iyidir kötüdür bilemedim boşuna 50 dolar da vermek istemiyorum

• 
Sayfa: önceki 80558056805780588059
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.